Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?
Autor Wiadomosc
maksik
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Ile kosztuje zaprojektowanie salonu? Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z Was korzystał może z usług projektanta wnętrz i może podpowiedzieć ile taka współpraca kosztuje i na jakich zasadach to się odbywa? Czy projektant tylko wykonuje wizualizacje czy też urządza od poczatku do końca? Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad skorzystaniem z takich usług, ale nawet nie mam rozeznania w kosztach.
Wto Lut 12, 2019 09:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
michasia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Tak na prawdę to zależy od tego jakie masz wymagania co do projektu i od samego projektanta. Obecnie możlwości są ogromne, bo i biur projektowych jest dużo. Najlepiej jest wejść na stronę www biura i przejrzeć realizacje a nawet zobaczyć czy jest jakiś podstawowy cennik. Tu masz np. opisane koszty projektu salonu biura Abrys z Poznania - https://www.abrys.net/ile-kosztuje-projekt-salonu-w-abrys/, zobacz może tam znajdziesz jakieś wytyczne i będzie Ci łatwiej podjać jakieś decyzje.
Pia Lut 15, 2019 15:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
diablica25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Spróbuj sama swoich sił w projektowaniu. Na początku myślałam, że nie poradzę sobie z aranżacją salonu. Okazało się, że to wcale nie jest takie trudne. Szukając inspiracji w internecie znalazłam śliczny stolik pod telewizor https://www.meblefirany.pl/pl/c/Stoliki-pod-telewizor/132 Okazało się, że meble są dobrej jakości i styl bardzo mi podpasował. Skompletowałam u nich praktycznie cały salon. Dobrałam dywan i kolor ścian. Od teraz to moje ulubione pomieszczenie w domu Smile
Nie Lut 17, 2019 22:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
karoollaa22
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
TeĹĽ mnie to interesuje.. JakieĹ› konkretne informacje?
Czw Lut 21, 2019 13:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach