Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Lokalizator GPS dla dziecka?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Lokalizator GPS dla dziecka?
Autor Wiadomosc
maksik
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Lokalizator GPS dla dziecka? Odpowiedz z cytatem
Czy to dobry pomysł? Znalazłam na stronie KLUG zegarki ze wbudowanym GPS, kamerką i tak jak by podsłuchem. Głównie chodzi o to, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Ale czy takie gadżety mają sens? Np. u mnie wygląda to tak, że, jak córka wraca do domu ze szkoły to mnie nie ma, bo jestem w pracy. I zawsze proszę by mi napisała sms jak dotrze do domu. Ale ona ma dużo zajęć jak przychodzi i często ja muszę dzwonić, pytać, czy dotarła, bo się denerwuje. I tak sobie pomyślałam, że może taki lokalizator by się nadał.
Wto Paz 08, 2019 10:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
martek12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lip 2019

Post Odpowiedz z cytatem
To bardzo ważne, żeby wiedzieć gdzie jest nasze dziecko. Tym bardziej właśnie jak samo idzie czy wraca ze szkoły chociażby. Ja kupiłam zegarek z gps dla dziecka , też mogę zawsze zlokalizować moją Kasię. Do tego zegarek ma jeszcze funkcję telefonu, to też się przydaje. No i nie trzeba dodatkowo telefonu nosić. Super sprawa taki zegarek.
Sro Paz 09, 2019 21:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach