Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Sala weselna Warszawa i okolice.

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Panny M│ode Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Sala weselna Warszawa i okolice.
Autor Wiadomosc
Redos
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Paz 2018

Post Sala weselna Warszawa i okolice. Odpowiedz z cytatem
Cze┼Ť─ç! Planuj─Ö z narzeczonym ┼Ťlub i wesele no i w┼éa┼Ťnie stoimy nad wyborem sali. Musi to by─ç sala weselna pod warszawa , mo┼╝ecie poleci─ç jakie wed┼éug was b─Öd─ů dobre? Mo┼╝e byli┼Ťcie w ostatnim czasie gdzie┼Ť , chcia┼éabym pozna─ç opinie o wystroju, obs┼éudze, doje┼║dzie itp Smile Licz─Ö na was:)
Pon Paz 08, 2018 07:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kareme
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Maj 2018
Skad: katowice

Post Odpowiedz z cytatem
ja jako┼Ť nie mia┼éam problemu ze znalezieniem sali, szuka┼éam 2 lata wcze┼Ťnie, a potem posz┼éam ogl─ůda ozdoby i kupi┼éam ┼Ťwiece na st├│┼é, girlandy wisz─ůce, girlandy na st├│┼é, do tego jeszcze serwety i duuuu┼╝o balon├│w http://godanparty.pl
Pia Lis 02, 2018 09:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ciotkaklotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
ostatnio bylam na weselu mojej siostry w Parisel Palace w ┼üukowie. podoba┼éa mi sie sala jesli chodzi o wystroj, bardzo elegancko i klimatycznie. jedzenenie, ktore podawali bardzo ┼éadnie wygladlo, a smakowalo jeszcze lepiej. obsluga wrecz niezauwazalna, wszystko na wysokim poziomie. no i co najwazniejsze, jedzenie by┼éo cieple, nie tak jak w niektorych knajpach, ze zanim zd─ů┼╝─ů poda─ç to juz wystygnie Smile
Wto Lis 06, 2018 21:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Panny M│ode Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach