Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
antykoncepcja
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
antykoncepcja
Autor Wiadomosc
sawka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
No nie antykoncepcji nie bierze sie tylko z tego wzgl─Ödu. Ale ja te┼╝ mia┼éam przekopy straszne z PMS z miesi─ůczk─ů d┼éugo trwa┼éa bolesna w diab┼éy dla mnie to by┼éy dwa tygodnie wykluczone z ┼╝ycia najpierw przed miesi─ůczk─ů koszmar a potem w trakcie. Poczyta┼éam troch─Ö o antykoncepcji hormonalnej i posz┼éam do swojego lekarza. Przepisa┼éa mi belar─Ö, teraz to mog─Ö powiedzie─ç ┼╝e mam ka┼╝dy pe┼ény miesi─ůc zycia a nie to co przedtem. Wczesniej si─Ö zabezpiecza┼éam z moim partnerem prezerwatywa to tez by┼éo okropne bo zawsze towarzyszy┼é nam stres..P─Öknie czy nie? A teraz luz i sex na pe┼énym luzie. [/url]
Sob Wrz 22, 2018 21:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
sawka15 napisala:
No nie antykoncepcji nie bierze sie tylko z tego wzgl─Ödu. Ale ja te┼╝ mia┼éam przekopy straszne z PMS z miesi─ůczk─ů d┼éugo trwa┼éa bolesna w diab┼éy dla mnie to by┼éy dwa tygodnie wykluczone z ┼╝ycia najpierw przed miesi─ůczk─ů koszmar a potem w trakcie. Poczyta┼éam troch─Ö o antykoncepcji hormonalnej i posz┼éam do swojego lekarza.

Wi─Öc to prawda, ┼╝e antykoncepcja hormonalna pomaga w kwestii u┼Ťmierzania zespo┼éu napi─Öcia przedmiesi─ůczkowego? Sama z niej nigdy nie korzysta┼éam, natomiast cz─Östo s┼éysz─Ö takie stwierdzenie, ┼╝e potrafi pom├│c na PMS. Chocia┼╝ chyba osobi┼Ťcie wol─Ö spr├│bowa─ç innej terapii, kt├│ra na PMS jest dedykowana ÔÇô leczenie oparte na tabletkach z mniszka niepokolanka, do tego wsparte odpowiednimi ─çwiczeniami (tzw. joga hormonalna) oraz dobrze przygotowan─ů diet─ů. Tutaj: http://www.castagnus.pl/ mo┼╝na wi─Öcej poczyta─ç na temat takiego rodzaju terapii : ).
Wto Paz 23, 2018 08:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sawka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
No wiesz ja nie neguj─Ö wcale twojej terapii. Ale w moim przypadku tak jak m├│wie przy okazji zabezpieczenia przed niechcian─ů ci─ů┼╝─ů mam te┼╝ spos├│b na bolesne PMS. Wi─Öc ┼╝e si─Ö tak wyra┼╝─Ö upiek┼éam kilka pieczeni przy jednym ogniu. Czemu kilka? Bo i miesi─ůczki si─Ö skr├│ci┼éy i nie s─ů ju┼╝ takie bolesne oraz pozby┼éam sie tr─ůdziku z kt├│rym m─Öczy┼éam si─Ö przez d┼éu┼╝szy okres czasu. Wi─Öc jak dla mnie same pozytywy wynik┼éy z przyjmowania antykoncepcji hormonalnej Wink
Sro Lis 28, 2018 22:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach