Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
polecany kurier

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
polecany kurier
Autor Wiadomosc
hopsa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Gru 2017

Post polecany kurier Odpowiedz z cytatem
Cześć. słuchajcie gdzie znajdę najtańsze przesyłki paletowe? orientujecie się może w cenach?
Pia Kwi 26, 2019 10:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Cena jest uzależniona od wagi i dokładny cennik znajdziesz tutaj https://www.pogotowiepaczkowe.pl/tanie-palety-dhl . Tutaj właśnie najlepiej zamawiać kuriera, bo na pewno mniej zapłacisz za przesyłkę paletową niż normalnie - to broker kurierski
Nie Kwi 28, 2019 22:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kozi44
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Lip 2019

Post Odpowiedz z cytatem
mając własną firmę trzeba trzeba liczyć się ze znalezieniem dobrej firmy transportowej, która zajmie się dostarczaniem przesyłek za ciebie. Polecam https://aw-polska.pl/przesylki-zagraniczne/ .Wszystko dopiete na ostatni guzik, dostarczone na czas. Super.
Czw Sie 22, 2019 08:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
martek12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lip 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli kurier, to u mnie sprawdza się Sendit. Dbają o to żeby przesyłki na czas docierały, za granicę też można przez nich wysłać paczkę. Ceny mają dobre moim zdaniem, konkurencyjne. Najlepiej sobie wejść na ich stronę i wszystko sprawdzić. Ja nawet sobie konto założyłam.
Sro Paz 09, 2019 21:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach