Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Inwestycja

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Inwestycja
Autor Wiadomosc
dorian22
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Sie 2018

Post Inwestycja Odpowiedz z cytatem
Polecaj fundico znajomym.
otrzymasz 100 zł za polecenie znajomego, który zarejestruje się na www.fundico.eu;
znajomy otrzyma 100 zł za rejestrację;
otrzymasz 1% wartości inwestycji znajomego i jego znajomych.

Warunkiem otrzymania 100 zł (za polecenie) + 100 zł (dla poleconego) oraz 1% wartości pożyczek jest zainwestowanie przez znajomego min. 50 zł w aukcjach dostępnych na: www.fundico.eu/zainwestuj

Czy naprawdę można tutaj zarobić?
Czw Sie 02, 2018 07:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Nie do końca jestem przekonana do tego typu inwestycji. Według mnie lepszym i pewniejszym sposobem na inwestowanie, są nieruchomości. Kupując mieszkanie, magazyn czy biuro mamy wiele możliwości na zagospodarowanie go, a docelowo na zarabianie naprawdę sporych pieniędzy. Ja np. w ostatnim czasie postanowiłam zainwestować w magazyn, który następnie będę podnajmować. Gdybyście szukali atrakcyjnych ofert na działki czy magazyny, to polecam wam wejść na stronę https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/dolnoslaskie oprócz wyszukiwarki, możesz znaleźć tam również pomoc przy podpisywaniu umowy oraz negocjowaniu warunków zakupu czy najmu. Według mnie to dużo lepszy pomysł na inwestycje.
Wto Wrz 18, 2018 09:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maciiej26
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lip 2018

Post ciÄ…gniki Odpowiedz z cytatem

Wto Wrz 25, 2018 10:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iguana
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
no jak inwestować to na całego, w oświetlenia, hale magazynowe. To nie jest tez tanie, ale jeżeli dobrze zainwestujemy i poszukamy odpowiednich propozycji, to wszystko będzie ok i jeszcze nam się zwróci Smile

Pon Paz 29, 2018 11:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach