Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Iran - czy warto?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Turystki-Wędrowniczki Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Iran - czy warto?
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety nie miałam jeszcze okazji zwiedzić Iranu, ale jest to jeden z punktów na mojej mapie krajów, które chcę zwiedzić. Do tej pory słyszałam wiele opinii i w większości są bardzo pozytywne. Widoki są niesamowite, możesz poznać obcą i dość „egzotyczną” kulturę, a przede wszystkim spędzić niezapomniane wakacje. Od siebie zwrócę twoją uwagę na kwestię, o której większość ludzi nie myśli, a mianowicie dodatkowym ubezpieczeniu turystycznym. Często wykupując zorganizowaną wycieczkę dostajesz informację, że cena obejmuje już ubezpieczenie. Niestety stwierdzenie „ubezpieczenie” jest często naciągane, bo wybrane biuro oferuje w standardzie polisę z dużą ilością wykluczeń i niskimi sumami ubezpieczenia. Koszty leczenia za granicą są naprawdę drogie i bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci polisy, nagły wypadek zdrowotny potrafi srogo nadszarpnąć portfel. Ja np. przed każdym wyjazdem wykupuję polisę w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy
Czw Sie 09, 2018 13:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mania99
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawe miejsce Very Happy Jeszcze tam nie byłam. Najpierw mam w planach Tel Avive.
Pon Wrz 10, 2018 11:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kazoo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Gru 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm, Iran to może być bardzo ciekawy kierunek! Niestety moje ukochane biuro podróży https://www.egzotyka.tv/ nie ma tego w ofercie Sad Już kilkukrotnie z nimi jeździłam na inne wycieczki i nie zamierzam zmieniać biura! Piękne miejsca, nieduże grupy wycieczek, polscy przewodnicy i zawsze świetna organizacja oraz mnóstwo atrakcji. Zadzwonię do nich i dowiem się co z Iranem - może by coś zorganizowali? Dam znać! Wink
Czw Gru 13, 2018 11:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Turystki-Wędrowniczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach