Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Dieta pudełkowa

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Dieta pudełkowa
Autor Wiadomosc
Fezgan
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Wrz 2018

Post Dieta pudełkowa Odpowiedz z cytatem
Cześć, wybieram sobie dietę pudełkową i nie wiem jaka wybrać czy bardziej taką fit czy klasyczną z ograniczoną ilością kalorii, czytam na http://wielorakietematy.pl/jaka-diete-pudelkowa-wybrac/ że w warszawie jest bardzo dużo różnych firm oferujących takie rozwiązania co bardziej komplikuje mój wybór, co możecie doradzić w kwestii tej diety pudełkowej ?
Nie Gru 30, 2018 14:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
karolaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Gru 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze to nie znalalam jej!
Nie Gru 30, 2018 15:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
FranczeskaWil
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno sporo zalezy od tego jaki masz codzienny tryb dnia. Musisz dostosowac tez diete do swojego organizmu i jego zapotrzebowania na kalorie. Mnie teraz interesuje dieta warzywna dabrowskiej. Znalazlam taka opcje na stronie https://www.zielonomicatering.pl/o-diecie/nasza-dieta w formie cateringu dietetetycznego. Dla mnie to chyba jedyna opcja na utrzymanie sie na diecie.[/quote]
Czw Sty 17, 2019 17:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
duff231
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o pudełkowe jedzonko to moim faworytem jest dieta z dowozem warszawa . Ciekawa opcja dla tych co są nastawieni na diete odchudzającą, przy czym chca wiedziec ile zjedli kalorii dziennie Wink
Czw Sty 17, 2019 19:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach