Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
ksiegowosc

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Baby Potrafi▒ Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
ksiegowosc
Autor Wiadomosc
ania36
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Gru 2018

Post ksiegowosc Odpowiedz z cytatem
Za┼éo┼╝y┼éam dzia┼éalno┼Ť─ç i tak sie zastanawiam zatrudnia─ç ksi─Ögowa, czy kupic taki pakiet program├│w https://wfirma.pl/. Na teraz idzie nam powoli, wydaje mi sie ┼╝e wszystko do ograni─Öcia samemu. Korzystacie z takich program├│w?
Wto Gru 11, 2018 15:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kominka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lut 2019

Post Program do faktur Odpowiedz z cytatem
Korzystam z r├│┼╝nych rozwi─ůza┼äSmile ostatnio moj─ů uwag─Ö przyku┼é program do faktur Faktura Small Business Handel. Program jest ciekawy, prosty w obs┼éudze i sprawdza si─Ö w prowadzeniu mojej firmy Smile
Pon Lut 11, 2019 09:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
foczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Pewne rzeczy mo┼╝na przecie┼╝ zrobi─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö i wcale nie potrzebujemy pomocy ksi─Ögowej. Jak na przyk┼éad rozliczenie PIT Smile Polecam ciekawy artyku┼é na ten temat: https://www.pit-format.pl/instrukcja-pit-roczny. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to znacznie u┼éatwi spraw─Ö.
Sro Mar 13, 2019 13:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mikazero
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
To prawda, zgadzam si─Ö z tym. Te┼╝ kiedy┼Ť my┼Ťla┼éam, samodzielne obliczanie PITu jest kosmicznie trudne ale postanowi┼éam raz spr├│bowa─ç samodzielnie w programie PITAX i jak si─Ö okaza┼éo to nic trudnego. W zasadzie trzeba odpowiedzie─ç na zadane pytania i po tym wszystkim generuje si─Ö gotowy pit do wys┼éania do US. ┼Üwietna sprawa Smile
Nie Mar 17, 2019 12:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
elabarbara
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam tylko z biura rachunkowego w Gda┼äsku MG Finanse .Znajoma mi ich poleci┼éa i jestem zadowolona. Na pocz─ůtku pr├│bowa┼éam rozlicza─ç si─Ö sama ale jednak to nie dla mnie - za du┼╝o stresu i za du┼╝a odpowiedzialno┼Ť─ç. A tak wszystko mam dopilnowane na czas, je┼Ťli nawet o czym┼Ť zapomn─Ö to oczywi┼Ťcie informuj─ů. Lepiej powierzy─ç to zadanie komu┼Ť z du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem.
Wto Mar 19, 2019 10:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Baby Potrafi▒ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach