Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Inne kolory mebli - salon polaczony z kuchnia

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Inne kolory mebli - salon polaczony z kuchnia
Autor Wiadomosc
Ptysia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2002
Skad: Wrocław

Post Inne kolory mebli - salon polaczony z kuchnia Odpowiedz z cytatem
jak by wygladalo jakby w salonie byly meble w kolorze jasnego drewna a meble kuchenne z ciemnego??

jakie panele wtedy?? jasne czy ciemne?

Nie Sty 29, 2006 12:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Adres AIM Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od rodzaju drewna i przyjętego stylu. Będę miała kuchnię częściowo otwartą (drzwi przesuwne) z ciemnymi meblami i bardzo jasne meble w salonie. Obydwa gatunki drewna są jednak niemal bezsłojowe, aby poza różnicą w kolorze nie wprowadzać dodatkowego chaosu wzorem. Pod meblami kuchennymi są jasne płytki gresowe (na ścianie również - prawie identyczne), a w pozostałej części mieszkania - jasny parkiet.

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Nie Sty 29, 2006 17:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Miska
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam połączoną kuchnię z salonem. W salonie mam ciemne brązowe meble, a w kuchni w kolorze jasnego brązu. W salonie mam parkiet dębowy, a w kuchni płytki Rolling Eyes

Nie Sty 29, 2006 18:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Nejmanka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 13 Lip 2004
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Mam salon połączony z kuchnią. W kuchni mamy baaardzo ciemne meble i jaśniutkie płytki w pokoju mamy ciemne panele, a mebli w sumie nie mamy... Mamy kanapę, ale ona ma kolor taki papryczkowy i ławę, która jasna może nie jest, ale jaśniejsza niż meble kuchenne.

Nie Sty 29, 2006 18:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Ptysia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2002
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Miśka napisala:
Ja mam połączoną kuchnię z salonem. W salonie mam ciemne brązowe meble, a w kuchni w kolorze jasnego brązu. W salonie mam parkiet dębowy, a w kuchni płytki Rolling Eyes

a zdjatko masz? cool.gif

Nie Sty 29, 2006 19:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Adres AIM Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Będzie tak: w salonie i w otwartej na salon części kuchni (część jadalna) jasna drewniana podłoga (jesion). W "roboczej" części kuchni terakota. Meble najprawdopodobniej ciemne i w kuchni, i w salonie.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Nie Sty 29, 2006 20:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
madzia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Lis 2002
Skad: Wawa

Post Odpowiedz z cytatem
ja bede miec meble w kuchni (otwartej - aneks) ciemne (gorzka czekolada) i takie beda drzwi do lazienki i sypialni
jako, ze mieszkanie jest dosc ciemne wybralam jasny parkiet - jesion rustikal, ktory charakteryzuje sie tym, ze ma sloje wlasnie w kolorze gorzkiej czekolady
i to sie trzyma kupy na moje oko

Nie Sty 29, 2006 22:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Kacha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 15 Lip 2002
Skad: okolice Wrocka

Post Odpowiedz z cytatem
meble w kuchni mamy srednio ciemne
w salonie poki co mamy sosnowe i powiem ci ze to sie nie gryzie
parkiet mamy dębowy i jest ok
docelowo maja byc w salonie jasne meble

Olka lat 14. Łatek lat 8. Mąż lat 41.
Wto Sty 31, 2006 09:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
szarość z bielą, czerń i biel, biel i złoto to moje ukochane połączenia kolorystyczne
http://www.lizurej.pl/drzwi-zewnetrzne/drewno/
Sro Maj 30, 2018 14:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Oooo ze złotem nie zestawiałam tych klasycznie skandynawskich kolorkow. Zaintrygowałaś mnie ;p U mnie poki co tak jak piszesz kroluje połączenie kolorystyczne na styl tej z kolekcji canne z salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-canne-1-do-sypialni Jest z jednej strony i elegancko, a z drugiej po prostu domowo glownie pewnie przez dodatki jak chociazby dywan shaggy czy stylowe lampy podlogowe
Czw Cze 14, 2018 21:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem zbyt duża gra kolorów, może przynieść dużo gorszy efekt niż ten oczekiwany. Powinnaś zdecydować się na jeden spójny styl i zastosować go zarówno w kuchni jak i w salonie. Ja np. bardzo lubię surowe, a wręcz industrialne wnętrza, dlatego zdecydowałam się, że to właśnie taki styl będzie dominował w moich czterech kątach. Gdyby zaciekawiło cię jak wygląda taki styl i jak go uzyskać, to odsyłam cię do bardzo interesującego artykułu, który znajdziesz tutaj - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/kuchnia-w-stylu-industrialnym
Czw Lip 26, 2018 15:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
barolinabed12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2018

Post Odpowiedz z cytatem
No kuchnia z pewnością by się odznaczała. Salon byłby wyraźnie wyodrębniony. Kto co lubi. Jak dla mnie, chyba byłoby ok.

Czw Sie 09, 2018 11:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Nikola11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepsze meble nie tylko do salonu ale również do kuchni znajdziesz https://www.edinos.pl/dobrzyca Twoja aranżacja może być naprawdę dopasowana do Twoich potrzeb. Solidna jakość i niskie ceny.
Nie Lut 10, 2019 20:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM
danlethont
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy również od koloru ściany. Generalnie najlepiej dobrać to tak, by oba pomieszczenia nie różniły się od siebie.
Wto Lut 12, 2019 22:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
osebers22
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o meble i dekoracje do waszego nowego mieszkania to ja bardzo serdecznie polecam zajrzeć na http://wnetrzator.pl/jak-zorganizowac-przestrzen-w-kuchni-aby-latwiej-zachowac-porzadek/ macie tutaj świetne porady i mnóstwo pomysłów na temat aranżacji wnętrz. Bardzo ciekawe artykuły. Koniecznie zajrzyjcie. Ja skorzystałam z tych pomysłów i jestem bardzo zadowolona..
Pon Lut 18, 2019 18:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
ameliaa112
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowałam się na meble kuchenne na zamówienie od http://www.kanet-meble.pl/meble-kuchenne-rzeszow.html. W ten sposób wykorzystałam w pełni wolną przestrzeń w sposób praktyczny i wygodny.
Pia Mar 08, 2019 11:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
W sklepach jak np. https://plmeble.pl masz ogromny wybór mebli w różnych kolorach. Ale najważniejszy jest cały projekt. By meble pasowały do całego wnętrza należy całą aranżacje dopracować. Jeśli nie mamy pomysłu to może pomoc projektanta nam pomoże.
Czw Mar 14, 2019 09:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach