Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Buty ślubne?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Panny Młode Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Buty ślubne?
Autor Wiadomosc
maksik
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Buty ślubne? Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny czy mozecie podpowiedzieć jakie buty ślubne kupić? Już kompletnie nie wiem jakie chce i jaki będą wygodne. A moze możecie pokazać jakie modele miałyście i jakieś polecic? Sukcnia jest biała z brylancikami.
Sro Kwi 17, 2019 11:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
michasia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To zależy od tego jakie buty nosisz i czy umiesz chodzić na obcasie. Ja miałam do sukni szpilki damskie, od samego początku tylko takich szukałam. Ale w ofercie butów są też takie na klocku, czy słupku jak kto woli. Ale tez płaskie, które sa wygodne a tak samo eleganckie. To zależy w jakich Ci wygodnie, bo to jednak o Ciebie chodzi a nie do końca o to jak się wygląda.
Czw Kwi 18, 2019 09:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
grinla
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Kwi 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Dam Ci dobrą radę: kup po prostu buty, które sa wygodne. Porządne skórzane, dobrze wyprofilowane. Po wielu godzinach na parkiecie nawet ich nie poczujesz na stopach. Warto zainwestowac w dobre buty ślubne.
Wto Kwi 30, 2019 08:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malwina90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem zdania, że warto przede wszystkim postawić na wygodę. Pamiętaj, że będziesz w tych butach od rana do wieczora, jak nie dłużej. Od siebie mogę polecić ci takie czółenka https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Czolenka-damskie-110.html - są naprawdę wygodne i noga się w nich nie męczy.
Nie Wrz 01, 2019 10:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Panny Młode Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach