Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Operacje plastyczne.
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Operacje plastyczne.
Autor Wiadomosc
takie buty
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 06 Paz 2006
Skad: Poznań

Post Operacje plastyczne. Odpowiedz z cytatem
W weekend ogladalam wstrzasajacy;) program "Labedziem byc" w ktorym zdesperowane i zapuszczone w wygladzie babki decydowaly sie, pod okiem kamery, na zupelna zmiane image'u, w glownej mierze dzieki chirurgii plastycznej. Nie powiem, efekt koncowy Shocked

Pomyslalam... gdybym mogla i miala okazje czy poszlabym pod noz? Pare rzeczy chcialoby sie wymienic Cool Przecierpiec kilka miesiecy opuchniec i bolu, a potem cieszyc sie wymarzonym wygladem.

Czy warto?

W stanach to standard, ze mlode dziewczyny powiekszaja sobie biusty albo pupy, a nawet w Polsce podobno w niektorych kregach na pierwsze Komunie zamiast gorala czy kolczykow funduje sie dziewczynkom operacje odstajacych uszu Surprised w tak mlodym wieku!

Wiem, ze wszystkie jestesmy piekne i powinnysmy sie takimi jakimi jestesmy cenic, ale niech pierwsza rzuci kamien, ktora nie chcialaby sie fantastycznie prezentowac.

Zapraszam do dyskusji. Smile
Pon Lip 02, 2007 20:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Lip 2003
Skad: znad głupiej baby

Post Odpowiedz z cytatem
ogladalam pare razy "labedzia"
moje spostrzezenie jest takie, ze wszystkie te panie sa robione na jedna modle
maksymalnie plastykowe twarze i ciala, ktore mam wrazenia sie rozleca kiedy uczestniczki wroca do normalnego zycia
z jednej strony zastanawiam sie jak mozna sie az tak zapuscic (niektore byly baaaaaaaaardzo zaniedbane), z drugiej nie wiem jak mozna sie zdecydowac na taka "przerobke". operacje plastyczne nie daja efektow na zawsze, co jakis czas trzeba je "poprawiac". mysle, ze te panie za jakis czas beda wygladaly jeszcze gorzej niz PRZED

co do samej siebie
na dzien dzisiejszy nie czuje potrzeby zrobienia sobie operacji plastycznej

MOJE ALLEGRO
Pon Lip 02, 2007 21:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
a ja sobie zrobię plastykę zbliznowaceń - za jakieś 3-4 lata
reszta mnie która mi się nie podoba może być zmieniona z pewnym udziałem silnej woli

natomiast a propos "Łabędzia" zgadzam się z Nalle

Pon Lip 02, 2007 21:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
takie buty
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
nalle napisala:
mysle, ze te panie za jakis czas beda wygladaly jeszcze gorzej niz PRZED

IMO, po zmyciu pudrow, po domowym ulozeniu nowo obcietych wlosow i w starych ciuchach na pewno beda wygladac "gorzej"Wink, ale jednak wydaje mi sie, ze beda mialy motywacje, ze jesli chca= moga super wygladac i juz sie nie zapuszcza.
Pon Lip 02, 2007 21:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lisiczka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2006
Skad: z puszczy

Post Odpowiedz z cytatem
Oglądałam chyba wszystkie odcinki i Łabędzia i tego drugiego polskiego nie pamiętam tytułu. Generalnie jestem zwolenniczką operacji plastycznych w granicach zdrowego rozsądku. Nie lubię programów typu: upodobnij się do gwiazdy jakiejś tam (MTV) Twisted Evil to już jest głupota. Natomiast korekcyjne poprawianie swoich kompleksików czemu nie ?
Ja bym sobie poprawiła, ale nie ma takiej możliwości nogi, jest możliwość zęby i tego im najbardziej zazdroszczę, pousuwała znamiona, powiększyła usta i może wykonała trwały makijaż. Zgłaszam się ! grin.gif

Pon Lip 02, 2007 21:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
AgaP
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 09 Sie 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
co do operacji odstających uszu u dzieci, to nie byłabym bardzo przeciwna - to jest powód dużej traumy, dzieci są okrutne, a operacja szybka i bezbolesna ponoć. natomiast nie pozwoliłabym sobie ani dziecku zrobić operacji, która stanowi poważną ingerencję w organizm, a mogłaby być zastąpiona przez własny wysiłek - np. odsysanie tłuszczu. choć czasem mi się marzy Wink

Wto Lip 03, 2007 08:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Frania
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Lip 2004
Skad: USA

Post Odpowiedz z cytatem
Podpisuje sie pod AgaP. Sama sie zle czulam z moimi uszami. Zwlaszcza w ten wielki komunijny dzien. Wink Kiedy to wszystkie dziewczynki mialy spiete ladnie wlosy (mnie tez mama uczesala) i sie cieszyly z sukienek, itp. Ja sie zatsanawialam, ze kazde spojrzenie kierowane w moja strone, to "patrz jakie ma wielkie uszy". Tak z reszzta mialam cale zycie. DSlatego nigdy nie spinalam wlosow... Poltora roku temu zrobilam sobie zabieg w Poznaniu. Very Happy Jets o niebo lepiej. Niestety musialabym miec jeszcze jeden zabieg (lewe ucho jest wieksze), ale juz mi sie nie chce. wink.gif

PS.: Jak ktos chce zobaczyc roznice, moge podeslac zdjecie.
Sorry za literowki, spiesze sie.

Wto Lip 03, 2007 13:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kate 21
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Maj 2004
Skad: warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
20 kwietnia tego roku przeszłam korekcję odstającego ucha
marzyłam o tym od zawsze , teraz czuję się o bardzo dobrze , nie mam już kompleksu z tego powodu
miałam zabieg w kilinice w warszawie
drogo , ale moim zdaniem naprawdę warto Smile

Oliwier
Wto Lip 03, 2007 13:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
takie buty
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
AgaP napisala:
natomiast nie pozwoliłabym sobie ani dziecku zrobić operacji, która stanowi poważną ingerencję w organizm, a mogłaby być zastąpiona przez własny wysiłek - np. odsysanie tłuszczu.

o to to. tyczy sie kobiet w kazdym wieku wink.gif

swoja droga, nowy, "lepszy" nosek Paris Hilton
->
http://img169.imageshack.us/img169/5388/2006125821886634718rsgz2.jpg
Wto Lip 03, 2007 15:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
może nie do końca związane z tematem... ale czasem zamiast noża wystarczy niezły pędzel Smile
http://fishki.net/comment.php?id=23016

Wto Lip 03, 2007 21:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
takie buty
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
niektore dziewczyny i bez make up'u byly calkiem urodziwe:)

ale w wiekszosci przypadkow Shocked tez bym tak chciala, szczegolnie, ze prezentuja sie calkiem naturalnie Smile
Wto Lip 03, 2007 21:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaF
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 24 Lis 2003
Skad: Los Angeles

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mysle, ze trudno to rozstrzygac w kategoriach warto/nie warto. Zalezy dla kogo.

Jesli kobieta czuje sie spelniona w zyciu, zadowolona z tego kim jest i co osiagnela, a do pelni szczescia i lepszego samopoczucia brakuje jej wiekszego rozmiaru biustu czy innego ksztaltu nosa - to pewnie warto.

Natomiast jesli ktos uwaza, ze jego zycie nabierze sensu i wszytskie problemy sie rozwiaza dzieki nowemu nosowi lub wiekszemu rozmiarowi biustonosza - to jest to po prostu smutne. A niestety wiele z tych babek z programu takie mialo podejscie do sprawy (widzialam pare urywkow w zeszlym roku). 'Maz mnie nie rozumie' - zmienie to jak wygladam i wszystko bedzie super Cool A maz w ogole nie wie o co chodzi Rolling Eyes

Being willing makes you able.
Sro Lip 04, 2007 00:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
takie buty napisala:
nalle napisala:

ale jednak wydaje mi sie, ze beda mialy motywacje, ze jesli chca= moga super wygladac i juz sie nie zapuszcza.

nie wiem czy zwrocilas uwage ale moim zdaniem w znakomitej wiekszosc przypadkow te problem tych pan to nie tylko krzywe zeby czy obwisla skora
praktycznie kazda z nich ma jakis problem rodzinny, a najczesciej po prostu jest zaniadbywana i niezauwazana przez meza/partnera/dzieci/rodzicow albo wszystkich wymienionych razem wzietych
wydaje mi sie, ze nie sa to osoby bogate (zreszta takie zapewne robie sobie operacje na swoj koszt i nie w TV) i nienauczone pewnych rzeczy jak np. mycie zebow (czesto maja chore zeby) itd.
nie jestem pewna czy to tak nagle po programie sie zmieni

MOJE ALLEGRO
Sro Lip 04, 2007 19:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
takie buty napisala:
nalle napisala:

ale jednak wydaje mi sie, ze beda mialy motywacje, ze jesli chca= moga super wygladac i juz sie nie zapuszcza.

nie wiem czy zwrocilas uwage ale moim zdaniem w znakomitej wiekszosc przypadkow to problemy tych pan to nie tylko krzywe zeby czy obwisla skora
praktycznie kazda z nich ma jakis problem rodzinny, a najczesciej po prostu jest zaniadbywana i niezauwazana przez meza/partnera/dzieci/rodzicow albo wszystkich wymienionych razem wzietych
wydaje mi sie, ze nie sa to osoby bogate (zreszta takie zapewne robie sobie operacje na swoj koszt i nie w TV) i nienauczone pewnych rzeczy jak np. mycie zebow (czesto maja chore zeby) itd.

MOJE ALLEGRO
Sro Lip 04, 2007 19:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2007

Post Odpowiedz z cytatem
Gosiak napisala:
może nie do końca związane z tematem... ale czasem zamiast noża wystarczy niezły pędzel Smile
http://fishki.net/comment.php?id=23016

wow!! wiekszasc z tych dziewczyn jest ładna tez bez makijazu ale to jest "ładność" na nasze ulice. a po takiej przerobce makijazowej to główna rola w "modzie na sukces"!!!
Czw Lip 05, 2007 14:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
takie buty
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
nalle napisala:
takie buty napisala:
nalle napisala:

nie wiem czy zwrocilas uwage ale moim zdaniem w znakomitej wiekszosc przypadkow to problemy tych pan to nie tylko krzywe zeby czy obwisla skora

tak, bywaly niezauwazone i zaniedbane, czesto zglaszaly sie do programu np rozwodki? lub kobiety na zakrecie zyciowym, ale mysle, ze zmiana swojego zycia, nawet o 180 stopni, powinna zaczac sie od zmiany samej siebie, nawet tej powierzchownej czesci jaka jest wyglad. nie twierdze, ze jestem zwolenniczka takich programow, bo czesto byly poparciem dla lenistwa, ale wierze, ze dla niektorych kobiet naprawde byly odskocznia.
ciekawa jestem jak teraz sie te kobiety prezentuja.
Czw Lip 05, 2007 15:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym sobie chciała na pewno zlikwidować kurze pazury.
Bo czy jest jakiś krem, który to trochę likwiduje?!? Sad

Czw Lip 05, 2007 21:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
AgaP
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 09 Sie 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
chyba 'kurze łapki', Kamosiu? Wink bo na pazury to dobry manicure pomoże Wink

Pia Lip 06, 2007 08:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
Czasami to są właśnie pazury, a nie łapki .... Evil or Very Mad
Szczególnie po nocy zarwanej przy kompie.

Sob Lip 07, 2007 17:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Aka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 05 Lis 2003
Skad: nawet pekaes do nas dochodzi...

Post Odpowiedz z cytatem
takie buty napisala:
AgaP napisala:
natomiast nie pozwoliłabym sobie ani dziecku zrobić operacji, która stanowi poważną ingerencję w organizm, a mogłaby być zastąpiona przez własny wysiłek - np. odsysanie tłuszczu.

o to to. tyczy sie kobiet w kazdym wieku wink.gif

swoja droga, nowy, "lepszy" nosek Paris Hilton
->
http://img169.imageshack.us/img169/5388/2006125821886634718rsgz2.jpg

Ale ten jej nowy nos jest imho brzydki... Rolling Eyes

Kate 21, Frania - czy mogłybyście podać mi linki do klinik, w których miałyście zabiegi?
Wto Lip 10, 2007 12:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach