Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Zapalenie p─Öcherza?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Zapalenie p─Öcherza?
Autor Wiadomosc
AgnieszkaGrzelaz
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Kwi 2016

Post Zapalenie p─Öcherza? Odpowiedz z cytatem
Witam, mam pytanie na temat zapalenia p─Öcherza. Czy raz nie wyleczone do konca zapalenie moze du┼╝o szybciej powracac? statnio przezi─Öbi┼éam sobie pecherz i jako┼Ť to zbagatelizowa┼éam, nie wzi─Ö┼éam wszystkich tabletek, ale jako┼Ť przesz┼éo samo, teraz jednak obawiam si─Ö czy nie nawr├│ci to szybciej. Jak u was jets z zapaleniem p─Öcherza, nawraca czy jednak nie??
Pon Maj 29, 2017 10:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
marysia90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dobrze nie wyleczysz, to mo┼╝e niestety powr├│ci─ç Sad Przy zapaleniu wa┼╝ne jest, ┼╝eby zacz─ů─ç je leczy─ç od razu, ale te┼╝ przez ok tydzie┼ä. Jak tylko widz─Ö, ┼╝e u mnie zapalenie si─Ö zaczyna od razu biegn─Ö do apteki po urofuraginum max. Wystarczy jedna tabletka przez tydzie┼ä i przez d┼éugi czas mam spok├│j. Do tego wspomagam sie naturalnie, jem ┼╝urawin─Ö, pij─Ö du┼╝o wody, bardzo dbam o higien─Ö
Sro Sie 09, 2017 19:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
bardzo wa┼╝ne jest porz─ůdne wyleczenie, nawroty s─ů jeszcze gorsze

why not try these out
Wto Gru 12, 2017 12:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
cz─Östo powodem zapalenia p─Öcherza jest te┼╝ nieodpowiednia higiena miejsc intymnych, ja staram si─Ö regularnie podmywa─ç a do tego regularnie stosuje globulki Mucovagin ┼╝eby nawil┼╝a─ç te okolice Smile
Pon Lut 26, 2018 22:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Byx1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Czasami niestety sama higiena nie wystarczy. Niekt├│rzy po prostu maj─ů do tego predyspozycje. Teraz na szcz─Ö┼Ťcie wszystkie apteki maj─ů leki bez recepty na bazie furazydyny, kt├│ra przynosi w┼éa┼Ťciwie natychmiastow─ů ulg─Ö. Ja j─ů sobie zwykle rezerwuj─Ö przez internet w najbli┼╝szej aptece przez ktomalek.pl i odbieram, kiedy mi wygodnie.
Czw Mar 01, 2018 19:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Karola84
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Paz 2018

Post Zapalenie p─Öcherza Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, zapalenia p─Öcherza nie nale┼╝y bagatelizowa─ç, bo je┼Ťli nie podleczysz, to mog─ů wyst─ůpi─ç powik┼éania. Zobacz artyku┼é traktuj─ůcy o tym, jak skutecznie wyleczy─ç zapalenie p─Öcherza: https://baza-lekow.com.pl/jak-pozbyc-sie-zapalenia-pecherza-moczowego/
Pia Paz 26, 2018 21:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To prawda... najgorzej jest zanidbac leczenie, bo z p─Öcherzem jest jak z boomernagiem - problem wroci lada moment. A takie ciagle infekcje p─Öcherza w moim przypadku okazaly sie po badaniu nls w gabinecie naturiana wynikiem bakterii i dro┼╝d┼╝ak├│w.
Sob Paz 27, 2018 20:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach