Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Przeszczep włosów

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Przeszczep włosów
Autor Wiadomosc
malwina90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Lut 2019

Post Przeszczep włosów Odpowiedz z cytatem
Macie problemy z g─Östo┼Ťci─ů czy te┼╝ wypadaniem w┼éos├│w? Na wszystko s─ů jakie┼Ť sposoby. Zmiana diety, trybu zycia. Ciekaw─ů opcj─ů jest tak┼╝e przeszczep w┼éos├│w. Z tego co wiem, to lekarz piotrturkowski specjalizuje si─Ö w takich zabiegach. Nie ukrywam, ┼╝e ja sama te┼╝ rozwa┼╝am taki zabieg. My┼Ťlicie, ┼╝e to dobry pomys┼é?
Nie Kwi 07, 2019 14:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Anna33
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Przeszczep w┼éos├│w to nie jest jedyny ratunek dla utraconych w┼éos├│w. R├│wnie┼╝ bardzo dobre efekty przynosi mezoterapia ig┼éowa. Wystarczy wybra─ç dobry i ceniony salon kosmetyczny - https://jadoreinstytut.com/ gdzie zajm─ů si─Ö Wami profesjonalne kosmetyczki z do┼Ťwiadczeniem i odpowiednimi umiej─Ötno┼Ťciami. Dzi─Öki temu szybko i bezpiecznie cebulki w┼éos├│w zostan─ů pobudzone do wzrostu i znowu b─Ödziecie si─Ö cieszy─ç pi─Ökn─ů fryzur─ů.
Pia Maj 31, 2019 20:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie przeszczep to ostateczno┼Ť─ç. Mo┼╝e najpierw warto spr├│bowa─ç z suplementacj─ů? Vitapil daje ┼Ťwietne efekty, sama stosowa┼éam.
Wto Cze 04, 2019 08:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
algowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Same tabletki bra┼éa┼Ť? Widzia┼éam, ┼╝e te┼╝ jest vitapil lotion, zastanawiam si─Ö czy bra─ç tabletki czy lotion stosowa─ç, a mo┼╝e to i to?
Nie Cze 30, 2019 22:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Same213
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2019
Skad: Krak├│w

Post Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje taki przeszczep?
Czw Lip 04, 2019 20:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
karmelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ten lotion z vitapilu jest ┼Ťwietny, mam u┼╝ywam regularnie. Widz─Ö spor─ů r├│┼╝nic─Ö w stanie moich w┼éos├│w, sk├│ry, g┼éowa mnie nie sw─Ödzi, w┼éosy si─Ö tak nie przet┼éuszczaj─ů, u┼╝ywam przy ka┼╝dym myciu w┼éos├│w, opakowanie na bardzo d┼éugo wystarcza.
Czw Lip 11, 2019 19:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tropicielka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝na sobie peruk─Ö przecie┼╝ jeszcze kupi─ç, szybko pozwoli ten spos├│b odmieni─ç wygl─ůd przecie┼╝ i pozby─ç si─Ö kompleks├│w jak na punkcie przerzedzonych w┼éos├│w je mamy. Na https://perukakrakow.pl/ sobie zobaczcie, naprawd─Ö fajne te peruki maj─ů i jakie doradztwo profesjonalne! ja bym si─Ö szybciej na taki zakup zdecydowa┼éa a nie od razu przeszczep.
Pia Lip 19, 2019 13:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach