Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
nasz dom
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
nasz dom
Autor Wiadomosc
Mimichaska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to nawet bardziej moge pochwalic sie swoim ogrodem i tarasem niz domem Smile O te dbam najbardziej i zawsze mam wszystko fajnie przyciete, meble dobrane Smile Nawet zastanawiam sie nad zamowieniem dywanow na taras, na blogu https://carpetoutlet.pl/blog/jaki-dywan-na-taras-jaki-na-balkon/ pisza ze sa odpowiednie modele przystosowane na takie rzeczy
Sro Maj 02, 2018 12:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
arek565
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Tak fajna sprawa, ale nie ka┼╝dy tak lubi. Jest du┼╝o wi─Öcej obowi─ůzk├│w je┼Ťli posiadasz w┼éasny dom. Ja od jakiego┼Ť czasu wynajmuj─Ö mieszkanie i raczej b─Öd─Ö wynajmowa─ç ani┼╝eli kupowa─ç w┼éasno┼Ťciowe. Je┼Ťli jeste┼Ťcie z Katowic to polecam zajrze─ç na pokoje do wynaj─Öcia katowice -Ko┼Ťciuszki 33 - ┼Ťwietna lokalizacja oraz ceny bardzo zach─Öcaj─ů.
Wto Lip 03, 2018 07:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mmiirek34
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Zastanawiasz si─Ö czy panele fotowoltaiczne bydgoszcz s─ů warte uwagi? Osobi┼Ťcie posiadam tego typu panele i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e jest to naprawd─Ö bardzo fajna rzecz, kt├│r─ů warto mie─ç.
Pia Lip 06, 2018 10:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
wiiktor32
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
je┼Ťli szukasz firmy, kt├│ra w swojej ofercie posiada gazowe pompy ciep┼éa to polecam wej┼Ť─ç sobie na http://www.gazuno.pl/ i zapozna─ç si─Ö z ofert─ů tej firmy. S─ůdz─Ö, ┼╝e ka┼╝da osoba, kt├│ra skorzysta z ich us┼éug b─Ödzie naprawd─Ö zadowolona.
Pon Lip 09, 2018 10:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Byx1
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
My obecnie si─Ö zastanawiamy komu zleci─ç czyszczenie wentylacji. W domu mieszkamy ju┼╝ kilka lat, ale wyko┼äczenia trwa┼éy do teraz. Tego lata postawili┼Ťmy ogrodzenie i zaprojektowali┼Ťmy ogr├│d. Obecnie my┼Ťlimy nad czyszczeniem naszej wentylacji, kt├│r─ů ju┼╝ mamy kilka lat. Sami si─Ö nie chcemy za to bra─ç to m├│j brat m├│wi┼é, ┼╝e czyszczeniem powinna zaj─ů─ç si─Ö jaka┼Ť firma, kt├│ra si─Ö w tym specjalizuje.
Sro Lip 25, 2018 12:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ONsamotniony
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Tym, kt├│rzy szukaj─ů alternatywy dla murowanego gara┼╝u, mog─Ö zaproponowa─ç blaszaki od Stalgar (maj─ů oddzia┼éy w Krakowie, Warszawie i na ┼Ül─ůsku). S─ů to lekkie, wytrzyma┼ée i estetyczne konstrukcje, kt├│re mo┼╝na zam├│wi─ç w r├│┼╝nych wariantach, np. pojedynczym, podw├│jnym czy wed┼éug rodzaju u┼╝ytej blachy - ocynkowanej czy powlekanej.
Czw Lip 26, 2018 09:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
arek565
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Na stronie http://www.okna-pasywne.pl/ natrafi┼éem na bardzo interesuj─ůc─ů oferte okien do domu, dobre ceny.
Sob Lip 28, 2018 16:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
my┼Ťmy odmalowali ostatnio domek impregnatem NJORD luxdecor do drewnianych elewacji. Pi─Öknie to wygl─ůda domek mamy bia┼éy i mam nadziej─Ö,ze teraz mi nie wyjdzie ┼╝adna ple┼Ť┼ä, jak wczesniej przy innych impregnatach. Wcze┼Ťniej pomalowali┼Ťmy jeszcze tym impregnatem altank─Ö i pi─Öknie si─Ö utrzymuje, no i nie ma plesni.
Pon Sie 06, 2018 21:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maciiej26
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
witam,
szukacie może fajnego żyrandola, ja odpowiedni dla siebie znalazłem na https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole-c-1_2.html bardzo ciekawe wzory i dobre ceny
Wto Sie 21, 2018 14:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Obecnie jeste┼Ťmy na etapie wyboru pokrycia dachowego. Wszyscy dooko┼éa doradzaj─ů nam wyb├│r dach├│wki ceramicznej Titania od Creatona https://www.creaton.pl/pl-pl/produkty-creaton/dachowka-ceramiczna/titania. Podobno szybko si─Ö j─ů k┼éadzie ze wzgl─Ödu na jej du┼╝y wymiar i jest bardzo wytrzyma┼éa na warunki atmosferyczne. Podoba mi si─Ö jej kszta┼ét i wygl─ůd dachu po jej za┼éo┼╝eniu co mogli┼Ťmy zobaczy─ç u znajomych. Oni maj─ů w kolorze ┼éupka, a mnie si─Ö marzy czerwona. W ich ofercie widzia┼éam miedzian─ů ciekawa jestem jak wygl─ůda w rzeczywisto┼Ťci. Dlatego zanim zdecyduj─Ö wybior─Ö si─Ö do punktu sprzeda┼╝y by zobaczy─ç j─ů na ┼╝ywo.
Nie Paz 07, 2018 12:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
basiunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e w ka┼╝dym domu powinien si─Ö znale┼║─ç system wentylacji. Warto zadba─ç o jako┼Ť powietrza kt├│rym oddychamy na co dzie┼ä i to nie tylko my, ale r├│wnie┼╝ nasze dzieci. W moim domu za instalacj─Ö oraz czyszczenie odpowiada jedna i ta sama firma. My jeste┼Ťmy bardzo zadowoleni. Pami─Ötajcie, ┼╝e o czyszczenie wentylacji trzeba dba─ç. Tutaj mo┼╝ecie poczyta─ç ciekawy artyku┼é w tym temacie: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-rob-to-skutecznie/. Regularne czyszczenie pozwala cieszy─ç si─Ö dobrej jako┼Ťci powietrzem przez ca┼éy rok.
Wto Paz 23, 2018 09:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach