Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
maskary

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
maskary
Autor Wiadomosc
Lolona
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Lis 2016

Post maskary Odpowiedz z cytatem
dziewczynki, szukam maskary ┼╝eby mie─ç d┼éuga┼Ťne rz─Ösy jak te gwiazdy z reklam telewizyjnych Razz pozna┼éam faceta i nied┼éugo nasza pierwsza oficjalna randka wiec musze go oczarowac Very Happy ktora maskara sie nada?
Czw Kwi 06, 2017 13:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Junia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Lut 2017
Skad: Warszawa

Post ... Odpowiedz z cytatem
Maybelline ma rewelacyjne maskary http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/oczy/maskary.aspx . Ja obecnie mam t─ů collosal big shot - mego pogrubia i do tego ma bardzo wyrazist─ů czer┼ä.
Wto Kwi 18, 2017 12:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ewelutka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A co s─ůdzicie o przed┼éu┼╝aniu rz─Ös u kosmetyczki? To na pewno bardzo wygodny wyb├│r, nieprawda┼╝? Przyznaj─Ö,┼╝e p├│ki co rozwa┼╝am zabieg na cia┼éo, dodatkowo poczyta┼éam sobie artyku┼éy mi─Ödzy innymi tutaj http://galeria-empire.pl/wiosenna-metamorfoza/ o tym jak popularne s─ů takie metamorfozy i my┼Ťl─Ö,┼╝e jestem coraz bardziej do nich przekonana. Co do rz─Ös to nad nimi te┼╝ si─Ö zastanawiam, bo moje kole┼╝anki maj─ů przed┼éu┼╝one i gdybym nie wiedzia┼éa, to bym nie powiedzia┼éa. Wygl─ůda to bardzo naturalnie a przy tym pozwala im zaoszcz─Ödzi─ç czas no i non stop cieszy─ç si─Ö pi─Öknymi rz─Öskami
Sro Kwi 19, 2017 11:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
moja kole┼╝anka przed┼éu┼╝a i jest zadowolona, ale mnie osobi┼Ťcie si─Ö to nigdy nie podoba┼éo, wygl─ůda bardzo sztucznie

look at this site
Wto Gru 12, 2017 12:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
a z dobrych tuszy polecam bourjois

http://vid-tube.biz/ja/online/
Sro Gru 13, 2017 10:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
ka_woszka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, ja d┼éugo kombinowa┼éam z maskarami, a┼╝ kiedy┼Ť sz┼éam na wesele i zrobi┼éam sobie pierwszy raz rz─Ösy w Magic Visage i zosta┼éam ju┼╝ sta┼é─ů klientk─ů bo efekt ob┼é─Ödny.
Sro Paz 31, 2018 20:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach