Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
elementy dekoracyjne w waszych domach
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
elementy dekoracyjne w waszych domach
Autor Wiadomosc
anet@
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 24 Maj 2004

Post elementy dekoracyjne w waszych domach Odpowiedz z cytatem
pochwalcie sie smile.gif jakie dekoracje macie u siebie. na scianach, stolach, polkach, oknach itd.

no dobra lol.gif niech beda tez inspiracje z netu, to moze watek sie rozkreci lol.gif

fajna firanka (a moze nie-firanka? jak to to sie nazywa? Embarassed )

pozytywnie-bo-pięknie-jest
bo-zycie-ma-smak
Sro Maj 23, 2007 10:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
kobra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Maj 2006

Post Odpowiedz z cytatem
naprawdę ¶wietny w±tek, sama nic jeszcze nie wkleję bo jestem w trakcie remontu.
Ale chętnie popatrzę Smile
Czw Maj 24, 2007 14:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ela_o
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 14 Lis 2003
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
oo watek dla mnie Very Happy wlasnie jestem na etapie szukania roznych ciekawych rozwiazan Very Happy za 2-3 mies.wprowadzamy sie do naszego domku Very Happy
Wklejam kilka zdjec ktore najbardziej mi sie podobaja smile.gif

Czw Maj 24, 2007 23:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
merina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja swoje mieszkanie urz±dziłam w do¶ć tradycyjnym stylu i wła¶nie na takie dekoracje postawiłam.
Piękne dodatki można znaleĽć tutaj: http://www.rubin.warszawa.pl/ - możecie sobie zajrzeć na stronę i ewentualnie poszukać co¶ dla siebie.
Ja ostatnio upolowałam taka piękna posrebrzan± szkatułkę na biżuterię z prawdziwym bursztynem:

Pia Lip 11, 2014 07:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nadziak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Kwi 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam tak± lampę dekoracyjn±: http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=394752&channel=conrad-pl&queryFromSuggest=1&refKey=KeHUfxp_F Uważam, że jest przepiękna Smile
Nie Lip 20, 2014 09:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
Ja postanowiłam ostatnio, że zorganizuję sobie w salonie mini barek. Zobaczyłam u znajomych i powiem Wam - ¶wietna sprawa. Zanim dostosowałam wszystkie dodatki, zebrałam się w sobie i kupiłam ¶wietne krzesła barowe małym stolikiem barkowym na http://meblowiec.pl/meble-barowe,c11.html . Teraz jestem wła¶nie na etapie poszukiwań dodatków Very Happy
Pon Lip 21, 2014 09:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio zamówiłam sobie kilka fajnych akcesoriów dekoracyjnych do kuchni - nawet przedmioty codziennego użytku mog± byc bardzo fajne z wygl±du.
Zerknijcie sobie na sklep w jakim zamawiałam, Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/akcesoria-kuchenne/ - maj± tam bardzo duży wybór tego typu rzeczy.
Zobaczcie na przyklad jakie maj± tam ¶wietne silikonowe foremki na lód:

Idealne na zimne drinki w takie gor±ce lato jak teraz.
Czw Sie 07, 2014 12:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Nie przepadam za dużą ilością dekoracji, wolę minimalizm.

this contact form
Pia Maj 05, 2017 09:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście to zależy od stylu wnętrza. U mnie króluje klasyka, dlatego dekoracje są bardzo istotne. Swego czasu miałam problem z tym jak upinać zasłony, a tak mi się marzyła taka ozdoba na oknach. Zrezygnowałam, bo wyglądało to nieestetycznie. Ale z tego co tu widzę http://domifikacje.pl/aranzacje-wnetrz/jak-upinac-zaslony-i-firany/ to jest na to prosty patent. Muszę to przetestować Smile
Pon Maj 29, 2017 23:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
malarstwo przede wszystkim
see this here
Czw Cze 29, 2017 14:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
brunon
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem dopiero po remoncie kuchni i jestem zachwycony zlewozmywakiem, który znalazłem sobie na stronie http://www.zlewozmywak.pl/ . Jest niestandardowy, i każdy kto przychodzi zwraca na niego uwagę. Bardzo ładnie komponuje się z całością kuchni, więc uważam, że pełni również ozdobną rolę.
Sob Lip 01, 2017 08:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
luti
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Lip 2017
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
U nas sprawdzają się idealnie przyznam, że osłonki na kwiaty na parapecie , wyglądają pięknie zawsze.
Pon Lip 03, 2017 15:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze stawiam na rośliny bo to one dają niezwykły klimat wnętrzom. W ostatnim czasie jestem fanką drzewek cytrusowych, które nie tylko super wyglądają, ale pachną niesamowicie.
he has a good point
Czw Lip 13, 2017 08:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
gatsby77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja u siebie mam bardzo duzo dekoracji, ktore wykonala moja zona. JuĹĽ od paru lat lubi sobie cos tam sama podlubac i mamy tego pelno w domu. Wykorzystuje do swoich pomyslow kwiaty i galazki roslinne sztuczne, znajduje je tutaj. Przy pomocy takich artykulow i innych dekoracyjnych mozecie prawdziwe cuda stworzyc do swojego domu
Czw Lis 16, 2017 12:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Nikola11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Może kominek. Może być on zarówno dekoracja jak i przytulnym miejsce. Trwałe i dobrej jakości można znależć https://www.artbud.pl/pl/c/Kominki-elektryczne-z-obudowa/5433 Wygoda użytkowania.
Sob Lis 18, 2017 20:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
no kominek moze, ale chyba nie kazdego sac na taka inwestycje, zreszta zdecydowanie nie w bloku ;p ja jestem minimalistka nie lubie i to bardzo popierdółek na szafkach. stawiam po prostu na klase i eleganckie dodatki, ktore ociepla wnetrze. gdy kuppowalismy nowa sofe w salonie agaty w parze za nia poszly nowe piekne poduchy oczywiscie w kontrascie do koloru sofy no i spojne z cala koncepcja zaslony. uwielbiam dlugie, zwlaszcza grafitowe zaslony - niesamowicie ożywiają wnętrze i dodają mu charakteru
Wto Lis 28, 2017 18:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiecie o świecach na baterię jako element dekoracyjny w domu ? Znalazłam takie świece w hurtowni PM-M. Muszę wam powiedzieć że bardzo mi się spodobały aż kupiłam je w prezencie.
Sob Sty 20, 2018 21:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja zawsze dekoruję stół jak mamy mieć gości, kupuje w tedy girlandy na stół albo świece czy balony w sklepie https://godanparty.pl/ i każdy jest zachwycony moja dekoracją Smile
Nie Sty 28, 2018 16:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
ja mojego mieszkania jakoś przesadnie nie dekorowałam, raczej skupiłam się na odpowiedniu łączeniu kolorów tylko delikatnie akcentując jakimiś drobiazgami. dominują kolory szare, ściany wymalowane na na odcień "skandynawska prostota" z palety duluxa kolory świata, a wszelkie dekoracje i oświetlenie starałam się dobrać w kolorze fioletowym. w ten sposób wyszło mi wnętrze w stylu skandynawskim, proste ale schludne
Sro Mar 14, 2018 08:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
pilotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lut 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Fototapeta na szkle do kuchni to świetne rozwiązanie dekoracyjne (zerknijcie tu), które mam u siebie w domu i polecam każdemu.
Czw Mar 15, 2018 10:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach