Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
elementy dekoracyjne w waszych domach
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
elementy dekoracyjne w waszych domach
Autor Wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
podoba mi się takie rozwiązanie, to coś innego niż płytki

procházet tyto stránky
Pia Mar 23, 2018 11:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mimichaska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie to przede wszystkim kwiaty. Praktycznie w kazdy pokoju mam jedna roslinke:) Duzo tez wydaje mi sie robia dywany na podlogach. Starannie wybieralismy je ze sklepu https://carpetoutlet.pl postawilismy raczej na dywany Shaggy, bardzo popularne teraz, ale i przyjemne w dotyku i praktyczne.
Sro Kwi 25, 2018 11:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że jednym z najbardziej efektownych elementów dekoracyjnych może być kominek lub elegancki piec wolnostojący, którego trzaskające płomienie nadadzą pomieszczeniu urokliwy i przytulny nastrój. Stylowy piec wolnostojący oprócz funkcji dekoracyjnej może stanowić dobre uzupełnienie podstawowego ogrzewania podczas zimy. Wtedy, kiedy siarczyste mrozy wymuszają wyprodukowanie większej ilości ciepła w danym pomieszczeniu. Sama posiadam nowoczesną kozę, która idealnie komponuje się ze stylizacją mojego salonu. Inspiracje i pomysł na urządzenie mojego salonu z piecem wolnostojącym czerpałam z poradnika dostępnego na stronie https://kratki.com/pl/koza-czy-pasuje-do-twojego-wnetrza/
Wto Lip 10, 2018 09:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach