Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
muzyka :)

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
muzyka :)
Autor Wiadomosc
Gosia P.
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 20 Lis 2002
Skad: Gdynia/Gdańsk

Post muzyka :) Odpowiedz z cytatem
Ja spiewam ladnie - czy mozna tu podlaczyc jakies pliki mp3??? To bys sie pochwalila Smile
Pon Maj 26, 2003 08:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Dorka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 15 Lip 2002
Skad: SimCity

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tez ¶piewam:) - kończylam nawet ¶rednia szkołę muzyczna w klasie ¶piewu:DVery HappyVery Happy kto by pomy¶lał, co??

Czw Maj 29, 2003 17:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Yahoo messenger Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: ju es ej

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo chetnie poslucham i jednej i drugiej Very Happy
Gosia czy ten plik z mp3 jest juz gdzies w sieci czy masz go u siebie ?
Czw Maj 29, 2003 19:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Gosia P.
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
Dorka, naprawde?Smile) A juz myslalam, ze nie ma na forum zadnej spiewaczki:-) Ja jestem po Ak. Muz. w Gdansku, wydzial wokalno-aktorski:-) Ale moja obecna praca daleka jest od sceny... Rolling Eyes
Pia Maj 30, 2003 14:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Dorka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 15 Lip 2002
Skad: SimCity

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niestety także z muzyka niewiele mam teraz wspólnego...Smile
od czasów ukończenia szkoły - a minęło juz kilka ładnych lat - niestety mam kontakt bardzo okazjonalny...Smile
A paradoksem jest to, że ¶piewałam na setkach slubów a jak przyszło do mojego to nie miał mi kto za¶piewaćSad
Na szczę¶cie poratowała mnie Marelene swoimi wspaniałymi koleżankami:)SmileSmile

Pia Maj 30, 2003 16:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Yahoo messenger Numer ICQ
Gosia P.
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
Mi udalo sie zalatwic cala "obstawe". Gra moj przyjaciel prof. Ak. Muz., a kolega i kolezanka z roku uzyczaja glosow:-) Ciesze sie na to:-)
Ja z kolei postanowilam, ze jesli nie moge spiewac na co dzien, to przynajmniej na wlasnym slubie sobie nie pozaluje - i przygotowalam kilka kawalkow z orkiestra! A co!Wink)) Bo ja (nie wiem, czy wspominalam) jestem tylko po slubie cywilnym, a koscielny... w najblizsza sobote!!!
Pozdrawiam mocno! lol.gif
Pon Cze 02, 2003 11:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Ania
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: PT

Post Odpowiedz z cytatem
No to ja jeszce sie tutaj do spiewajacych dopisze. Tez zdazylo mi sie skonczyc srednia muzyczna i z zamilowaniem spiewalam przez lata...

Moj slub mialam szczescie byl zaspiewany przez przyjaciol.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Roboczo nie mam nic wspolnego z muzyka. Niestety.

Pon Cze 02, 2003 21:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
liderka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 28 Wrz 2003
Skad: Wrocław

Dziewczyny...
strasznie Wam zazdroszcze tego, ze jestescie muzycznie wyksztalcone... ja niestety nie zmobilizowalam sie wczesniej a teraz mam wrazenie ze zapisanie sie do "podstawowej: szkoly muzycznej mogloby kogos rozsmieszyc do lez. Mam prosbe. WIELKA PROSBE. Na pewno znacie rozne cwiczenia, ktore wzmacniaja glos i ogolnie pomagaja w ladniejszym spiewaniu. Moglybyscie mi cos takiego opisac? Albo podac jakies namiary na cos takiego...
Ewa

Pon Wrz 29, 2003 00:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Tarantulka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 08 Lip 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Smile

Ostatnio zmieniony przez Tarantulka dnia Nie Sty 31, 2010 15:32, w calosci zmieniany 5 razy
Wto Wrz 30, 2003 18:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lilly
Gosc

Post Re: :D Odpowiedz z cytatem
liderka napisala:
Dziewczyny...
strasznie Wam zazdroszcze tego, ze jestescie muzycznie wyksztalcone... ja niestety nie zmobilizowalam sie wczesniej a teraz mam wrazenie ze zapisanie sie do "podstawowej: szkoly muzycznej mogloby kogos rozsmieszyc do lez. Mam prosbe. WIELKA PROSBE. Na pewno znacie rozne cwiczenia, ktore wzmacniaja glos i ogolnie pomagaja w ladniejszym spiewaniu. Moglybyscie mi cos takiego opisac? Albo podac jakies namiary na cos takiego...
Ewa

liderka,
masz godzinke lub dwie wolne w tygodniu?
zapraszam na proby choru do Domu kultury Srodmiescie na Hozej!
niczym nie musisz sie przejmowac-z zalozenia to jest chor dla spiewajacych inaczej wink.gif ale niekoniecznie dla tych co nie umieja spiewac. mamy profesjonalnego dyrygenta ktory dodatkowo podpowiada nm jak 'profesjonalnie'wydobywac z siebie glos Smile
Pon Lis 24, 2003 19:17
Lilly
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
oczywiscie ZAPRASZAM WSZYSTKIE !!! jesli chcialabyscie nas posluchac to zapraszam na nasz wigilijny koncert Smile w polowie grudnia.
nie znam jeszcze dokladnej daty, bo to ustala Dom kultury.
ale jak tylko bedze wiedziala dam znac Smile
Pon Lis 24, 2003 19:22
liderka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 28 Wrz 2003
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Lilly dzieki bardzo, ale ja jestem z Wroclawia, wiec chyba potrzebowalabym wiecej niz dwie godziny... Smile

Sob Lis 29, 2003 13:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Antosia32
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja lubię muzykę różnego rodzaju. Wiele osób szuka ciekawych rozwiązań i rozwijać takie hobby. Wiele ciekawych koncertów grają na http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/koncerty . Ja tam zawsze znajduje wiele ciekawych propozycji. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Sob Mar 23, 2019 21:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
chelmiecns
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Kwi 2019
Skad: Chełmiec

Post Odpowiedz z cytatem
KaĹĽda muzyka relaksacyjna Wink
Pon Kwi 01, 2019 09:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
oollyy1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Kwi 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to wolę sobie nucić jak jestem sama.. przy innych raczej nie śpiewam Very Happy
Czw Kwi 04, 2019 07:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
whiterose
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Sie 2019

Post Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was grywa może na jakimś instrumencie? Może się pochwalicie, jakie muzyczne macie umiejętności? Ja przykładowo od lat gram na gitarze. Mam u siebie cztery modele gitar i teraz jeszcze kupić do nich wzmacniacze gitarowe https://gama24.pl/71-wzmacniacze-gitarowe . Żeby całkiem profesjonalnie już grać. A jak u was ta kwestia wygląda?
Sro Sie 28, 2019 12:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
WerkkaM
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja siÄ™ pochwale wam, ostatnio bylam na koncercie Rammstein w Chorzowie, takiego koncertu nie mozna zapomniec. Nie chodzi juz tu nawet o muzyke ale o te efekty specjalne! Chlopaki daja rade. Warto wybrac sie na koncert ulubionego zespolu, na zywo sa calkiem inne wrazenia. Znacie moze stronke https://biletyna.pl/koncert W tym miejscu znajdziecie bilety na koncerty, spektakle, bilety do kina itp.
Czw Lis 07, 2019 07:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach