Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Depilacja ...
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Depilacja ...
Autor Wiadomosc
rurkazkremem
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Paz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Co do depilacji to mia┼éam okazj─Ö korzysta─ç z us┼éug EndoMed w Toruniu. Plac├│wka ma na wyposa┼╝eniu laser diodowy o 100% skutecno┼Ťci. Depilowa┼éam wczesn─ů wiosn─ů pachy i okolice bikini i w por├│wnaniu z innymi metodami nie by┼éo jakichkolwiek zmian sk├│rnych czy podra┼╝nie┼ä po. Tak┼╝e polecam zagl─ůdn─ů─ç na http://endomed.net.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ i przejrze─ç zamieszczony na stronie dok┼é─ůdny cennik.
Sro Sie 23, 2017 11:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
te┼╝ jestem ciekawa czy dzia┼éa to faktycznie tak jak opisuj─ů

http://youtubevideodownloader.biz/pl/
Wto Wrz 05, 2017 10:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
karmelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
mam depilator ipl babyliss, zacz─Ö┼éam zabiegi, fajnie i szybko to idzie. Nogi to jakie┼Ť 20-30 minut i po problemie, najwa┼╝niejsze ┼╝e nie boli, bo mia┼éam niez┼éy uraz po tradycyjnym depilatorze, nigdy wi─Öcej takiej m─Öki
Pon Wrz 11, 2017 13:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Nadal rozs─ůdniej cenowo wychodzi mi epilfree, a efekty s─ů jak po laserze. Wink
Czw Wrz 28, 2017 11:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupi┼éam co┼Ť takiego https://www.tvokazje.pl/glowna/1679-luxilight-pro-depilator-z-technologia-luxiglide-0644812037511.html i przyzna, ┼╝e jako┼Ť─ç adekwatna do ceny i na prawd─Ö jestem z tego urz─ůdzenia zadowolona.
Sro Paz 11, 2017 09:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
depilatory s─ů spoko. ale wrastaj─ů po nich w┼éoski

webpage
Pon Paz 30, 2017 10:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
dok┼éadnie w┼éoski wrastaj─ů i po depilatorach i po maszynkach jednorazowych. Ja mia┼éam w ko┼äcu tego do┼Ť─ç i dlatego zdecydowa┼éam si─Ö na depilacj─Ö laserow─ů. Chodze teraz do salonu Skinlogica we Wroc┼éawiu. 2 zabiegi mam ju┼╝ za sob─ů, przede mn─ů jeszcze 4 lub 5 Smile Sam zabieg jak dla mnie bezbolesny ale to te┼╝ pewnie kwestia indywidualna. Generalnie i t─ů metod─Ö i ten salon szczerze polecam Smile
Sro Lut 28, 2018 16:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agatula
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Maj 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
judyta 11 ja te┼╝ jestem z Wroc┼éawia Smile z tym, ┼╝e je┼Ťli chodzi o salon to wybra┼éam COCO-TIME na ul. Trawowej 53A. Jak dla mnie to najlepsze studio urody w mie┼Ťcie! Deplacja laserowa robiona na nowej generacji laserze diodowym, zabieg bardzo komfortowy i bezbolesny Smile Dodatkowo atrakcyjne ceny i przemi┼éa atmosfera.
Pon Maj 21, 2018 08:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
FRANK3I
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Mysle, ze takie cos to normalna rzecz. Nie wiem po co ka┼╝da kobieta sie tym przejmuje.
_____
fototapeta kwiaty
Pon Maj 21, 2018 14:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kirssteen
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, ┼╝e najlepsza jest depilacja laserowac. Moze troche boli ale z tego co mi mowily znajome to praktycznie w ogolne. Wszystko tez zalezy jaka czesc ciala chcecie sobie wydepilowac. Jezeli jestescie ze slaska to bardzo fajny gabinet, gdzie wykonuja takze depilacje laserowa, znajduje sie w katowicach. Jesto to firma http://ecoclinic.com.pl zajrzyjcie tam po oferte.
Wto Maj 22, 2018 09:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja od dziecka mam strasznie k┼éujace w┼éosy, na nogach, pod pachami i w okolicach bikini. Mam wra┼╝enie,┼╝e cierpi─Ö na hirsutyzm,m─Öczy┼éam si─Ö z tym d┼éugo, potem posz┼éam do kliniki mediart clinic w Poznaniu i zrobi┼éam sobie depilacje laserow─ů, nawet nie macie poj─Öcia jaka to ulga.
Czw Lip 19, 2018 13:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach