Forum SameBaby.com Strona Glwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Sala weselna Warszawa i okolice.

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Panny Mode Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Sala weselna Warszawa i okolice.
Autor Wiadomosc
Redos
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Paz 2018

Post Sala weselna Warszawa i okolice. Odpowiedz z cytatem
Cześć! Planuję z narzeczonym ślub i wesele no i właśnie stoimy nad wyborem sali. Musi to być sala weselna pod warszawa , możecie polecić jakie według was będą dobre? Może byliście w ostatnim czasie gdzieś , chciałabym poznać opinie o wystroju, obsłudze, dojeździe itp Smile Liczę na was:)
Pon Paz 08, 2018 07:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kareme
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Maj 2018
Skad: katowice

Post Odpowiedz z cytatem
ja jakoś nie miałam problemu ze znalezieniem sali, szukałam 2 lata wcześnie, a potem poszłam ogląda ozdoby i kupiłam świece na stół, girlandy wiszące, girlandy na stół, do tego jeszcze serwety i duuuużo balonów http://godanparty.pl
Pia Lis 02, 2018 09:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ciotkaklotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
ostatnio bylam na weselu mojej siostry w Parisel Palace w Łukowie. podobała mi sie sala jesli chodzi o wystroj, bardzo elegancko i klimatycznie. jedzenenie, ktore podawali bardzo ładnie wygladlo, a smakowalo jeszcze lepiej. obsluga wrecz niezauwazalna, wszystko na wysokim poziomie. no i co najwazniejsze, jedzenie było cieple, nie tak jak w niektorych knajpach, ze zanim zdążą podać to juz wystygnie Smile
Wto Lis 06, 2018 21:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ale dziewczyny.. w takim super miejscu jak Hotel Groman to nie byłyście, tam to jest dopiero full wypas. Byłam tam na weselu u przyjaciółki. Jedzenie ciągle było na stołach, alkohole równiez, wszystko było, nie było możliwości, że czegoś zabrakło. sala była super nagłośniona i wieczorkiem pięknie ostrojona, jak dla mnie rewelacja. Dodatkowo przemiła obsługa i ogólnie cudowny lokal
Pia Lis 23, 2018 16:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
babka5
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Miejsc jest sporo, ale i tak trzeba duzo wczesniej sobie rezerwowac takie. Tutaj w Domu Weselnym Astoria w Kaniach jest swietne miejsce na zrobienie sobie wesela. Bedziemy mieli tam odpowiednie warunki.
Wto Lis 27, 2018 21:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM
spodnisia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Uważam, że warto dać szanse lokalom położonym poza Warszawą. Na pewno panuje tam spokojniejsza atmosfera, jest zacisznie, komfortowo, bez tego ulicznego miejskiego zgiełku. Np można wybrać salę http://smakizycia.net/ w okolicach Wieliszewa. Dookoła pełno zieleni, Zalew Zegrzyński no i mają w ofercie możliwość częstowania posiłkami z grilla, który będzie wystawiony w ogrodzie
Czw Sty 24, 2019 13:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
babeczkkka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli potrzebujesz sali weselnej w okolicy Warszawy to ja polecam Ci zajrzeć do tego http://www.salaujakuba.pl/ . Mają piękną salę weselną i sporo osób poleca ich sale na wesele. Myślę, że i Tobie się spodoba. Na stronie mają sporo zdjęć i swoją ofertę więc jak nie możesz podjechać wszystko sprawdzisz na stronie Smile
Pon Lut 25, 2019 20:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
elabarbara
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Pytanie do naszych doświadczonych mężatek czy opłaca się uczęszczać przed ślubem na indywidualne lekcje kursu tanecznego i stworzenie choreografii przez profesjonalistów ? Pytam bo z jednej strony bym chciała romantyczny i delikatny taniec ale nie chcę się bujać z boku na bok - myślałam o walcu w tej szkole tańca http://sosalsa.pl/ Jakie macie ogólnie wrażenie z Waszego pierwszego tańca?
Sro Mar 06, 2019 16:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam salę weselną Rocher pod Warszawą, bardzo przytulna sala bankietowa nie tylko na wesela ale i inne imprezy okolicznościowe
Pon Maj 13, 2019 13:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
anakoda0
Rozkrca si
Rozkrca si

Dolaczyla: 04 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
No, a jak będzie u was wyglądać pierwszy taniec Szczecin ? Czy planujecie zatańczyć coś klasycznego, czy bardziej szalonego? Ja nawet dobrze tańczę, ale mój partner ma dwie lewe nogi. Dlatego postawiłam na szkołę tańca Szczecin All About Dance. Tam trafiliśmy na naprawdę świetnych instruktorów, którzy byli przesympatyczni, ale i wymagający. Szybko opanowaliśmy walc angielski.
Wto Lip 16, 2019 19:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Panny Mode Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postw
Nie mozesz usuwac swoich postw
Nie mozesz glosowac w ankietach