Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Gdzie kupujecie markową odzież dziecięcą?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Turystki-Wędrowniczki Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Gdzie kupujecie markową odzież dziecięcą?
Autor Wiadomosc
jaianna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Lip 2017

Post Gdzie kupujecie markową odzież dziecięcą? Odpowiedz z cytatem
Chodzi mi o bluzy, swetry itp. Wypatrzyłam kilka sklepów ale te ubrania są strasznie drogie, może macie jakieś tańsze sklepy?
Nie Wrz 30, 2018 18:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Byx1
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Zobacz sobie co mają w Pepco, moim zdaniem dla dzieciaków sporo znajdziesz i nie jest aż tak drogo. Zresztą na stronie https://www.gazetkonosz.pl/pepco/aktualna-gazetka-od-piatku-05-10-2018/ jet nowa gazetka, która będzie ważna od piątku. Dzięki temu masz chwilę żeby się zastanowić czy tego potrzebujesz i zaplanujesz budżet. A potem tylko do sklepu na zakupy Smile
Sro Paz 03, 2018 13:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję w tym sklepie https://www.e-horyzont.pl/dzieci-i-mlodziez/odziez-dziecieca-mlodziezowa/bluzy-swetry-dzieciece-mlodziezowe.html tam są bluzy dla dzieci Jack Wolfskin o intensywnych kolorach, pozwolą wyróżniać się w tłumie, więc pociechy nie znikną z oczu rodziców podczas wspólnej wycieczki.
Sob Paz 06, 2018 08:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
smeralda
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
na allegro najlepiejh !

Sro Lis 07, 2018 13:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Turystki-Wędrowniczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach