Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
IBS, czyli...
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
IBS, czyli...
Autor Wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
smerffi napisala:
no widzisz, każdemu pomaga co¶ innego. Widać ja mam jak±¶ wersje lightow± albo miałam dobrze dobrany lek.

Wydaje mi się po prostu, że ISB u mnie nie jest wzi±zane z nerwic±. Moja nerwica (ja mam mieszane zaburzenia lękowo-depresyjne) miała setki innych objawów i leki antydepresyjne mi na to pomagaj±. Tylko na żoł±dek nie, st±d domniemuję, że to zpełnie inna kwestia.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Czw Wrz 28, 2006 11:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
smerffi
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 22 Sie 2005
Skad: z bajki...

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem nie jestem lekarzem, my¶le ze do tego problemu należy podej¶ć bardzo indywidualnie, czasami najlepsza metoda to stopniowa selekcja - aż trafimy na to co nam pomaga.
Czw Wrz 28, 2006 11:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Frania
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Lip 2004
Skad: USA

Post Odpowiedz z cytatem
smerffi napisala:
my¶le ze do tego problemu należy podej¶ć bardzo indywidualnie, czasami najlepsza metoda to stopniowa selekcja - aż trafimy na to co nam pomaga.

To tez fakt. A IBS to wlasnie wina nerwow, stresow. Rolling Eyes
Czw Wrz 28, 2006 13:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Kornelia
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
poczytajcie forum z wyborczej

W wiekszosci zródeł podaje sie ze IBS ma podloze w duzej czesci w naszej głowie.

A czesto ujawnia się po jakims długotrwalym stresie i nerwach
Czw Wrz 28, 2006 14:40
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
A np. mój gastrolog (profesor, bardzo znany zreszt±) twierdzi, że stres wzgama refluks i ISB, ale nie jest ich bezpo¶redni± przyczyn±.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Czw Wrz 28, 2006 16:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Frania
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Lip 2004
Skad: USA

Post Odpowiedz z cytatem
Co lekarz to inna opisnia. wink.gif
Czw Wrz 28, 2006 18:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Wisenna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja przez jaki¶ czas walczyłam z refluksem i powiem Ci,że nie było to zbyt przyjemne. Okazało sie,że wystarczy zmienić dietę na inn± i naprawdę - można z tym żyć !

Odsyłam Cie na dobra stronę, na której możesz sobie poczytać jakie jest skuteczne leczenie refluksa - znajduje się tam cały poradnik, w którym znajdziesz bardzo wiele dobrych informacji na ten temat.

Warto jest zrezygnować z:
alkoholu
mocnej kasy
tłustych oraz przyprawionych potraw

Sro Cze 03, 2015 08:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mjeszt
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Cze 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie.

Podstaw± jest zmiana nawyków żywieniowych. Inaczej będzie ciężko pozbyć się tych dolegliwo¶ci.

Pia Cze 12, 2015 10:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja przy ibs całkowicie zmieniłam wszystko, począwszy od diet , po tryb życia...zmieniłam go na sportowy i dobrze się z tym czuję, na pobudzenie pracy jelit zastosowałam inteste, bo ten preparat super moje jelita i w miare szybko przywrócił do normy Smile
Wto Maj 22, 2018 20:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach