Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Pigułki antykoncepcyjne a libido
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Pigułki antykoncepcyjne a libido
Autor Wiadomosc
Bajabajka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Cze 2005

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
Bajabajka napisala:
Tendencja spadkowa.............., a w wadze zwyzkowa............... cry.gif

U mnie to samo Sad
Przez kilka lat brania tabletek przytyłam 10 kilo Shocked
I nie mogę teraz tego zrzucić Confused

U mnie ten sam problem.....nie objadam sie,slodyczy nie tykam i nic....a waga ani nie drgnie!!!!!!!!!!!

Sro Lis 01, 2006 22:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Bajabajka napisala:
kasik31 napisala:
Bajabajka napisala:

U mnie to samo Sad

U mnie ten sam problem.....nie objadam sie,slodyczy nie tykam i nic....a waga ani nie drgnie!!!!!!!!!!!

Ba! Ja nawet herbatę przestałam słodzić! Shocked lol.gif
Brałam Marvelon. Rzuciłam dwa miesi±ce temu. Libido - powoli wraca do normy wink.gif Waga - za diabła nie chce! cry.gif
Sro Lis 01, 2006 22:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Bajabajka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Cze 2005

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
Bajabajka napisala:
kasik31 napisala:
Bajabajka napisala:

U mnie to samo Sad

Ba! Ja nawet herbatę przestałam słodzić! Shocked lol.gif
Brałam Marvelon. Rzuciłam dwa miesi±ce temu. Libido - powoli wraca do normy wink.gif Waga - za diabła nie chce! cry.gif

Ja nie slodzilam prawie nigdy....Teraz nic nie biore, a jak sie cos przy okazji trafi, to nie bedzie tragedii..........ale chyba jednak wezme sie za jakies sporty ekstremalne-aerobiki i takie tam, bo patrzec na siebie juz chyba nie moge........o ciuchach, ktore na mnie nie pasuja nie wspomne........ cry.gif

Czw Lis 02, 2006 22:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Bajabajka napisala:

Ja nie slodzilam prawie nigdy....Teraz nic nie biore, a jak sie cos przy okazji trafi, to nie bedzie tragedii..........ale chyba jednak wezme sie za jakies sporty ekstremalne-aerobiki i takie tam, bo patrzec na siebie juz chyba nie moge........o ciuchach, ktore na mnie nie pasuja nie wspomne........ cry.gif

Na basen chadzam... ale też niewiele daje... cry.gif
Chyba zboczyły¶my z tematu lol.gif
Czw Lis 02, 2006 23:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: ¦rodek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
Podjęli¶my z mężem decyzję - zakładam Mirenę. Muszę tylko i¶ć do gina na konsultacje. Hormon uwalnia się bezpo¶rednio do macicy, więc może skutki nie będ± tak odczuwalne jak przy pigułkach. Nie planujemy kolejnych dzieci przez najbliższych parę lat, więc na te pięć lat będę miała spokój. Jest możliwo¶ć płacenia w ratach.

Sob Lis 04, 2006 21:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
lu¶ka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 19 Gru 2004
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Kamosiu, czekam na relacje.
PS Jaki jest koszt tej zabawki?
Nie Lis 05, 2006 10:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Podobno od 700 do 1000 zł z założeniem. Na relacje jeszcze trochę poczekacie, bo do ginekologa nie chodzę prywatnie i na wizytę przyjdzie mi poczekać parę tygodni. Ale nie zapomnę opisać co i jak.

Nie Lis 05, 2006 11:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
laaamia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 30 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
ja rowniez po tabletkach bylam jakas oziebla. /po ich odstawieniu nie tylko to wrocilo do normy.../
teraz... zywiol Wink
wiem jednak ze po dziecku (mam nadzieje ze kiedys sie pojawi) problem wroci ponownie i szczerze... jedynym rozwiazaniem bedzie brak seksu Wink bo jakos do zadnych form antykoncepcji nie moge sie przekonac...
Sob Lis 11, 2006 00:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Calimero
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Paz 2006
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Po Yasmin mam wrecz wstręt do sexu, po Jeanine bylo ok. Co do Mirenki bardzo polecal mi ja moj gin. Chwalil ze nie ma zadych problemow z zakladaiem i w trakcie uzywania ale... gdy zapytalam co z ewentualna ciaza mimo spirali powiedzial ze jak z kazdym srodkiem anty- moze sie zdarzyc choc mala sznsa na to. Wtedy istnieje mozliwosc legalnego usuniecia Shocked o ile pacjetka zechce.
Jakis czas chodze do innego gin i pani preferuje tabsy o ile nic sie nie dzieje.

Sob Lis 11, 2006 08:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Calimero napisala:
Po Yasmin mam wrecz wstręt do sexu, po Jeanine bylo ok. Co do Mirenki bardzo polecal mi ja moj gin. Chwalil ze nie ma zadych problemow z zakladaiem i w trakcie uzywania ale... gdy zapytalam co z ewentualna ciaza mimo spirali powiedzial ze jak z kazdym srodkiem anty- moze sie zdarzyc choc mala sznsa na to. Wtedy istnieje mozliwosc legalnego usuniecia Shocked o ile pacjetka zechce.
.

To nie jest prawda - że można wtedy legalnie usun±ć ci±żę. My¶lę, że można j± usun±ć "niechc±cy" przy wyjmowaniu spirali, ale legalne to z pewno¶ci± nie jest.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Sob Lis 11, 2006 14:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówi±c boję się trochę Mireny. Na różnych forach dyskusyjnych poczytałam o różnych mroż±cych krew w żyłach przypadkach i oczywi¶cie natychmiast się przeraziłam. Zdaję sobie sprawę, że niektóre osoby pisz±ce na forach lubi± straszyć i przesadzać, ale ja się trochę zniechęciłam. Poza tym mam teraz inne zmartwienie - zdiagnozowane AZS Sad . Czeka mnie wymiana kosmetyków i leczenie sterydami. Mam całe ciało w b±blach i "wyżart±" rane na brzuchu (we wszystkich dżinsach mam powyrywane nity i przyszyte plastikowe guziki, ale pożyczyłam spodnie od siostry, były takie ładne...... glupek). Za wysypkę podejrzewam nowy żel pod prysznic (Palmolive). Jak nie urok to sr...ka!

Sob Lis 11, 2006 15:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
joa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 18 Mar 2004

Post Odpowiedz z cytatem
kamosia napisala:
Szczerze mówi±c boję się trochę Mireny. Na różnych forach dyskusyjnych poczytałam o różnych mroż±cych krew w żyłach przypadkach i oczywi¶cie natychmiast się przeraziłam. Zdaję sobie sprawę, że niektóre osoby pisz±ce na forach lubi± straszyć i przesadzać, ale ja się trochę zniechęciłam. Poza tym mam teraz inne zmartwienie - zdiagnozowane AZS Sad . Czeka mnie wymiana kosmetyków i leczenie sterydami. Mam całe ciało w b±blach i "wyżart±" rane na brzuchu (we wszystkich dżinsach mam powyrywane nity i przyszyte plastikowe guziki, ale pożyczyłam spodnie od siostry, były takie ładne...... glupek). Za wysypkę podejrzewam nowy żel pod prysznic (Palmolive). Jak nie urok to sr...ka!

a, co to dokładnie za choroba? od czego to i jak się objawia ????
Sob Lis 11, 2006 15:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Atopowe zapalenie skóry.

Sob Lis 11, 2006 21:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
tora
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Lis 2006

Post Odpowiedz z cytatem
Kurcze jednym słowem mamy przerabane
dzieci - albo spadek libido i ochoty na seks kurcze czy to jakas kara ??
mnie po pigulkach tez spadlo ale nie znam nic lepszego Sad
Sro Gru 20, 2006 14:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ewellka85
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 08 Sty 2007

Post ;-( Odpowiedz z cytatem
moje libido też spadło jem rigevidon ale kiedy koncze ostatni tabletke a do okresu mam 3 dni od ost tabl. to wtedy ogromny wzrost:-)
A co do wagi to przybralam 5 kg ale nie martwie sie tym bo wiecznie wazylam 45 a teraz 50 i to na moja korzysc Smile

Podobno sa jakies extra tabletki ktore kosztuja 40zł i nic sie po nich nie dzieje, nie odczuwa sie spadku libido nie tyje po nich itp.. moze warto sprobowac tylko ta cena:-(

Czw Sty 18, 2007 10:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
barben
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 31 Mar 2004
Skad: Bytom

Post Re: ;-( Odpowiedz z cytatem
ewellka85 napisala:
Podobno sa jakies extra tabletki ktore kosztuja 40zł i nic sie po nich nie dzieje, nie odczuwa sie spadku libido nie tyje po nich itp.. moze warto sprobowac tylko ta cena:-(

chyba chodzi o Jasmin

Czw Sty 25, 2007 14:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Magnolia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Paz 2002

Post Re: ;-( Odpowiedz z cytatem
ewellka85 napisala:

Bior±c pod uwage, ze mój Troquilar i tak kosztuje 34 to żadna róznica
Zastanawiał±m sie nad Miren±, ale ona nie daje gwarancji zniesienia bolów przy mieisaczce, adla mnie to jest klucozwym poza antykoncepcja, dział±niem.
W kwestii antykoncepcji sterylizacja byłaby ¶wietnym roziwazaniem, ale tez u nas niedopstepna

Nie Sty 28, 2007 22:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Angel
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 09 Kwi 2004
Skad: z wysokiego Brzegu Odry...

Post Odpowiedz z cytatem
hmmm ja biore Yasmin -płace 43zł miesiecznie -i tez mi libido spadła ha.........

Nie Sty 28, 2007 22:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Lip 2003
Skad: znad głupiej baby

Post Odpowiedz z cytatem
kamosia zalozylas mirene?

MOJE ALLEGRO
Nie Sty 28, 2007 22:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
klik
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 22 Lis 2005
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Ja od prawie roku jestem na Cile¶cie i wszystko ok smile.gif
nie odczuwam różnicy.

Oddaj glosik na Matyska
Wto Sty 30, 2007 10:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna
Strona 2 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach