Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
przeprowadzka we Wroclawiu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
przeprowadzka we Wroclawiu
Autor Wiadomosc
Grosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 13 Cze 2003

Post przeprowadzka we Wroclawiu Odpowiedz z cytatem
Czy zna ktoras z Was jakas firme "przeprowadzkowa" we Wroclawiu?

Sro Wrz 20, 2006 14:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Podkowka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam zamiar przeprowadzić się z Krakowa do Wrocławia i zastanawiam się, jakie są orientacyjne koszty przeprowadzek z Krakowa do innego miasta... Ktoś może się orientuje?

Pia Wrz 07, 2018 08:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
pepe
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Znalezienie dobrej firmy od przeprowadzek to nie jest takie hop. Czesto trudno znalezc sprawdzone recenzje w sieci wiec najlepszym zrodlem opinii powinni byc nasi znajomi. Jesli takich nie posiadamy to sporo mozna sie dowiedziec na roznych grupach dyskusyjnych. Ja w ten sposob znalezlem Fortis - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/magazynowanie/ posiadajacy w swojej ofercie mozliwosc magazynowania przewozonych rzeczy .. co bardzo ulatwia cala procedure. Bylem akurat miedzy sprzedaza mieszkania, a kupnem innego lokum takze wiecie Smile
Sro Wrz 26, 2018 13:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
babka5
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Trzeba skorzystac z pomocy takich https://www.123przeprowadzki.pl/przeprowadzki-firmowe firm, ktore sie zajmuja przeprowadzkami. Dzieki nim szybko sie z tym uporamy. Przeprowadzka nie musi byc wcale uciazliwa. Takie firmy maja w tym doswiadczenie. Pomoga nam w zapakowaniu i przewiezieniu rzeczy.
Czw Lis 29, 2018 14:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM
sawka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o Wrocław to bardzo solidną fimą jest Marmad. Moja kuzynka transportowała wszystkie swoje meble własnie z nimi i bardzo sobie ich chwaliła. Po pierwsze mają kilka samochodów i jak jest naprawdę dużo mebli do przewiezienia to zrobią to bardzo sprawnie. Po drugie wszystko foliują i przegradzają już na samochodzie. Że nie ma możliwości jakiegokolwiek uszkodzenia. Z tego co mi opowiadała bardzo sprawnie wszystko ogarnęli.
Sro Gru 12, 2018 21:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach