Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Castagnus

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Castagnus
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Castagnus Odpowiedz z cytatem
Cze┼Ť─ç,

Od jakiego┼Ť czasu moje dolegliwo┼Ťci zwi─ůzane z napi─Öciem przedmiesi─ůczkowym sta┼éy si─Ö wr─Öcz nie do wytrzymania. Boli mnie g┼éowa, mam zawroty g┼éowy, zmiany nastroj├│w, ale to nic w por├│wnaniu z b├│lem podbrzusza, kt├│ry towarzyszy mi w tym czasie. Postanowi┼éam poszuka─ç rozwi─ůzania czy porad, kt├│re pomog─ů mi z┼éagodzi─ç b├│l i du┼╝o ┼éatwiej prze┼╝ywa─ç ten okres. Na stronie http://www.castagnus.pl/informacje-o-Castagnus znalaz┼éam informacj─Ö na temat leku Castagnus, kt├│ry wp┼éywa na gospodark─Ö hormonaln─ů w naszym organizmie, dzi─Öki czemu pomaga z┼éagodzi─ç dolegliwo┼Ťci. Dodatkowo na portalu jest kilka bardzo fajnych artyku┼é├│w. My┼Ťl─Ö, ┼╝e przydadz─ů si─Ö one ka┼╝dej kobiecie, kt├│ra ma podobny problem do mojego. Od tygodnia ─çwicz─Ö jog─Ö, a tak┼╝e za┼╝ywam tabletki. Teraz tylko czekam, a┼╝ nadejd─ů te dni, abym mog┼éa sprawdzi─ç ich skuteczno┼Ť─ç.
Sro Wrz 19, 2018 09:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
┼ü─ůcze si─Ö w b├│lu... U mnie najgorszy by┼é pms przed okresem i bol podczas oraz mega obfito┼Ť─ç... bralam tak silne leki przeciwb├│lowe ze lekarz ba┼é sie ze zniszcze sobie zdrowie. Postanowilismy jakos to wyregulowac i zaczelam stosowac na pr├│b─Ö tabletki antykoncepcyjne vines. Okazalo sie ze to strzal w dzieci─ůtke. Teraz nie boje sie tych trudnych dni, do tego obfitosc zdecydowanie mniejsza. Jak dla mnie bomba Smile Ale jedno wiem napewno. Nie bralabym nic czego lekarz by mi nie przepisal
Sro Gru 05, 2018 17:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach