Forum SameBaby.com Strona Glwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Sala weselna Warszawa i okolice.

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Panny Mode Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Sala weselna Warszawa i okolice.
Autor Wiadomosc
Redos
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Paz 2018

Post Sala weselna Warszawa i okolice. Odpowiedz z cytatem
Cześć! Planuję z narzeczonym ślub i wesele no i właśnie stoimy nad wyborem sali. Musi to być sala weselna pod warszawa , możecie polecić jakie według was będą dobre? Może byliście w ostatnim czasie gdzieś , chciałabym poznać opinie o wystroju, obsłudze, dojeździe itp Smile Liczę na was:)
Pon Paz 08, 2018 07:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kareme
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Maj 2018
Skad: katowice

Post Odpowiedz z cytatem
ja jakoś nie miałam problemu ze znalezieniem sali, szukałam 2 lata wcześnie, a potem poszłam ogląda ozdoby i kupiłam świece na stół, girlandy wiszące, girlandy na stół, do tego jeszcze serwety i duuuużo balonów http://godanparty.pl
Pia Lis 02, 2018 09:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ciotkaklotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
ostatnio bylam na weselu mojej siostry w Parisel Palace w Łukowie. podobała mi sie sala jesli chodzi o wystroj, bardzo elegancko i klimatycznie. jedzenenie, ktore podawali bardzo ładnie wygladlo, a smakowalo jeszcze lepiej. obsluga wrecz niezauwazalna, wszystko na wysokim poziomie. no i co najwazniejsze, jedzenie było cieple, nie tak jak w niektorych knajpach, ze zanim zdążą podać to juz wystygnie Smile
Wto Lis 06, 2018 21:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ale dziewczyny.. w takim super miejscu jak Hotel Groman to nie byłyście, tam to jest dopiero full wypas. Byłam tam na weselu u przyjaciółki. Jedzenie ciągle było na stołach, alkohole równiez, wszystko było, nie było możliwości, że czegoś zabrakło. sala była super nagłośniona i wieczorkiem pięknie ostrojona, jak dla mnie rewelacja. Dodatkowo przemiła obsługa i ogólnie cudowny lokal
Pia Lis 23, 2018 16:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
babka5
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Miejsc jest sporo, ale i tak trzeba duzo wczesniej sobie rezerwowac takie. Tutaj w Domu Weselnym Astoria w Kaniach jest swietne miejsce na zrobienie sobie wesela. Bedziemy mieli tam odpowiednie warunki.
Wto Lis 27, 2018 21:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Panny Mode Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postw
Nie mozesz usuwac swoich postw
Nie mozesz glosowac w ankietach