Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
pierwsza komunia ....

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
pierwsza komunia ....
Autor Wiadomosc
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Kwi 2004
Skad: stolica

Post pierwsza komunia .... Odpowiedz z cytatem
Koleżanka mnie spytała o jakie¶ potrawy, które pasowałyby żeby poczęstować "pierwszokomunijnych go¶ci". Macie jakie¶ pomysły ????
Pia Maj 07, 2004 20:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agusia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Lis 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Oooo! takiego watku to chyba jeszcze nie bylo... Very Happy

Nie wiem! Moge sie jedynie wypowiedziec ze strony goscia, ze najbardziej lubie smaczne, polskie potrawy... zadnych cudow i to bez wyjatku gdzie jestem.
No i wykwintne slodkie musi byc na kazdym przyjeciu! Very Happy

Lubie za to eksperymentowac z zakaskami i napojami... ale na uroczystosci z okazji Komunii to po prostu nie pasuje! Przynajmniej moje pomysly... wink.gif

Ale wszystko zalezy od tego jak duze przyjecie robi Twoja kolezanka i czy na caly dzien, czy tylko czesc dnia...
Pia Maj 07, 2004 20:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
na około 40 osób, i chyba na cały dzień, my¶le że zaczynaj±c od obiadu, dzi¶ zadała mi to pytanie meilem, i stwierdziłam że nik tak dobrze nie doradzi SmileSmileSmile
Pia Maj 07, 2004 20:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
terra
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 15 Sie 2003
Skad: Kanada

Post Odpowiedz z cytatem
Mycho Smile Radze zajrzec tu http://forum.mniammniam.pl/viewtopic.php?topic=2664&forum=4 i poczytac posty Twojej imienniczki Smile
Pozdrawiam Smile
Nie Maj 09, 2004 20:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mycha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
terra napisala:
Mycho Smile Radze zajrzec tu http://forum.mniammniam.pl/viewtopic.php?topic=2664&forum=4 i poczytac posty Twojej imienniczki Smile
Pozdrawiam Smile

Wiedziałam że "mycha" to super nick Wink a tak poważnie to rzeczywi¶cie fajnie opisała swoje przygotowania. Przekazuję dalej zainteresowanej, a Tobie terra dziękuję flower
Pon Maj 10, 2004 08:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
terra
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 15 Sie 2003
Skad: Kanada

Post Odpowiedz z cytatem
Ciesze sie, ze moglam pomoc Smile
Inne posty w tamtym temacie tez sa godne uwagi, ale jesli chodzi o Myche, to jest to juz gotowy plan calej akcji i mysle, ze Twojej kolezance sie przyda Smile
Pozdrawiam Smile
Pon Maj 10, 2004 17:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
40 osób na komunii to sporo, prawie jak małe wesele

bankietowyrocher
Pia Maj 25, 2018 09:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Komuni jeszcze nie organizowalam bo mam za male dzieci ale jak bylismy u mojej kuzynki w zajeździe Hetman pod Lublinem (notabene tam robilismy nasze wesele) to byly standardowe posilki rosołek, schab i rolada ziemniaki i kluski śląskie, dwa rodzaje sałatek potem zimna płyta. Tak zażyczyli sobie rodzice małej i ja uwazam ze spokojnie wystarczylo Smile Jedzenie bardzo dobre, obsluga na wysokim poziomie, mala zadowolona Very Happy
Wto Cze 19, 2018 16:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach