Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
pierwsza komunia ....

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » »arcie, »ar│o, »are│ko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
pierwsza komunia ....
Autor Wiadomosc
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Kwi 2004
Skad: stolica

Post pierwsza komunia .... Odpowiedz z cytatem
Kole┐anka mnie spyta│a o jakie potrawy, ktˇre pasowa│yby ┐eby poczŕstowaŠ "pierwszokomunijnych goÂci". Macie jakie pomys│y ????
Pia Maj 07, 2004 20:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agusia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Lis 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Oooo! takiego watku to chyba jeszcze nie bylo... Very Happy

Nie wiem! Moge sie jedynie wypowiedziec ze strony goscia, ze najbardziej lubie smaczne, polskie potrawy... zadnych cudow i to bez wyjatku gdzie jestem.
No i wykwintne slodkie musi byc na kazdym przyjeciu! Very Happy

Lubie za to eksperymentowac z zakaskami i napojami... ale na uroczystosci z okazji Komunii to po prostu nie pasuje! Przynajmniej moje pomysly... wink.gif

Ale wszystko zalezy od tego jak duze przyjecie robi Twoja kolezanka i czy na caly dzien, czy tylko czesc dnia...
Pia Maj 07, 2004 20:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
na oko│o 40 osˇb, i chyba na ca│y dzie˝, myÂle ┐e zaczynaj▒c od obiadu, dzi zada│a mi to pytanie meilem, i stwierdzi│am ┐e nik tak dobrze nie doradzi SmileSmileSmile
Pia Maj 07, 2004 20:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
terra
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 15 Sie 2003
Skad: Kanada

Post Odpowiedz z cytatem
Mycho Smile Radze zajrzec tu http://forum.mniammniam.pl/viewtopic.php?topic=2664&forum=4 i poczytac posty Twojej imienniczki Smile
Pozdrawiam Smile
Nie Maj 09, 2004 20:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
terra napisala:
Mycho Smile Radze zajrzec tu http://forum.mniammniam.pl/viewtopic.php?topic=2664&forum=4 i poczytac posty Twojej imienniczki Smile
Pozdrawiam Smile

Wiedzia│am ┐e "mycha" to super nick Wink a tak powa┐nie to rzeczywiÂcie fajnie opisa│a swoje przygotowania. Przekazujŕ dalej zainteresowanej, a Tobie terra dziŕkujŕ flower
Pon Maj 10, 2004 08:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
terra
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 15 Sie 2003
Skad: Kanada

Post Odpowiedz z cytatem
Ciesze sie, ze moglam pomoc Smile
Inne posty w tamtym temacie tez sa godne uwagi, ale jesli chodzi o Myche, to jest to juz gotowy plan calej akcji i mysle, ze Twojej kolezance sie przyda Smile
Pozdrawiam Smile
Pon Maj 10, 2004 17:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
40 osób na komunii to sporo, prawie jak małe wesele

bankietowyrocher
Pia Maj 25, 2018 09:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Komuni jeszcze nie organizowalam bo mam za male dzieci ale jak bylismy u mojej kuzynki w zaje┼║dzie Hetman pod Lublinem (notabene tam robilismy nasze wesele) to byly standardowe posilki roso┼éek, schab i rolada ziemniaki i kluski ┼Ťl─ůskie, dwa rodzaje sa┼éatek potem zimna p┼éyta. Tak za┼╝yczyli sobie rodzice ma┼éej i ja uwazam ze spokojnie wystarczylo Smile Jedzenie bardzo dobre, obsluga na wysokim poziomie, mala zadowolona Very Happy
Wto Cze 19, 2018 16:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lawinowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie stroje mia┼éy Wasze dzieci w tym dniu? Wiadomo alba dla ch┼éopca, a dla dziewczynki? Te┼╝ alba czy raczej sukienka komunijna? Jak uwazacie? Co teraz dziewczynki ubieraj─ů do Pierwszej Komunii ┼Üwi─Ötej?
Pia Sty 25, 2019 19:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Malwinka89
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
My organizowali┼Ťmy komunie w Glamour Wroc┼éaw, bardzo dobre dania, pi─Ökna, elegancka sala, dobre s┼éodko┼Ťci, mi┼éa obs┼éuga i ja ani nikt nie musia┼é si─Ö stresowa─ç, dobra organizacja.
Nie Sty 27, 2019 18:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
stefaniaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
No nie wiem w jakie┼Ť restauracji/sali co┼Ť tradycyjnego my┼Ťl─Ö no i tort.
Wto Lut 05, 2019 13:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
irinaa1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Chc─Ö zrobi─ç komuni─Ö, jednak tak─ů skromn─ů tak do 10 os├│b.. Taniej wyjdzie w domu czy w lokalu?
Pia Lut 08, 2019 12:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tropicielka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Na 10 os├│b na pewno wyjdzie lepiej w domu, nie wiem czy taniej bo wiadomo te┼╝ wszystkiego przygotowa─ç trzeba ale nie znajdziesz sama lokalu na 10 os├│b, b─Ödzie na pewno dooko┼éa jeszcze kilka r├│┼╝nych wi─Ökszych komunii. A dom to jednak dom, szczeg├│lnie przy takich kameralnych imprezach. Mo┼╝esz zobaczy─ç jak wychodzi catering, wtedy nic sama nie robisz tylko ca┼éo┼Ť─ç da┼ä zamawiasz. Oczywi┼Ťcie ciasta i tort r├│wnie┼╝ tak mo┼╝esz, przepi─Ökne i pyszne robi─ů na ┼Ül─ůsku cukiernia Torty Jak Marzenie . Na r├│┼╝ne uroczysto┼Ťci ale na pierwsz─ů komuni─Ö tak┼╝e, ze smak├│w dzieciom bardzo podchodzi smak chrupek, ju┼╝ przetestowane. Og├│lnie wyb├│r jest spory i raczej oryginalnie, co┼Ť innego ni┼╝ w typowych tortach gdzie masz tylko ciasto prze┼éo┼╝one d┼╝emem i kremem ┼Ťmietanowym. Ciasta tak┼╝e mo┼╝na zam├│wi─ç, nawet lody, dostarczaj─ů pod wskazany adres. Zam├│wi─ç wystarczy 5 dni wcze┼Ťniej, wiadomo w czasie komunii lepiej wcze┼Ťniej bo przy wi─Ökszej liczbie zam├│wie┼ä czas si─Ö mo┼╝e wyd┼éu┼╝y─ç.
Czw Lut 21, 2019 09:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ciotkaklotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
na 10 osob to pewnie taniej wyjdzie w domu. u nas rodzina wielka wiec nie było mowy nawet zeby w domu cos kombinowac, robilismy w lokalu, wybralismy dworek Wieden w Łowiczu, super miejsce, na takie okolicznosciowki idealnie sie nadaje, w dobrej lokalizacji, sala fajna, organizacja bardzo na plus, wszystko sprawnie zostało zaplanowane Smile polecam
Sob Mar 23, 2019 21:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malwina90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro ju┼╝ m├│wimy o komunii, to jak my┼Ťlicie... taka fotoksi─ů┼╝ka http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/fotoksiazka-z-chrztu-i-komunii-jak-upamietnic-wyjatkowe-chwile/ to dobry pomys┼é? W┼éa┼Ťnie si─Ö zastanawiam, czy zam├│wi─ç fotografa, kt├│ry zrobi┼éby nam, a w szczeg├│lno┼Ťci mojej c├│rce, profesjonalne zdj─Öcia z tego dnia. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e to bardzo dobry pomys┼é, bo zawsze przegl─ůdaj─ůc zdj─Öcia b─Ödziemy mogli wr├│ci─ç wspomnieniami do tego dnia.
Pon Kwi 15, 2019 10:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lola4456
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 12 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
A co z wiankiem komunijnym? Ja w┼éa┼Ťnie zastanawiam si─Ö nad kupnem jakiego┼Ť wianka tutaj https://amarantkwiaty.pl/wianki-komunijne/ i chcia┼éabym si─Ö was zapyta─ç kt├│ry waszym zdaniem z tych wiank├│w b─Ödzie najlepszym wyborem? Mo┼╝ecie mi co┼Ť podpowiedzie─ç?
Pon Kwi 29, 2019 11:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
anakoda0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
A gdzie planujecie kupi─ç str├│j na komuni─Ö? Moja siostra niedawno kupowa┼éa praktycznie wszystko dla swojej c├│rki w sklepie MK Maryla. Najbardziej spodoba┼éy mi si─Ö ich buty https://mkmaryla.pl/38-buty-komunijne-dla-dziewczynki , kt├│re nie tylko zapewniaj─ů doskona┼éy komfort, ale i ┼Ťwietnie si─Ö prezentuj─ů. My┼Ťl─Ö, ┼╝e jak moje dziecko b─Ödzie mie─ç komuni─Ö to te┼╝ tam dokonam zakupu.
Nie Cze 09, 2019 14:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » »arcie, »ar│o, »are│ko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach