Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
elementy dekoracyjne w waszych domach
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
elementy dekoracyjne w waszych domach
Autor Wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
podoba mi si─Ö takie rozwi─ůzanie, to co┼Ť innego ni┼╝ p┼éytki

procházet tyto stránky
Pia Mar 23, 2018 11:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mimichaska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie to przede wszystkim kwiaty. Praktycznie w kazdy pokoju mam jedna roslinke:) Duzo tez wydaje mi sie robia dywany na podlogach. Starannie wybieralismy je ze sklepu https://carpetoutlet.pl postawilismy raczej na dywany Shaggy, bardzo popularne teraz, ale i przyjemne w dotyku i praktyczne.
Sro Kwi 25, 2018 11:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
My┼Ťl─Ö, ┼╝e jednym z najbardziej efektownych element├│w dekoracyjnych mo┼╝e by─ç kominek lub elegancki piec wolnostoj─ůcy, kt├│rego trzaskaj─ůce p┼éomienie nadadz─ů pomieszczeniu urokliwy i przytulny nastr├│j. Stylowy piec wolnostoj─ůcy opr├│cz funkcji dekoracyjnej mo┼╝e stanowi─ç dobre uzupe┼énienie podstawowego ogrzewania podczas zimy. Wtedy, kiedy siarczyste mrozy wymuszaj─ů wyprodukowanie wi─Ökszej ilo┼Ťci ciep┼éa w danym pomieszczeniu. Sama posiadam nowoczesn─ů koz─Ö, kt├│ra idealnie komponuje si─Ö ze stylizacj─ů mojego salonu. Inspiracje i pomys┼é na urz─ůdzenie mojego salonu z piecem wolnostoj─ůcym czerpa┼éam z poradnika dost─Öpnego na stronie https://kratki.com/pl/koza-czy-pasuje-do-twojego-wnetrza/
Wto Lip 10, 2018 09:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie jest ostatnio mn├│stwo balon├│w i girland wisz─ůcych, a to wszystko przez zbli┼╝aj─ůce si─Ö urodziny. Kupili┼Ťmy duzo balon├│w, serpentyn, ┼Ťwie─ç urodzinowych https://godanparty.pl/ urodziny ju┼╝ w niedziel─Ö, wi─Öc musi by─ç wszystko na tip top.Goscie juz zaproszeni, a jedzenie zam├│wione
Pia Lip 20, 2018 10:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Limonka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo du┼╝o gram ┼Ťwiat┼éem. O┼Ťwietlenie ┼Ťcienne w moim mieszkaniu jest nie tylko bardzo praktyczne, ale te┼╝ jest elementem dekoracji.
Czw Lip 26, 2018 13:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
MalaMii
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Moje mieszkanie ozdabiaj─ů ┼Ťwiece zapachowe du┼╝e, dzi─Öki nim mieszkanie nie tylko pi─Öknie wygl─ůda, ale r├│wnie┼╝ pachnie. Je┼Ťli jeszcze nie macie ┼Ťwiec u siebie to polecam kupi─ç. Niezwykle relaksuj─ůce s─ů wieczory przy nich.
Pia Lip 27, 2018 10:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
A podobaj─ů Wam si─Ö takie dodatki do mieszkania robione r─Öcznie na szyde┼éku np. albo haftowane? Na https://e-krawiectwo.pl/mulina-330kolorow mo┼╝na zam├│wi─ç mulin─Ö w du┼╝ej ilo┼Ťci kolor├│w i zastanawiam si─Ö nad zrobieniem takich kolorowych poduszkach. Co my┼Ťlicie o takich dodatkach?
Wto Sie 28, 2018 08:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Majka2312
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wiele ciekawych tekstyli├│w znalaz┼éam na Room99. Produkty nowoczesne i bardzo dobrej jako┼Ťci, fajnie ozdabiaj─ů wn─Ötrza.
Pon Wrz 03, 2018 19:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Walejka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie si─Ö bardzo podobaj─ů biokominki. Moim zdaniem to genialna dekoracja salonu albo pokoju dziennego Wink
Sro Wrz 19, 2018 14:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach