Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
antykoncepcja
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
antykoncepcja
Autor Wiadomosc
sawka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
No nie antykoncepcji nie bierze sie tylko z tego względu. Ale ja też miałam przekopy straszne z PMS z miesiączką długo trwała bolesna w diabły dla mnie to były dwa tygodnie wykluczone z życia najpierw przed miesiączką koszmar a potem w trakcie. Poczytałam trochę o antykoncepcji hormonalnej i poszłam do swojego lekarza. Przepisała mi belarę, teraz to mogę powiedzieć że mam każdy pełny miesiąc zycia a nie to co przedtem. Wczesniej się zabezpieczałam z moim partnerem prezerwatywa to tez było okropne bo zawsze towarzyszył nam stres..Pęknie czy nie? A teraz luz i sex na pełnym luzie. [/url]
Sob Wrz 22, 2018 21:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
sawka15 napisala:
No nie antykoncepcji nie bierze sie tylko z tego względu. Ale ja też miałam przekopy straszne z PMS z miesiączką długo trwała bolesna w diabły dla mnie to były dwa tygodnie wykluczone z życia najpierw przed miesiączką koszmar a potem w trakcie. Poczytałam trochę o antykoncepcji hormonalnej i poszłam do swojego lekarza.

Więc to prawda, że antykoncepcja hormonalna pomaga w kwestii uśmierzania zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Sama z niej nigdy nie korzystałam, natomiast często słyszę takie stwierdzenie, że potrafi pomóc na PMS. Chociaż chyba osobiście wolę spróbować innej terapii, która na PMS jest dedykowana – leczenie oparte na tabletkach z mniszka niepokolanka, do tego wsparte odpowiednimi ćwiczeniami (tzw. joga hormonalna) oraz dobrze przygotowaną dietą. Tutaj: http://www.castagnus.pl/ można więcej poczytać na temat takiego rodzaju terapii : ).
Wto Paz 23, 2018 08:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach