Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Masa┼╝ na b├│l plec├│w.

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Masa┼╝ na b├│l plec├│w.
Autor Wiadomosc
Sareos
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Wrz 2018

Post Masa┼╝ na b├│l plec├│w. Odpowiedz z cytatem
Witam chcia┼ébym si─Ö dowiedzie─ç czy wed┼éug was masa┼╝ jest skuteczny na b├│l plec├│w? je┼Ťli tak to jaki rodzaj b─Ödzie najlepszy? Ostatnio mam problem z doln─ů cz─Ö┼Ťci─ů kr─Ögos┼éupa i mam siedz─ůc─ů prac─Ö wi─Öc nie wiem co b─Ödzie najlepsze, z g├│ry dzi─Öki za pomoc:)
Pon Wrz 24, 2018 07:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laly88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Mi bardzo pomog┼éa aktywno┼Ť─ç fizyczna. Zacz─Ö┼éam ─çwiczy─ç i wybra┼éam si─Ö r├│wnie┼╝ na zaj─Öcia z rozci─ůgania i zdrowego kr─Ögos┼éupa w mojej si┼éowni.
Pon Wrz 24, 2018 13:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
diablica25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Mi masa┼╝ po treningu bardzo pomaga, tak┼╝e polecam. Tylko czy Ciebie plecy bol─ů po wysi┼éku czy masz jakie┼Ť schorzenie albo d┼éugotrwa┼ée b├│le plec├│w? Bo je┼Ťli tak, to w─ůtpi─Ö ┼╝eby sam masa┼╝ wystarczy┼é. Id┼║ do apteki i zaopatrz si─Ö w ma┼Ť─ç przeciwb├│low─ů. Je┼Ťli nie przejdzie Ci po tygodniu, to koniecznie zapisz si─Ö do specjalist├│w. Jak mi si─Ö zdarzy kontuzja to korzystam z us┼éug Sport Kliniki. Maj─ů na miejscu lekarzy, kt├│rzy postawi─ů diagnoz─Ö i rehabilitant├│w. Ju┼╝ par─Ö razy postawili mnie na nogi.
Czw Lis 22, 2018 18:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Antosia32
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e taki masa┼╝ na Ursynowie jak tutaj https://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze , na pewno pomo┼╝e Ci. Wiele ciekawych ofert maj─ů na masa┼╝e r├│┼╝nego rodzaju. Osobi┼Ťcie sama lubi─Ö od czasu do czasu profesjonalny masa┼╝ tego typu. Dawno nie by┼éam na antycellulitowym, a wi─Öc mo┼╝e bym na taki wybra┼éa si─Ö. Zawsze ta pomara┼äczowa sk├│rka odk┼éada si─Ö i na wiosn─Ö wszystko jest widoczne.
Pon Gru 31, 2018 14:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lawinowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Masa┼╝e lecznicze s─ů na pewno dobrym pomys┼éem. Warto te┼╝ pomy┼Ťle─ç o terapii manualnej u fizjoterapeuty. Jak kto┼Ť z Was jest z Warszawy to mo┼╝ecie zg┼éosi─ç si─Ö do centrum FitMedica - https://www.fitmedica.pl/terapia-manualna-warszawa/ Na pewno pomog─ů.
Czw Sty 03, 2019 17:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
foczka
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 13 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝esz te┼╝ kupi─ç sobie tak─ů poduszk─Ö sensoryczn─ů do siedzenia: https://www.doz.pl/apteka/p131694-Qmed_Balance_Disc_poduszka_sensoryczna_granatowa_1_szt.. Ja du┼╝o pracuj─Ö przed komputerem i te┼╝ mnie cz─Östo boli kr─Ögos┼éup, jednak ta poduszka si─Ö u mnie bardzo dobrze sprawdza.
Sro Mar 13, 2019 14:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sawka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Masa┼╝ na kr─Ögos┼éup dobrze wykonany zdzia┼éa cuda. Wiem co┼Ť w temacie bo moja mama ma mocn─ů dyskopati─Ö i zawsze masa┼╝e jej pomagaj─ů. Co jaki┼Ť czas chodzi do centrum rehabilitacji Kriosonik i tam w┼éa┼Ťnie korzysta z masa┼╝y i innych zabieg├│w. Jednym z takich zabieg├│w bardzo pomagaj─ůcych na kr─Ögos┼éup jest laser wysokoenergetyczny,bardzo go sobie chwali.
Nie Mar 17, 2019 18:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lola4456
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 12 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e na takie b├│le najlepszym rozwi─ůzaniem b─Ödzie dobra i profesjonalna rehabilitacja kr─Ögos┼éupa ┼é├│d┼║. Masa┼╝e te┼╝ mog─ů pom├│c ale wydaje mi si─Ö, ┼╝e o wiele skuteczniejsza b─Ödzie rehabilitacja i w┼éa┼Ťnie takie rozwi─ůzanie polecam Ci zastosowa─ç. Wed┼éug mnie na pewno pomo┼╝e!
Pia Kwi 19, 2019 20:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
spodnisia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ka┼╝dy ma jakie┼Ť tam swoje sposoby na b├│l kr─Ögos┼éupa, ale jak wiadomo je┼Ťli nam pomagaj─ů to czemu ich nie stosowa─ç. U mnie masa┼╝e owszem by┼éy, ale z czasem chcia┼éam czego┼Ť skuteczniejszego spr├│bowa─ç. Poczyta┼éam o jaki┼Ť r├│┼╝nych metodach i postanowi┼éam spr├│bowa─ç leczeniem polem magnetycznym urz─ůdzeniem biomag. I serio ju┼╝ po pierwszych kilku dniach poczu┼éam ulg─Ö i popraw─Ö, bo kr─Ögos┼éup z dnia na dzie┼ä coraz lepiej si─Ö miewa┼é
Sro Cze 19, 2019 11:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maritb
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Cz─Östo cierpisz z powodu b├│lu kr─Ögos┼éupa? Szukasz specjalisty, kt├│ry pomo┼╝e Ci si─Ö upora─ç z komplikacjami po z┼éamaniach ko┼Ťci? Zapraszam po fachowe wsparcie do profesjonalnego gabinetu masa┼╝u leczniczego http://masaz-leczniczy.katowice.pl w Katowicach. To przytulne i zaciszne miejsce, w kt├│rym z pewno┼Ťci─ů zapomnisz o codziennych troskach.
Czw Cze 27, 2019 07:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gabika
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Gru 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Je┼Ťli taki masa┼╝ nie pomo┼╝e warto wybra─ç si─Ö do specjalisty https://carolina.pl/centrum-leczenia-chorob-kregoslupa/leczenie-dyskopatii-ledzwiowej/ , kt├│ry zbada, postawi diagnoz─Ö i zastosuje odpowiednie leczenie. Nie ma co z tak─ů wizyt─ů zwleka─ç wtedy.
Pon Lip 22, 2019 18:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KamilaS8
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Lip 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Mi takie masa┼╝e bardzo pomagaj─ů bo od czasu kontuzji zmagam si─Ö z b├│lem plec├│w i na taki b├│l pomagaj─ů w┼éa┼Ťnie masa┼╝e. Na masa┼╝e chodz─Ö do Centrum Pi─Öknego Cia┼éa i Fryzur w Sopocie na W┼éadys┼éawa Jagie┼é┼éy 4 https://centrumciala.pl/kontakt/. Centrum oferuj─Ö szeroki zakres masa┼╝y : klasyczny, gor─ůcymi kamieniami, masa┼╝ sportowy a nawet z dodatkiem czekolady....ten ostatni uwielbiam najbardziej.
Czw Wrz 12, 2019 11:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach