Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Gad┼╝ety kuchenne.

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » »arcie, »ar│o, »are│ko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Gad┼╝ety kuchenne.
Autor Wiadomosc
Darios
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Sie 2018

Post Gad┼╝ety kuchenne. Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie! Mam pytanie dziewczyny, gdzie kupowali┼Ťcie gad┼╝ety do kuchni m.in Ostre No┼╝e , jakie┼Ť garnki , no wiecie o co chodzi , ca┼ée wyposa┼╝enie kuchni. Mo┼╝ecie poleci─ç jakie┼Ť sprawdzone miejsca, najlepiej sklepy internetowe, pozdrawiam:)
Czw Sie 23, 2018 10:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
elabarbara
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
W kuchni niezb─Ödne s─ů na pewno te┼╝ naczynia, garnki, urz─ůdzenia. Jesli kto┼Ť szuka dobrych garnk├│w i patelni to znajdziecie dobrej firmy Garnki i patelnie Berlinger Haus . Ja planuj─Ö w┼éasnie takie kupi─ç, bo widzia┼éam u kole┼╝anki i pochwali┼éa si─Ö nimi, i jest zadowolona. Wi─Öc mam pewno┼Ť─ç ┼╝e wyb├│r dobry, a opinie klient├│w te┼╝ s─ů pozytywne.
Pon Lut 25, 2019 13:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
klodka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Wyposa┼╝enie do kuchni bez problemu znajdziesz na https://europ24.pl/patelnie Widzia┼éam, ┼╝e oferta tej firmy jest bardzo mocno rozbudowana i przyst─Öpna cenowo. Sama my┼Ťl─Ö o zam├│weniu tam akcesori├│w do mojej nowej kuchni.
Sob Kwi 27, 2019 12:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
ciotkaklotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
wyciskarka wolnoobrotowa, to jest cos bez czego nie wyobrazam sobie funkcjonowania, ja mam tak firmy Hurom, dziala bez zarzutu a naprawde uzywamy jej ciagle Wink bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie wlasnie na nia
Wto Maj 21, 2019 20:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to gad┼╝et├│w mam ca┼éa mas─Ö a tak naprawd─Ö ostatnio u┼╝ywam tylko Thermomixa bo mi si─Ö sprawdza do wszystkiego i kombinuje z nowymi przepisami dzieki niemu Smile wybrali┼Ťmy si─Ö z ciekawo┼Ťci na prezentacj─Ö w Kielcach u Justyny Ciesiun i tak si─Ö zdecydowali┼Ťmy na zakup i naprawd─Ö sprz─Öt wykorzystuje w 100%
Wto Cze 04, 2019 18:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja nie wyobrazam sobie kuchni bez parowaru i wyciskarki wolnoobrotowej Very Happy Parowar mamy od dawna ale wyciskark─Ö kupilismy pol roku temu z firmy Midea bo ma fajne opinie. Ogolnie jestem z niej mega zadowolona bo daje ogrom soku, jest prosta i cicha
Wto Lip 30, 2019 10:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ciotkaklotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
z gadzetow kuchennych to u mnie hitem jest wyciskarka wolnoobrotowa Hurom, kupilam na poczatku wakacji i musze wam powiedziec, ze nie ma dnia zebym jej nie uzywala, super sprzet , latwy w obsludze i myciu, a swieze soki najlepsze
Wto Sie 13, 2019 19:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » »arcie, »ar│o, »are│ko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach