Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Dziwne plamy na sk├│rze

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Dziwne plamy na sk├│rze
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Dziwne plamy na sk├│rze Odpowiedz z cytatem
Cze┼Ť─ç,

W ostatnim czasie na swojej sk├│rze zauwa┼╝y┼éam r├│┼╝ne dziwne plamy, kt├│re sprawiaj─ů mi dyskomfort, a tak┼╝e nieestetyczny wygl─ůd. Obawiam si─Ö, ┼╝e te objawy mog─ů wskazywa─ç na atopowe zapalenie sk├│ry lub ┼éuszczyc─ů. Za jakie┼Ť dwa miesi─ůce b─Öd─Ö ┼Ťwiadkow─ů na ┼Ťlubie mojej przyjaci├│┼éki, a przecie┼╝ nie mog─Ö pokaza─ç si─Ö w takim stanie. Niestety ale na wizyt─Ö u dermatologa na ksi─ů┼╝eczk─Ö musz─Ö do┼Ť─ç d┼éugo czeka─ç, dlatego zwracam si─Ö do was o porad─Ö. Zastanawiam si─Ö nad wizyt─ů u prywatnego lekarza, ale na wizyt─Ö musz─Ö r├│wnie┼╝ czeka─ç oko┼éo dw├│ch tygodni lub zam├│wieniem preparat├│w, kt├│re s─ů dostosowane do tego typu chor├│b. Znalaz┼éam kilka na stronie https://www.nowafarmacja.pl/atopowe-zapalenie-skory-azs-luszczyca-2 jednak obawiam si─Ö troch─Ö zastosowania tego typu kosmetyk├│w bez konsultacji z lekarzem, by efekty nie by┼éy odwrotne do oczekiwanych. Czy kt├│ra┼Ť z was mia┼éa podobny problem? Je┼╝eli tak, to ch─Ötnie dowiem si─Ö jak poradzi┼éy┼Ťcie sobie z t─ů dolegliwo┼Ťci─ů. B─Öd─Ö wdzi─Öczna za wszelkie porady i opinie, jak mo┼╝na w najlepszy spos├│b poradzi─ç sobie z tym problemem.
Pon Lip 02, 2018 13:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tomann23
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy wiecie ale ch┼éoniak jest to rodzaj choroby nowotworowej. Je┼Ťli nie wiedzieli┼Ťcie to koniecznie sobie poczytajcie o tym, poniewa┼╝ warto wiedzie─ç troch─Ö informacji na temat chor├│b.
Wto Lip 10, 2018 08:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Przy azs bardzo wa┼╝na jest odpowiednia piel─Ögnacja. Musisz postawi─ç na odpowiednie kosmetyki takie jak te marki Latopic - one s─ů przebadane dermatologiczne i nie podra┼╝niaj─ů delikatnej sk├│ry.
Nie Lip 15, 2018 21:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
karokropka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To prawda, wazny jest dobry dobor kosmetykow - dobrze sie sprawdza te dermokosmetyki, ktore sa dedykowane do skory podraznionej. Ja jestem wierna fanka https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ - nic tak dobrze nie wplywa na moja skore, jak ten dermoprotektor, ktory nie tylko nawilza ale tez koi podraznienia Smile
Pia Sie 17, 2018 21:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
No c├│┼╝, ja bym si─Ö z tym uda┼éa do dermatologa, w klinice https://artederm.pl/ pani dr Ciemerych doskonale potrafi zaj─ů─ç si─Ö ka┼╝dym sk├│rnym problemem, mi bardzo pomog┼éa wi─Öc i Tob─ů si─Ö zajmie troskliwie
Wto Paz 23, 2018 11:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach