Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Pigułki antykoncepcyjne a libido
Idz do strony 1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Pigułki antykoncepcyjne a libido
Autor Wiadomosc
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Pigułki antykoncepcyjne a libido Odpowiedz z cytatem
Czy zauważyłyście może zmianę libido podczas stosowania pigułek antykoncepcyjnych? A jeśli tak, to w którą stronę (u mnie spadek Sad )? Jestem ciekawa, czy to częsty i typowy skutek uboczny, czy tylko u mnie tak to działa. Zaczyna mi świtać, że może gra nie warta świeczki i wrócić do starych form antykoncepcji.
Temat w sumie dotyczy seksu, ale pomyślałam, że lepiej umieścić go w dziale zdrowia.... chyba dobrze?

Nie Paz 29, 2006 19:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Bajabajka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Cze 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Tendencja spadkowa.............., a w wadze zwyzkowa............... cry.gif

Nie Paz 29, 2006 21:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jovanna
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 19 Wrz 2005

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie tez tak bylo Kamosiu,mimo,ze bralam najwyzej przez dwa lub trzy miesiace.I tylko dla poprawienia cery Rolling Eyes
Pon Paz 30, 2006 08:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tehanu
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 20 Lip 2003
Skad: Gdańsk

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie było identycznie.. Sad
Gra nie warta świeczki.. Confused

http://wdupiemam.blog.pl/
Pon Paz 30, 2006 09:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Venus
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 09 Sty 2004
Skad: wawka

Post Odpowiedz z cytatem
A u mnie byl wrecz wzrost. jak bralam micrigynon mialam ochote nonstop niemalze. Chlop mial dosc momentami.

Pon Paz 30, 2006 11:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
luśka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 19 Gru 2004
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Venus, Ty szczesciaro wink.gif
U mnie spadek... dlatego odstawilam, ale teraz nosze sie z mysla, zeby do nich wrocic...
Sama nie wiem... Rolling Eyes
Lekarz sugeruje mi spirale... ale tak sie boje.... Eh
Pon Paz 30, 2006 19:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
sinioritka
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 07 Lis 2004

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie swego czasu też był spadek i to przy różnych tabletkach.
Na szczęście waga stała w miejscu.
Poprawiło mi się dopiero kiedy zaczeliśmy starania o dzidziusia Wink

Mimo wszystko po porodzie znów mam zamiar do nich wrócic.

"Gdy rodzi się dziecko,
Twój świat się kończy,
ale autorem tego zniszczenia
jest najsympatyczniejszy człowiek,
jakiego spotkałeś w życiu"
Pon Paz 30, 2006 19:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Frania
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Lip 2004
Skad: USA

Post Odpowiedz z cytatem
Luska moja siostra miala spirale i dzis przez to mogloby juz jej nie byc. Miala zalozona ponad rok, straszne okresy, bole brzucha az doszlo do ropniakow, zapalenia, i w koncu szpital. Usuneli jej od razu i zabronili zakladac po raz kolejny. POdobno endometrioza jej sie prze zto zrobila czy cus. Rolling Eyes Dobrze, ze ma juz dwojke dzieciaczkow bo dzis mogloby nie byc latwo.
Nie mowie, ze moze sie kazdej tak stac, ale opisuje co wiem. Wink

Co do libido, moje ciagle jakies male czy z plastrami czy bez. Rolling Eyes
Pon Paz 30, 2006 20:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kamyla
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lut 2005
Skad: Berlin city

Post Odpowiedz z cytatem
W trakcie branie spadlo, po odstawieniu wzroslo i to bardzo Wink

Wto Paz 31, 2006 07:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Venus
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 09 Sty 2004
Skad: wawka

Post Odpowiedz z cytatem
luśka napisala:
U mnie spadek... dlatego odstawilam, ale teraz nosze sie z mysla, zeby do nich wrocic...

Widzisz Luska frania straszy , moze i slusznie a moja ginka mowila ze teraz sa juz takie wkladki domaciczne ze moga je zakladac nawet kobiety przed zajsciem w ciaze bo profesjonalnie zalozona wkladka nie stwarza zadnych zagrozen. Porozmawiaj z lekartze moze pomoze rozwiac watpliwosci. Libido podobno ma tez odniesienie do zagrozen, jak sie boisz niechcianej ciazy libido masz niziutkie.

Wto Paz 31, 2006 10:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Venus napisala:
luśka napisala:

Widzisz Luska frania straszy , moze i slusznie a moja ginka mowila ze teraz sa juz takie wkladki domaciczne ze moga je zakladac nawet kobiety przed zajsciem w ciaze bo profesjonalnie zalozona wkladka nie stwarza zadnych zagrozen. Porozmawiaj z lekartze moze pomoze rozwiac watpliwosci. Libido podobno ma tez odniesienie do zagrozen, jak sie boisz niechcianej ciazy libido masz niziutkie.

To nie chodzi o założenie mniej czy bardziej profesjonalne. Moja wkładka była zalożona dobrze i regularnie jej położenie bylo sprawdzane na USG. A i tak zaszłam w ciążę.
Pewnośc daje tylko wkładka z hormonami, ale to znowu są hormon i wracamy do punktu wyjścia.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Wto Paz 31, 2006 10:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
luśka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 19 Gru 2004

Post Odpowiedz z cytatem
Ech... szkoda, ze nie ma takiego guzika... co by go wlaczac i wylaczac wedle uznania...

lol.gif lol.gif lol.gif
Wto Paz 31, 2006 22:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kometa
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
Oj gizuk by sie przydal Wink Niestety pigulki powodowaly u mnie straszny spadek libido Sad
Wto Paz 31, 2006 23:00
magdajulka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 26 Sie 2005
Skad: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
to chyba nie jest jedyny czynnik wpływający na libido. moje zależy także od kondycji psychofizycznej. w moim przypadku tabletki, na szczęście, nie wpływają negatywnie ani na pożądanie, ani na wagę. od 2 miesięcy biorę Logest (drogi jak diabli!).

Sro Lis 01, 2006 08:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Ludwika
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 26 Cze 2005
Skad: z poddasza

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie też spadek cry.gif , myślę co z tym fantem zrobić sad.gif ...
Z wagą nie miałam problemu, bez zmian smile.gif

Sro Lis 01, 2006 11:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Bajabajka napisala:
Tendencja spadkowa.............., a w wadze zwyzkowa............... cry.gif

U mnie to samo Sad
Przez kilka lat brania tabletek przytyłam 10 kilo Shocked
I nie mogę teraz tego zrzucić Confused
Sro Lis 01, 2006 18:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo Wam dziękuję za wypowiedzi, Babeczki. Może kiepsko to zabrzmi, ale kamień spadł mi z serca, że moje podejrzenia okazały się słuszne i to nie ze mna jest coś nie tak. Ale co teraz? Prezerwatywa + globulka? Bleeeee!
To jakiś paradoks, że pigułka (wcale nie tania!), która ma mi dać wolność od lateksu i strachu przed ciążą sprawia, że seks zaczyna nie mieć znacznie i wydawanie co miesiąc tych pieniędzy jest bez sensu....
Aż dziw bierze, że w XXI wieku nie znaleziono idealnej antykoncepcji. Natura nie daje się przechytrzyć. Coś za coś - albo spokój, albo przyjemność. Dlaczego nie jedno i drugie??!! cry.gif

Sro Lis 01, 2006 19:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Ludwika
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 26 Cze 2005
Skad: z poddasza

Post Odpowiedz z cytatem
Ja miałam nadzieję, że może zmiana tabletek na inne pomoże, a tu mnie zdołowałyście cry.gif . Ja biorę aktualnie CILEST, a Wy??

Sro Lis 01, 2006 20:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Angel
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 09 Kwi 2004
Skad: z wysokiego Brzegu Odry...

Post Odpowiedz z cytatem
Biore pierwszy miesiąc Yasmin ( te to dopiero są drogie u mnie 43,50 ) w ogóle mi się nie chce kochać, ale czuję się po nich świetnie, okres właśnie dostałam i jest normalny i w ogóle mnie brzuch nie boli........Libido do bani........ Rolling Eyes ?chyba czas brać tabletki na libido np. Vameę? lol.gif

Sro Lis 01, 2006 21:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Bajabajka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Cze 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Angel napisala:
Biore pierwszy miesiąc Yasmin ( te to dopiero są drogie u mnie 43,50 ) w ogóle mi się nie chce kochać, ale czuję się po nich świetnie, okres właśnie dostałam i jest normalny i w ogóle mnie brzuch nie boli........Libido do bani........ Rolling Eyes ?chyba czas brać tabletki na libido np. Vameę? lol.gif

Tez je bralam, ale teraz nie biore juz nic.........libido do bani, ciagle pelen pecherz (niby dobrze, bo nie zatrzymuja wodyale...), ale waga nawet nie drgnie na minus........... cry.gif

Sro Lis 01, 2006 22:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2, 3  Nastepna
Strona 1 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach