Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
nasze balkony
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
nasze balkony
Autor Wiadomosc
Adka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 02 Lip 2003
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Aka!
Przepięknie ukwiecone balkony. Białe surfinie ¶liczne!

Czw Sie 03, 2006 07:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
mgielka88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Kwi 2006
Skad: Rzeszów

Post Odpowiedz z cytatem
Arwena napisala:
mgielka88 napisala:
Ela przypuszczam ze kupowała¶ tę matę drewnian±...szukam takiej u nas w Rzeszowie ale s± same duże ...czy może j± dopasowywała¶ do swoich rozmiarów...tzn rozmiarów balkonu Wink?

Też mam tak±, więc odpowiem smile.gif Kupiłam w Castoramie, było kilka szeroko¶ci do wyboru i jedna wysoko¶ć.

oj dziekuje...szukam i szukam....bylam też w castoramie ale zostały ame wysoki...musialabym je obcinać (z wysoko¶ci)...my¶licie ze się da?
Pia Sie 04, 2006 12:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Aka - obledne te twoje surfinie. ja wlasnie ciagle nie mam czasu zeby je na moim balkonie zainstalowac. oplaca sie jeszcze o tej porze kupowac surfinie?

Pia Sie 04, 2006 14:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Aka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 05 Lis 2003
Skad: nawet pekaes do nas dochodzi...

Post Odpowiedz z cytatem
kasiek napisala:
Aka - obledne te twoje surfinie. ja wlasnie ciagle nie mam czasu zeby je na moim balkonie zainstalowac. oplaca sie jeszcze o tej porze kupowac surfinie?

Hmmm... Z moich obserwacji wychodzi, że potrzeba około miesi±ca, żeby porz±dnie się rozrosły. Zależy jaki będzie wrzesień...
Pia Sie 04, 2006 15:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
nastusia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Cze 2003
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
my¶licie że jest jeszcze sens sadzić kwiaty na balkonie czy juz dać sobie spokój i czekać do kolejnego roku?
a moze s± jakie¶ kwiatki które mogę teraz posadzić i wytrzymaj± do pierwszych mrozów?

Pon Sie 21, 2006 15:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
aminka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
Co roku miałam kwiaty na balkonie. M±ż specjalnie zrobił mi drewnian± skrzynię, w któr± wchodzi 5 korytek.
Przeważnie były to surfinie. Potem pelargonie, lobelie, werbeny, bratki, co¶ tam jeszcze.

Niestety rok temu runęła nasza skrzynka. Z kwiatami oczywiscie cry.gif cry.gif cry.gif
Dobrze, że mieszkam na parterze, bo mogłaby kogoć zabić. Ta skrzynia Sad Sad Sad

Jako¶ nie mogę się doprosić o naprawę skrzynki. Ale do marca jakos wytrzymam. cool.gif
Pon Sie 21, 2006 19:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Sephora
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lip 2006
Skad: ¦l±sk

Post no ten balkon Odpowiedz z cytatem
najpierw były pelargonie, hmmm niewypał, potem surfinie i pachn±cy groszek - duuużo lepiej, terz datura ( truj±ca ) i co¶ co przypomina kasztanowiec ale w krzaku, niestey nie zna nazwy - i tutaj potrzebuję Waszej pomocy - wygl±da jak kasztanowiec owoce bardzo podobe tyle że krzak, spotkały¶cie się z czyms takim ?
Sro Sie 30, 2006 21:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kelegron
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie zamówiłam marmurowe parapety Poznań mam nadzieje że będą pasować, potem położe na nie różne kwiatki zimowe:)
Pon Lis 07, 2016 10:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
luti
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Lip 2017
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie sprawdzają się na balkonach pelargonie i do tego wszystkiego surfinie. Nie ma dużo przy nich pielęgnacji a wyglądają bardzo ładnie przez długi czas.
Sro Lip 05, 2017 08:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy wy też, ale ja jestem niezmierną fanką drewna na balkonie. Mój taras oprócz tego jest pełen cytrusów. Drzewka cytrusowe wspaniale się prezentują, a ich aromat umila nam każde popołudnie.
her explanation
Czw Lip 13, 2017 08:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
hopsa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mi się w tym roku w końcu udało zaaranżować taras, zamontowałam takie zadaszenie od Tarasola i mogę się chować podczas zimniejszych dni. Też mam roślinność, może nie cytrusy, ale iglaki i kwiatki Smile
Pon Paz 08, 2018 12:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sandra21
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lis 2018
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na balkonie mam płytki cerrad https://www.twojelazienki.pl/cerrad.html, są świetne, nie ma z nimi żadnego problemu, ponadto pięknie się prezentują Smile
Wto Lis 27, 2018 10:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach