Forum SameBaby.com Strona Glwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Co na wybielanie zębów?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Co na wybielanie zębów?
Autor Wiadomosc
Byx1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Co na wybielanie zębów? Odpowiedz z cytatem
Chciałem kupić sobie jakiś preparat na wybielanie zębów. Jestem palaczem, i moje zęby nie wyglądają najciekawiej. Zacząłem szukać na równych stronach czegoś pomocnego i na http://health-and-beauty-4you.info/denta-black-opinie-recenzje-cena-efekty-skutki-uboczne-dawkowanie-oraz-gdzie-kupic-apteka-sklad-dzialanie/ coś znalazłem. Zanim jednak zdecyduję się na zakup to chciałbym poznać opinie.
Wto Lut 13, 2018 18:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Adam
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Mar 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
idz do stomatologa po źel i formę na zęby Smile
Czw Mar 08, 2018 14:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Ewelina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie wybielam sama trochę strach. Naczytałam się o tych domowych sposobach i moim zdaniem tylko szkliwo można sobie nimi porysować. Może nie znam się do końca, ale dlatego też chodzę na wybielanie do CMP dentu. Czasem by moje zęby odzyskały biel wystarczy samo piaskowanie.
Czw Mar 29, 2018 10:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja zawsze miałam kiepskie zęby, były żółte i krótkie, potem po latach trochę się starły i miałam je coraz krótsze Sad Niedawno jednak robiłam licówki w klinice mediart clinic w Poznaniu, bo po prostu na swoje żeby już nie umiałam patrzeć i zęby teraz mam jak perełki, ładne, białe i równiutkie, takie jak zawsze chciałam mieć Smile
Czw Maj 24, 2018 10:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Podkowka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam pasty wybielającej. Na żadne inwazyjne metody bym się nie zdecydowała :/

Czw Cze 07, 2018 09:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również zdecydowałam się na licówki, ale zanim podjęłam tę decyzję, długo szukałam gabinetu idealnego. W poprzednim gabinecie, do którego chodziłam, niestety nie było protetyka, ale trafiłam na dr Woszczyka http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologiczne-leczenie-protetyczne Teraz wszystkim polecam ten gabinet z uśmiechem na ustach Smile
Pon Lip 09, 2018 15:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Podkowka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej byłoby chyba zapytać się jakiegoś dobrego stomatologa. Ja ostatnio słyszałam, że ta klinika stomatologiczna z Bemowa jest bardzo dobra, może więc warto z tym tematem udać się do nich?

Pia Sie 24, 2018 10:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Assana
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety nie znam sposobu, który pozwoliłby w domu skutecznie wybielić zeby. Oczywiście te wszystkie metody trochę rozjaśniają zęby ale nie da się odciągnąć takiego efektu jak przy wybielaniu w gabinecie. Szybko i skutecznie możecie wybielić zęby w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tutaj zęby wybielają przy pomocy specjalnej lampy. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Efekty widac natychmiast.
Czw Paz 11, 2018 09:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postw
Nie mozesz usuwac swoich postw
Nie mozesz glosowac w ankietach