Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
deski podlogowe

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
deski podlogowe
Autor Wiadomosc
Anullos
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Maj 2005
Skad: opolskie

Post deski podlogowe Odpowiedz z cytatem
Szukam producenta (lub niedrogiego posrednika) desek podlogowych, interesuje mnie kolor dab czerwony rustykalny lub cos podobnego.
dechy powiny miec grubosc tak 18-22mm, szerokosc 125mm i byc juz tak wyprofilowane, zeby mozna bylo je latwo zamontowac w domu.
ma ktoras dobre doswiadczenia lub kontakty? Smile

przepraszam, ale nie moge nic znalexc na ten temat (wyszukac tez nie- bo nie mam polskich liter), jesli juz bylo o tym -prosze o link

Sro Lip 12, 2006 19:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Julka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Sie 2018

Post Odpowiedz z cytatem
A czy potrzebuję jakichś specjalnych podłogowych desek, jeżeli pod podłogą planuję instalację folii grzewczej https://irshop.eu/kategoria-produktu/folia-grzewcza-na-podczerwien/? Czy raczej nie muszę się tym przejmować i mogę pozwolić sobie na każdy rodzaj podłogi?
Pon Wrz 24, 2018 12:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Assana
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz porzadnej podłogi to faktycznie najlepsza będzie drewniana. W pomieszczeniach o dużej eksploatacji świetnie sprawdza się deska warstwowa. To taka specjalna deska składająca się z trzech warstw. Tego typu podłogi wykonuje firma Baltic Wood. Ich podłogi sa nie tylko trwałe ale też bardzo eleganckie. Bardzo dokładnie wykańczają podłogi listwami. Całośc wygląda super/ Zobacz na ich realizacje na stronie firmowej. Myślę, że Ci się spodobają.
Czw Paz 11, 2018 09:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach