Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Mam problem - wada zgryzu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Mam problem - wada zgryzu
Autor Wiadomosc
papaja
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Paz 2017

Post Mam problem - wada zgryzu Odpowiedz z cytatem
W sumie prawie tego nie widać ale dentysta powiedział że można i trzeba to leczyć, jak myślicie warto? Czy to jest konieczność? Jak było w Waszym przypadku?
Wto Lip 03, 2018 14:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Kochana jak chcesz mieć hollywoodzki uśmiech to pewnie że taka wada zgryzu https://www.supradent.pl/krzywy-zgryz-zobacz-najpopularniejsze-wady-zgryzu/ bardzo przeszkadza. Poza tym może ona powodować paradontozę, szybsze ścieranie i kruszenie zębów, ich stłoczenie oraz obniżenie wysokości zwarcia i bóle całej szczęki.
Sob Lip 07, 2018 12:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Kto mi poleci konkretnego porządnego dentystę, który nie zbagatelizuje mojego problemu i jak trzeba będzie to wykona rtg?
Nie Sty 13, 2019 21:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ciotkaklotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
https://prostezeby.com/ kochana tutaj masz swietna klinike, na pewno nie zbagatelizuja Twojego problemu. Pani doktor Rutkowska to wybitny specjalista w swojej dziedzinie, wytlumaczy, doradzi, warto, naprawde warto
Czw Sty 17, 2019 20:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sawka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
To najlepiej założyć aparat. Zresztą dobry stomatolog na pewno będzie wiedziął jak na to zaradzić. Moja siostra ostatnio zakładała aparat. Ważną sprawą jest aby zrobić odpowiednie prześwietlenie. Jej stomatolog polecił jej zrobienie Tomografii CBCT 3D. Jest to chyba obecnie najbardziej dokładne prześwietlenie. Robiła je w Pracowni Diagdent na Saskiej Kępie.
Nie Sty 27, 2019 22:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach