Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
jaki sport dla odchudzania ?
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
jaki sport dla odchudzania ?
Autor Wiadomosc
takie buty
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 06 Paz 2006
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek napisala:
takie buty napisala:
kenarabek napisala:
takie buty napisala:
porzucilam 6 Weidera szybciej niz przypuszczalam cool.gif

ja to robie srednio co 5 dni smile.gif
ale uparcie do niej wracam. tylko jak dotad 3 dni to bylo max. a przerw tu nie wolno robic wiec... jade od nowa.
ale skoncze to kiedys!

postanowilam tez, ze bede biegac raz w tygodniu bo boje sie ze schudne jeszcze bardziej, no i znajde sobie silownie......... z przystojnym trenerem wink.gif

Oj tak, tak, osobisty trener cool.gif Wink

Podziwiam upor, naprawde, ja sie zrazam bardzo szybko Wink Zaloze sie, ze jak juz przekroczysz polowe Weidera, to juz nie zrezygnujesz i dojedziesz do konca.

tylko, ze ja znowu na samym poczatku jestem Evil or Very Mad

tocz kamien Syzyfie, tocz kamien... Wink
Czw Maj 24, 2007 15:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 30 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
takie buty, tocze tocze. lewdo dycham ale wciaz tocze...

nakrecilam sie cool.gif
Pia Maj 25, 2007 12:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
takie buty
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 06 Paz 2006
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
spoko
Pia Maj 25, 2007 17:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
... tak bardzo, ze mam ochote zrobic teraz kolejny dzien cool.gif
tylko nie wiem czy sobie nie zaszkodze...
Pia Maj 25, 2007 18:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
takie buty, a moze zeby Cie zmobilizowac... bedziemy cwiczyly 'razem'? grin.gif
Pia Maj 25, 2007 18:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2007

Post Odpowiedz z cytatem
ja z 6 weidera zaczełam ale nie skonczyłam Evil or Very Mad brakło mi checi? chociaz jakas motywacje tam jest...lato juz niemalze w pełni i tp. ale ja len jestem!musze sie wziasc od nowa za ta cudowna 6...ech... kto sie bierze ze mną??razniej bedzie Very Happy ?
Pon Maj 28, 2007 14:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
laaamia
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
Migosia napisala:
ja z 6 weidera zaczełam ale nie skonczyłam Evil or Very Mad brakło mi checi? chociaz jakas motywacje tam jest...lato juz niemalze w pełni i tp. ale ja len jestem!musze sie wziasc od nowa za ta cudowna 6...ech... kto sie bierze ze mną??razniej bedzie Very Happy ?

ja ja ja jupi
bo ja oczywiscie przez weekend sie rozleniwilam... ale to wszystko przez pogode!
slonce potrafi motywowac... fakt. ale gdzie sie ono do jasnej ... podzialo?! co sie porobilo? wyobrazcie sobie, ze u nas dzis bylo (az Twisted Evil) 7 stopnii!
caly dzien siedzimy w grubych skarpetach i pod kocami! Twisted Evil
Pon Maj 28, 2007 22:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
Kanaberku, Kanaberku! to kiedy zaczynamy gimme.gif ???
kurcze a ja jak mam okres to nie wiem jak to pogodzic bo mi sie wtedy nic nie chce Evil or Very Mad
Wto Maj 29, 2007 19:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: ju es ej

Post Odpowiedz z cytatem
kazdy sport jest chyba dobry, ja duzo chodze w nieco szybszym tempie niz zwykly spacerek, nadaje sobie takiego tempa aby moc sie przy tym wypocic i troszke zmeczyc smile.gif i waga spada ale jeszcze daleko mam do osiagniecia celu Smile

www.agnesmalorny.com
Sro Maj 30, 2007 04:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
laaamia
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
Migosia napisala:
kurcze a ja jak mam okres to nie wiem jak to pogodzic bo mi sie wtedy nic nie chce Evil or Very Mad

Migosia, dzisiaj oczywiscie grin.gif
i nie ma ze boli wink.gif
Sro Maj 30, 2007 06:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
Agee napisala:
kazdy sport jest chyba dobry, ja duzo chodze w nieco szybszym tempie niz zwykly spacerek, nadaje sobie takiego tempa aby moc sie przy tym wypocic i troszke zmeczyc smile.gif i waga spada ale jeszcze daleko mam do osiagniecia celu Smile

gdzies wyczytalam, ze mozna chodzic, wolniutenko biegac... byle sie to robilo przez godzine! wtedy sa efekty...
Sro Maj 30, 2007 06:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek napisala:
Migosia napisala:

Migosia, dzisiaj oczywiscie grin.gif
i nie ma ze boli wink.gif

ok! to dzis zaczynamy!wieczorem zdam relacje smile.gif
Sro Maj 30, 2007 07:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
a gnieszka
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 06 Lut 2006
Skad: Aachen

Post Odpowiedz z cytatem
Ja systematycznie uprawian trekking z kijkami ,codziennie godzinka i efekty nie klamac sa eksta !!

Polecam dla kazdego kto chce wyrobic cala sylwetke ,ramiona brzuch ,plecy ,posladki uda , no i schudnac .

Po miesiacu mam 5 kilo mniej ,a ja z natury jestem leniwa ,cialo jest cudnie ujedrnione ,a czuje sie fantastycznie !!!!

Milena : 23.08.2002
Pschemo : 13.11.1998

Pon Cze 04, 2007 21:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
KasiaAD
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Sty 2006
Skad: Polska:)

Post Odpowiedz z cytatem
Hej! ja polecam siłownię- ale typową dla kobiet:) 3 treningi w tygodniu i po 4 tygodniach widac poprawę - może na wadze nic imponującego- ale ciałko inne się robi. Mój "pan" z siłowni polecił ćwiczenia na macie - bardzo podobne do 6 Weidera- i sam mówi, że na brzuch najlepsze są te ćwiczenia..... tylko trzeba uważać - ja po 2 treningu naciągnęłam kark (mimo, że "pan" mówił nie ciągnąć)....ale jak to baba- robiłam po swojemu. Powodzenia
Pia Cze 22, 2007 18:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: ju es ej

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek napisala:
Agee napisala:

gdzies wyczytalam, ze mozna chodzic, wolniutenko biegac... byle sie to robilo przez godzine! wtedy sa efekty...

godzine najmniej, ja chodze duzo dluzej, zabieram Emilke w wozek i maszerujemy a efekt taki, ze wczoraj waga pokazala 7 kg mniej jupi no i oczywiscie ZM czyli zryj mniej Wink

www.agnesmalorny.com
Pia Cze 22, 2007 18:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem dość zapracowaną mamuśką tak więc zazwyczaj ćwiczę w domu Wink Mimo, że mam dużo zajęć staram się praktycznie codziennie wygospodarować przynajmniej te pół godzinki na ćwiczenia.
Ostatnio sprawiłam sobie rewelacyjną matę do ćwiczeń firmy Airex: http://www.actimed.pl/maty-do-cwiczen.html Zastąpiłam nią starą matę i sprawdza się świetnie ! Nie ślizga się wcale po podłodze, jest miła w dotyku Wink
I warto naprawdę zainwestować w jakość - na dłuższą metę to oszczędność ponieważ taka mata starcza na dłużej.
Sro Lip 24, 2013 12:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam jogę - świetny sport dla zachowania zdrowego ciała i ducha Wink Warto zaopatrzyć się jednak w takie akcesoria do jogi Wink Aby ćwiczyło się wygodniej./
Pon Wrz 09, 2013 14:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaktus
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Wrz 2013

Post Odpowiedz z cytatem
Na odchudzanie polecam Jogę, warto jest ćwiczyć częściej niż raz w tygodniu(najlepiej było by codziennie),ale w miarę możliwości chociaż 3 razy w tygodniu. Można ćwiczyć chociaż pół godzinki dziennie. To daje lepsze rezultaty aniżeli 1 raz przez długi czas.
Otóż ćwiczenie jogi daje rozluźnienie mięśni na początku. Potem dopiero człowiek zaczyna dostrzegać głębsze wymiary ćwiczenia jogi; staje się bardziej świadomy własnych emocji, własnego ciała. Ja kupiłam matę z http://jogastyl.pl/ i ćwiczę w domu a inspiracje biorę z internetu albo książek:)
Sro Paz 23, 2013 21:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj macie prostą receptę na odchudzanie, powinno to dać fajne efekty, zobaczcie - http://zmaganiazodchudzaniem.blogspot.co.at/
Nie ma tam żadnej innowacji, ruch, dieta dieta i foreverslim. Kuracja stosowana zgodnie z zasadami powinna dawać nawet kilkanaście kg na minusie, ale czy tak będzie, to już zależy to od was.
Czw Sty 30, 2014 10:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja lubiłam pływać. Dzięki temu udało mi się pozbyć zbędnego cellulitu oraz kilogramów po ciąży.
Starałam się ogólnie dużo ruszać.
Odsyłam na fajną stronkę:
http://mamawtrojmiescie.pl/idealny-sport-dla-mlodych-mam/
Na której możecie znaleźć dobry artykuł na temat sportu dla młodych mam. Myślę,że warto jest sobie poczytać.
Modny jest również nordic walking ale sama mieszkam w małym miasteczku tak wiec u mnie raczej by to nie przeszło.
Wto Gru 16, 2014 08:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Nastepna
Strona 4 z 5

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach