Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Kuchnia otwarta na salon

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Kuchnia otwarta na salon
Autor Wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Kuchnia otwarta na salon Odpowiedz z cytatem
Witam. W najbliższym czasie zamierzam przeprowadzić generalny remont swojego mieszkania i zastanawiam się nad otwarciem kuchni na salon.
Zainspirowałam się porad± tutaj: http://www.ihouse.pl/news/detal/urzadzanie-kuchni-otwartej-na-salon/359/1 - generalnie mieszkanie będzie w do¶ć nowoczesnym stylu. Niestety pokoje s± małe i nieustawne i takie rozwi±zanie dałoby zdecydowanie więcej przestrzeni.
Czy kto¶ może zastosował je u siebie? Jak wrażenia?

Czw Maj 08, 2014 10:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Madzior
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Maj 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Pomysł jest fajny, ale ja osobi¶cie bałabym się go zrealizować. Bo nie lubię, jak mi go¶cie patrz± na ręce, jak co¶ pichcę w kuchni Wink

Sro Maj 21, 2014 10:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ogrodolandia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2014
Skad: Chojnice

Post Odpowiedz z cytatem
Mam otwart± na salon kuchnię, i uważam to za swój dramat osobisty. Czuć wszelkie zapachy, na blatach zawsze musze mieć ogarnięte i czysto, bo jak kto¶ mi wejdzie, to nie może go witać sterta garów. Okap, czajnik i inne sprzęty hałasuj±, nie pozwalj± ogl±dać Tv. Babol. Następna będzie zamknieta.
Pon Sty 19, 2015 23:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
mariola88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z poprzedniczk±. Sama wynajmuje mieszkanie - i mamy wła¶nie tak± otwart± kuchnię. Dokładnie taka sama sytuacja jak u Ciebie - wszystko słychać, zawsze musi być porz±dek i nie można sobie w spokoju pokucharzyć. Osobom, które nie maj± wyrobionego zdania na ten temat, a zastanawiaj± się jak zaplanować kuchnię - poleciłabym poczytać artykuły na temat kuchni otwartych i zamkniętych np. https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/otworz-sie-na-sekrety-kuchni-otwartej-137.html , w którym opisane s± dokładnie wady i zalety każdego rozwi±zania. Warto się wcze¶niej kilka razy zastanowić, jakie rozwi±zanie byłoby najlepsze, bo w końcu to wybór na lata Smile
Pia Sty 30, 2015 10:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ogrodolandia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2014
Skad: Chojnice

Post Odpowiedz z cytatem
Wybór na lata więc na prawdę warto dobrze go przemy¶leć, ¶cianę łatwo zburzyć, a now± postawić to już dużo więcej zachodu.
Sro Cze 03, 2015 10:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
LubieLadneRzeczy
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Wrz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Tak jak komentowałam w innym po¶cie - będzie pachniało jedzieniem, co nie każdemu to będzie odpowiadało, za to mnie owszem : )

Sro Wrz 16, 2015 12:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo podobaj± mi się takie kuchnie, ale niestety nie s± praktyczne.
Sro Gru 02, 2015 12:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kobietawpracy
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
U nas w domy był taka kuchnia, niestety dla mnie to była porażka, po pierwsze utrzymać j± w idealnej czysto¶ci, bo wiadomo jak kto¶ przyjdzie to wsystko widzi, po drugie zapachy. Co¶ okropnego. Zdecydowali¶my się na oddzielenie ¶cian±. Trudno mi sobie było to wyobrazić, ale firma, któa dla nas robiła remont wykonała też niewielk± aranżację i powiem, ze efekt przeszedł moje oczekiwania. Teraz wystarczy, że zmaknę drzwi do kuchni i po problemie Wink A firmę Janerbud http://www.janer-bud.pl/uslugi-remontowe/wykanczanie-wnetrz-mieszkan-domow któa wykonał± dla nas to wszystko będę polecać każdemu. Szybko, bez bałaganu i bez problemu!
Sro Kwi 20, 2016 09:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
magda21
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie zdecydowałabym się na otwartą kuchnię na salon. Wszystkie zapachy rozprzestrzeniają się po domu, w kuchni musiałabym mieć zawsze posprzątane.
Wto Lip 05, 2016 11:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Dominiokon
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lut 2017
Skad: Lublin

Post Odpowiedz z cytatem
Z jednej strony kuchnia na salon to plus, a z drugiej minus.
Osobiście wolę mieć zabudowane mieszkanie ścianami, ale bywałem w takich mieszkaniach i wydaje się że jest większa przestrzeń, co zawsze tak nie przytłacza

Sro Lut 22, 2017 21:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
marcela88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Mar 2017
Skad: Bielsko

Post Odpowiedz z cytatem
Odradzam, problem zapachĂłw jest nie do przeskoczenia, szczegĂłlnie podczas smaĹĽenia, okna i okapy niestety nie pomogÄ… Sad
Wto Mar 21, 2017 19:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
brunon
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowanie odwrotnie. Jestem zwolennikiem takich otwartych przestrzeni. Teraz jestem w trakcie takiego remontu i szukam odpowiedniego rozwiązania na ściany zarówno do kuchni, jaki i do salonu. Znalazłem sklep z farbami online i mam nadzieję, że znajdę tam odpowiednie rozwiązanie do mojego wnętrza..
Wto Paz 16, 2018 19:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
pannikt
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
To się może udać przy mądrym doborze blatów. Ja osobiście preferuje blaty drewniane
Pon Lut 11, 2019 11:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Kazikdobry
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajne mieszkania z właśnie takim open space znajdziecie na dobryadres.pl mieszkania Goleniów naprawdę świetnie zaprojektowane mieszkania
Pia Mar 15, 2019 13:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
foczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Uważam, że to dobry pomysł. Pamiętaj tylko o tym, że musisz znaleźć firmę, która zajmie się montażem całego AGD w Twojej kuchni. Jeśli jesteś z Wrocławia to polecam Ci ten kontakt: http://serwisagd.wroclaw.pl/kontakt. Myślę, że będziesz zadowolona.
Czw Kwi 04, 2019 10:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Podoba mi się rozwiązanie otwartej kuchni połączonej z salonem. Sama planuje taki remont i już nawet mam wybrany sprzęt AGD. Szukałam czegoś nowoczesnego, prostego i posłującego mi długie lata. Wybrałam sprzęt Solgaz, a w tym min.: płytę gazową, która wygląda jak indukcyjna czyli tzw. "gaz pod szkłem". Dużym atutem tej kuchenki jest jej wygląd, funkcjonalność oraz wysoka jakość polskiej marki.
Pon Maj 27, 2019 19:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
pieknyolek
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Serdecznie polecam https://www.outlet-tapet.pl/tapety-mlodziezowe
Wto Lip 02, 2019 12:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Fenix212
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lip 2019
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś jeszcze korzystał?
Pia Lip 05, 2019 06:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach