Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Depilacja ...
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Depilacja ...
Autor Wiadomosc
Magnolia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Robialm laser na bikini i jstem zadowolona

Czw Kwi 19, 2007 11:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
zrobilam laserowa depilacje bikini - jestem superzadowolona !
jeszcze pojde na jeden zabieg (bylam na jednym)

Czw Kwi 19, 2007 19:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Justysia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 27 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
zabieg laserem rejonu bikini jest juz taki ostateczny, definitywny, radykalny Rolling Eyes .........a co zrobie, jak sie moda owlosienia zmieni? hahaha

teraz serio: nie dojrzalam w ogole do lasera Rolling Eyes ......na dzien dzisiejszy za duza ingerencja w cialo, balabym sie ewentualnie skutkow ubocznych lol.gif

moze ten wosk mnie jednak zadowoli Twisted Evil .......jezeli nie, to poproboje jeszcze jakims dobrym kremem, pianka depilujaca??? Rolling Eyes (znacie jakies skuteczne?)

w kazdym razie zleta juz odpada. koniec, kropka Wink
Czw Kwi 19, 2007 21:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Yahoo messenger Numer ICQ
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
justi nie musisz robic od razu brazylijskiej depilacji. wink.gif

Pia Kwi 27, 2007 11:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
maza
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 09 Gru 2002

Post Odpowiedz z cytatem
tez robiłam laser na bikini i jestem baaaaaaaardzo zadowolona - efekty super!!!
(chociaż potrzebowałam 3 zabiegów a za jakiś czas zrobię jeszcze jeden).

teraz jednak najpierw szykuję się na łydki i pachy - to będzie moja nagroda za wysiłki mininego roku Wink

OT
Magnolia - dlaczego nie widać Ciebie na Mamuśkach?

Rośniesz jak młody Bóg na moich ramionach,
Jak drzewo, którego nikt, nikt nie pokona.
Nie Maj 06, 2007 12:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
To ja jestem masochistką.
Depilator mnie nie wzrusza, brwi reguluję pensetką od dawna.
Powiem nawet, że sprawia mi to przyjemność.
No, może z wyjątkiem depilacji ud....

Nie Maj 06, 2007 22:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Tekla
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 05 Lip 2004
Skad: Zakopane

Post Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny a ile płaciłyście za laser i gdzie robiłyście? (choć widzę że żadna z Was z Krakowa, ale może te "firmy" mają oddziały w Krakowie)
No i że tak zapytam, tak całkiem czy tylko trochę wink.gif

Pia Maj 11, 2007 10:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Artemiz
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 16 Mar 2006
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Kasiek, napisz proszę gdzie robiłaś w Warszawie i ile zapłaciłaś.

dzięki

Nie Maj 13, 2007 18:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Magnolia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Kasiek robiła tu gdzie ja czyi w Studio Laser na Kakowskiego

zwykłe bikini kosztuje 300 zl, głebokie 400
Ty wybierasz jak ma być

Wto Maj 15, 2007 10:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
lisiczka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2006
Skad: z puszczy

Post Odpowiedz z cytatem
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=269&ShowArticleId=50766

Wklejam link do ciekawego artykułu na temat depilacji.

Depilacja pójdzie Ci gładko

Będziesz się nią cieszyć długo dzięki preparatom kosmetycznym najnowszej generacji. Teraz masz do dyspozycji kosmetyki, które nawet pod prysznicem usuwają zbędne włoski w ciągu trzech minut i opóźniają ich odrastanie. Zapobiegają też podrażnieniom skóry.

PACHY BEZ PODRAŻNIEŃ

Tradycyjne maszynki odchodzą do lamusa, mimo że te przeznaczone dla kobiet są coraz bardziej dopasowane do kształtu ciała, mają coraz doskonalsze, niekaleczące ostrza, a także paski z preparatem nawilżającym skórę. Jednak coraz częściej wybieramy to, co wygodniejsze w użyciu i bezpieczne, a więc maszynki elektryczne. Większość nowoczesnych maszynek wyposażono już w podwójną głowicę, która dopasowuje się do kształtu ciała lub w golącą siateczkę, która nie podrażnia skóry i skutecznie zapobiega wrastaniu włosków. Jeśli chcesz mieć dwa w jednym, godny zauważenia jest depilator Rowenta z nakładką do golenia, posiadający nawiew chłodnego powietrza, które jednocześnie łagodzi ból i podrażnienia związane z usuwaniem włosków.

Pachy możesz teraz depilować również woskiem. Lepsze niż wosk w roll-onie będą elastyczne plastry, ponieważ są wzmocnione podkładem z tkaniny lub fizeliny (np. Wosk owocowy, Tanita), dzięki temu z łatwością dopasowują się do zagłębień ciała. Jesteś w stanie usunąć nimi nawet bardzo krótkie włoski (ok. 2 mm). Do wosku wszyscy producenci dodają ekstrakty owocowe i ziołowe (np. olejek miętowy chłodzący skórę, Veet) oraz wyciągi roślinne (np. z aloesu chroniący skórę przed podrażnieniem Sensual Joanna). Zaletą regularnego stosowania wosku jest systematyczne osłabianie cebulek włosowych, co sprawia, że efekt depilacji może utrzymać się nawet przez 1,5 miesiąca.

1. Owocowy wosk w plastrach do depilacji ciała, Tanita, 10,80 zł

2. Golarka, Philips, wzór

3. Depilator elektryczny Accessim Vision, Rowenta, ok. 250 zł

4. Krem do depilacji pach i okolic bikini, Violet, Joanna, 4,80 zł

NOGI GŁADKIE W 3 MINUTY

Można śmiało powiedzieć, że przyszłość depilacji jest pod prysznicem. A to wszystko z powodu wszechogarniającego pośpiechu… A więc - wchodzisz pod prysznic, na nogi nakładasz krem depilujący. Możesz to robić nawet wówczas, gdy masz skórę wrażliwą, bo krem zawiera łagodzące masło shea i wyciąg z lilii. Musi pozostać na nich co najmniej 2 minuty. Krem samoczynnie zmywa się pod strumieniem wody. Dla uzyskania efektu gładkiej skóry masujesz jeszcze nogi gąbką. Cała operacja nie powinna zająć ci więcej niż 6 minut. Jeśli chcesz zacząć używać depilatora elektrycznego, ale nigdy tego nie robiłaś, zacznij od Lovely Elite Rowenty. Stworzony został z myślą o początkujących. Wyposażony jest w specjalną nakładkę, która ułatwia depilację. Ma znacznie węższą nakładkę niż klasyczne depilatory, dzięki temu zmniejszoną ilość pęsetek, co znacznie ogranicza uczucie bólu. Natomiast nowe modele depilatorów z serii Satinelle Soft oraz Satinelle, Philips, zostały wyposażone w system do masażu, aby rozluźnić skórę i wyeliminować ból. Przed następnym zabiegiem depilacji możesz używać gąbki złuszczającej naskórek (dołączona w komplecie), co ogranicza ryzyko wrastania włosków.

1. Krem do depilacji nóg, Violet, Joanna, 4,80 zł

2. Depilator elektryczny Satinelle Soft, Philips, 229 zł

3. Depilator elektrycznyz funkcją masażu Massage, Philips, wzór

4. Depilator elektryczny, Lovely Elite, Rowenta, ok. 150 zł

5. Krem pod prysznic dl askóry wrażliwej, Veet, 24,99 zł

BIKINI NAJCZULSZE MIEJSCE

W okolicach bikini skóra jest naprawdę bardzo delikatna. Samodzielna depilacja loskiem czy depilatorem elektrycznym wymaga wprawy i odrobiny odwagi, zwłaszcza gdy robi się to po raz pierwszy. Dlatego dobrym sposobem dla początkujących będzie łagodny krem (Veet Duo Bikini) z ceramidami, które nawilżają i odżywiają skórę. Nowością jest miękka, elastyczna szpatułaka Perfect Tuch, która dopasowuje się do kształtu ciała i idealnie przylega do skóry. Jeśli dotychczas twoja skóra była podrażniona, mam dla ciebie dobrą wiadomość. Do golarki Ladyshave Body Contour, Philips, dołączono specjalną nakładkę z 24-karatowego złota, by niemal całkowicie zmniejszyć ryzyko podrażnienia.

1. Golarka, Rowenta, wzór

2. Krem do depilacji bikini, Vanity, Joanna, 6 zł

3. Krem do depilacji, Duo bikini, Veet, 24 zł

4. Krem do depilacji miejsc wrazliwych, EpiLady, Perfecta, 9,75 zł

PRZEDŁUŻONY EFEKT DEPILACJI

Aby zachować wydepilowaną, gładką skórę nawet przez cztery tygodnie zastosuj preparaty do lub po depilacji spowalniające odrastanie włosków. Takie kosmetyki mają w swoim składzie specjalnie dobrane kompleksy hamujące proces wzrostu nowych włosów. Często kryją się one pod tajemniczymi nazwami jak np. Complex Capi Slow.

1. Mleczko łagodzące, Vanity, Bilenda, 13 zł

2. Balsam po depilacji, Antystres, 29,80 zł

3. Dezodorant po depilacji, Mary Cohr, 63 zł

4. Krem po depilacji, Mary Cohr, 64 zł

5. Krem przeciwdziałający wrastaniu włosków, Anti Ingrown Hair Cream, Veet, 24,99 zł

Nie Lip 01, 2007 18:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2007

Post Odpowiedz z cytatem
aaaaaaaaaaa ja już różnych kremów do depilacji bikini uzywałam i ręce opadają Sad raz odważyłam sie na depilator, ale aż sie polała krew Evil or Very Mad poprzestaje na maszynce od wielkiego dzwonu chociaz jakby ie patrzec tez bywa i krew ale przynajmniej nie trzeba głupieć z bolu. Evil or Very Mad
Czw Lip 05, 2007 15:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
lisiczka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2006
Skad: z puszczy

Post Odpowiedz z cytatem
Migosia napisala:
aaaaaaaaaaa ja już różnych kremów do depilacji bikini uzywałam i ręce opadają Sad raz odważyłam sie na depilator, ale aż sie polała krew Evil or Very Mad poprzestaje na maszynce od wielkiego dzwonu chociaz jakby ie patrzec tez bywa i krew ale przynajmniej nie trzeba głupieć z bolu. Evil or Very Mad

wiele lat używałam depilatora a teraz mam jakiś uraz i używam maszynki do golenia

Pia Lip 13, 2007 21:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 30 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
Magnolia, ten cennik co podalas dotyczy jednego zabiegu? ile ich trzeba?
ja z tych z czarnym meskim zarostem wink.gif
nogi raz potraktowane maszynka po godzinie juz drapia.
bikini robie woskiem. ale wyglada to tak ze po tygodniu problem wraca. chetnie bym sobie zafundowala laser, ale czy to na mnie podziala? co myslicie?
Pia Lip 13, 2007 23:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2007

Post Odpowiedz z cytatem
lisiczka napisala:
Migosia napisala:

wiele lat używałam depilatora a teraz mam jakiś uraz i używam maszynki do golenia

na bikini Lisiczka uzywalas? ja ostatnio wtargnełam z nim pod pachy, bolało ale przynajmniej jest spokoj wink.gif
Wto Lip 17, 2007 10:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
maza
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 09 Gru 2002

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek napisala:
Magnolia, ten cennik co podalas dotyczy jednego zabiegu? ile ich trzeba?
ja z tych z czarnym meskim zarostem wink.gif
nogi raz potraktowane maszynka po godzinie juz drapia.
bikini robie woskiem. ale wyglada to tak ze po tygodniu problem wraca. chetnie bym sobie zafundowala laser, ale czy to na mnie podziala? co myslicie?

ceny podane prze Magnolię dotyczą 1 zabiegu;
to ile ich potrzeba jest indywildualne - zazwyczaj 3-4 w odstępach 2-3 miesiące;
generalnie im ciemniejszy i mocniejszy zabieg tym efekty lepsze - to dobra wiadomość dla Ciebie;

Niestety zazwyczaj co jakiś czas trzeba zrobić zbieg powtóny - ja np robiłam ostatni zabieg bikini 2 lata temu i widzę, ze czeka mnie powtórka, bo pojedyncze włoski się znowu pojawiają (ale i tak jest o niebo lepiej - wystarczy wosk, albo penseta i na długi czas znowu mam spokój)

Rośniesz jak młody Bóg na moich ramionach,
Jak drzewo, którego nikt, nikt nie pokona.
Sro Lip 18, 2007 11:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
melonik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Sie 2012
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, że nie o brwi chodzi, ale o pojedyncze włoski, które wyrastają tam gdzie nie powinny? To jest problem stale powracający, więc może skorzystaj z depilacji laserowej? Ja robiłam ją na nogi u doktor Brumer w klinice Medycyna Młodości. Po kilku seriach niechciane owłosienie zniknęło. Teraz mam spokój z goleniem się.
Czw Sty 09, 2014 15:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nadziak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Kwi 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie by się samej nie chciało Wink A czemu kosmetyczka odpada? Ja chodzę regularnie do salonu Bellisana i po jednym zabiegu woskiem ma spokój na bardzo długo, cena przystępna, miła obsługa, wręcz mnie takie wizyty relaksują, bardzo lubię Smile
Sob Sty 11, 2014 17:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
W każdym przypadku robiłam klasyczną depilację woskiem HB i cały na prawdę długo utrzymuję skórę w takim stanie, jakiego oczekuję. Tak więc wszystko da się zrobić, zakładając odpowiednie podejście. Niby wosk to metoda oklepana, a jak dla mnie efekty daje znakomite.
Pon Lut 03, 2014 13:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jaddiczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chce spróbować z urządzeniem typu Depilator miał ktoś może do czynienia z nowszymi depilatorami ?? Bo ja jestem zagubiona??
Sro Kwi 01, 2015 15:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Karolina Jurak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Mar 2017
Skad: Gostynin

Post Odpowiedz z cytatem
Z depilacji to znam tylko depilację laserową. Zresztą mogę polecić gabinet Look-medica na zabieg depilacji laserowej.
Czw Mar 23, 2017 11:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna
Strona 2 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach