Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Opinie na temat waszawskich dzielnic...
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Opinie na temat waszawskich dzielnic...
Autor Wiadomosc
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 12 Lut 2006
Skad: UK

Post Odpowiedz z cytatem
...

Ostatnio zmieniony przez Chantelle dnia Pia Mar 17, 2006 19:05, w calosci zmieniany 1 raz
Pia Mar 17, 2006 19:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Chantelle
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 12 Lut 2006
Skad: UK

Post Odpowiedz z cytatem
ja mieszkam w Centrum kolo Rotundy PKO, i musze powiedzec ze mieszkanie jest ciche , okna wychodza na podworka, nie ma tlumow i halasu , jak w niektorych stolicach europejskich zamieszkiwanie w centrum. Warszawa jest pod tym wzgledem super, ze w Centrum miasta mozna znalezc jeszcze ciche ulice i zakatki. Wiec dla mnie LOKALIZACJA i jeszcze raz LOKAlizacja jest najwazniejsza, jak bardzo to ulatwia zycie...
A Ty JUstysia , gdzie planujesz mieszkac w jakiej dzielnicy? i skad sie przeprowadzasz ?
Pia Mar 17, 2006 19:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Madi
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 10 Lut 2005
Skad: Warszawa/Biała Podlaska

Post Odpowiedz z cytatem
Narazie niewielkie mam doświadczenia z warszawskimi dzielnicami, ale śledzę na bieżąco nowopowstające osiedla. Póki co 3 miesiące mieszkałam na Długiej na Starym Mieście, cicho było, a co najważniejsze na uczelnię bliziutko - 4 minutki piechotką (WNE UW). Od ponad dwóch lat mieszkam w Rembertowie i choć dojazd zajmuje mi 35 min. do centrum, czuję się tu bezpiecznie. Wogóle nie czuje sie tu stolicy, panuje raczej małomiasteczkowy klimat. A ja z takiego małego miasteczka pochodzę... a sentymentalna troche jestem... wink.gif
Na lokalizację mojego własnego mieszkanka wybrałabym żoliborz, tarchomin lub ochotę, ale pewnie przyszłośc zweryfikuje moje plany smile.gif Ciekawa jestem, gdzie w efekcie wyląduję... wink.gif
Sob Mar 18, 2006 00:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Maweth
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Lut 2005
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w przyszłości wybrałabym Bielany, Żoliborz albo Bemowo.
Praga i Tarchomin czy Białołęka to nie dla mnie..

Sob Mar 18, 2006 11:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach