Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
dobry krem 30, 35+
Idz do strony 1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
dobry krem 30, 35+
Autor Wiadomosc
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Gru 2002
Skad: 3miasto

Post dobry krem 30, 35+ Odpowiedz z cytatem
czyli dla osob w wieku balzakowskim
co byscie poleciły w tak zaawansowanym wieku- dla cery raczej suchej i delikatnej antyzmarszczkowego odzywczego raczej na noc - licze na wasze sprawdzone opinie
- bo wg. tego co wypisuja producenci po ulicach powinny biegac 60 latki z buzią niemowlecia Smile

Wto Paz 09, 2007 14:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
laaamia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 30 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
jezeli chcesz miec cere w wieku 60 lat jak pupa niemowlaka... nie powinnas uzywac co najmniej do 40stki zadnych przeciwznarszczkaczy.
normalny nawilzajacy krem i tyle
Wto Paz 09, 2007 20:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek napisala:
jezeli chcesz miec cere w wieku 60 lat jak pupa niemowlaka... nie powinnas uzywac co najmniej do 40stki zadnych przeciwznarszczkaczy.

Bzdura. Zmarszczek nie da się zlikwidowac, jak się pojawią, ale można im zapobiegać.
To co piszesz, to datujący się na głeboki PRL przesąd o rozleniwianiu się skóry.

Mka, ile chcesz wydać na ten krem?

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Wto Paz 09, 2007 21:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
sorki mi sie działy pomyliły
to jeszcze dobrą lecytyne poprosze Embarassed Embarassed Embarassed

Sro Paz 10, 2007 10:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:

za cos naprawde skutecznego moge dac 100-150 - chciałabym miec w koncu jeden naprawde sprawdzony i skuteczny krem do zadan specjalnych - poza tym wole wydac teraz niz za 10 lat na jakies podciaganie lub kupe na kosmetyki tuszujace typu pudry itp.

Sro Paz 10, 2007 10:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
katarzyna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Paz 2007

Post Odpowiedz z cytatem
polecam kremy vichy dla cery suchej i delikatnej jak np oligo+25,lub myokin
Sro Paz 10, 2007 11:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lisa2003
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 01 Gru 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Oligo25 jest kremem zdecydownaie nawilżającym, bez działania przeciwzmarszczkowego.
I chyba też nie na noc.

Sro Paz 10, 2007 12:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Agnieszka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Ha! mój konik Very Happy

Zacznę od mojej ukochanej Dermiki Cool
Seria Noblesse Spa - od 30 lat:
i jego odpowiednik jest też na noc, jest też półtłusty.
Rewelacja - gołym okiem widziałam efekty, nawilża zajebiście, odpręża, i w ogóle - jeden z niewielu kremów do którego wracam co czas jakiś (bo ja z tych zmiennych). Używam zazwyczaj jednocześnie całej serii - czyli kremu na dzień, na noc i pod oczy.

Seria 2010 Retinol + Tlen - od 30 roku życia:

żadna rewelacja. Nie lubię tego zapachu, klei sie jakoś...

Seria Specialite - od 30 roku życia - droga... ale dobra:
.

Dax Cosmetics:

seria Model Bioenergia - od 30 roku życia:

bleee... lepi się, zapach mi nie leży... więcej go nie kupię. Efektów nie stwierdziłam.

moja ukochana seria Aqua Magnes - od 30 roku życia (jest też od 40):

super, jakość dorównuje Dermice.

AA Oceanic:

- linia AA Plus Hydra Rich:

Całkiem całkiem.

Linia AA Plus Age Expert - od 30 roku życia:

Bardzo fajne, skóra gładka, porządnie nawilżona.

Linia AA Prestige - od 35 roku życia:

jeszcze nie wypróbowałam wink.gif

Linia AA Dermobotox - od 30 roku życia:

super, teraz używam kremu na dzień i na noc. Po nocy cera wypoczęta i gładka.

Soraya- linia Kuracja dotleniająca - od 30 roku życia:

na mnie już niespecjalnie działa, nawilża porządnie, fakt - ale i tak najlepsza z tej całej serii jest maseczka dotleniająca.

Jeszcze Nivea ma serię przeciwzmarszczkową - Nivea Visage, Q10 +, nie probowałam, ale cieszy sie dobrą opinią:

Kiedyś jeszcze kupiłam jakiś przeciwzmarszczkowy krem Lumene i Garniera, ale szybko je oddałam - twarz mnie po nich koszmarnie piekła, więc na pewno nie dla wrażliwych cer.

Starczy? smile.gif
Sro Paz 10, 2007 13:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Agnieszka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Aha, podane przeze mnie kremy mieszczą się w przedziale cenowym 35 zł - 115 zł (ceny z esentii).
Sro Paz 10, 2007 13:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
dziekiz a wyczerpujące info
co do kuracji Tlenowej Sorayi potwierdza- najlepsza maseczka- jako dodatkowy wspomagacz, zwłaszcza po zimie

używałam tego

dosc lekka konsystencja, przyjemny zapach, fajny efekt wypoczętej twarzy chociaz nie nazwałabym go jakoś szczegolniie przeciwzmarszczkowym ale moge polecic

cena 60-70 zalezy od sklepu- dostepny raczejw aptekach i lepszych drogeriach

Sro Paz 10, 2007 13:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
woman
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 29 Wrz 2003
Skad: Śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
Uzywam teraz tej nowej serii Dr Eris: SIN SKIN. Bardzo przyjemne kremy, polecam!

http://mati2007.blogspot.com
Sro Paz 10, 2007 18:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Mka, ja na pewno wiem, czego NIE polecam. Otóż nie polecam wymienionego tu Oligo25 Vichy, który zasadniczo jest kremem świetnym, ale nie w naszej grupie wiekowej. Używałam go z 5 lat temu i już wtedy czułam się na niego za stara Wink
Ostatnio przerabiam Myokine też Vichy i również nie polecam. On jest podobno przeciwzmarszczkowy powyżej 35 roku życia, ale jest rozczarowaniem straszliwym. Słabo nawilża i w ogóle nie działa przeciwzmarszczkowo.
Do tej pory Vichy lubiłam, ale Myokine naprawdę jest kiepski. Nie jestem odosobniona w tej opinii. A najgorszym badziewiem jest tzw. system Myokine Fusio.

Teraz celuję w La Roche Posay Redermic, który mojej koleżance (36 lat) poleciła dermatolog. Wszystkie baby u mnie w firmie już używają i zadowolone Wink
Co prawda mi pani w aptece nie chciała sprzedac Redermica, twierdząc, że jestem zdecydowanie za młoda (ale po twarzy sądziła, nie po metryce). Niestety wtedy właśnie wcisnęła mi tamten szit Vichy.
Zamierzam więc się uprzeć Wink :LRP kosztuje ok. 80 zł.
Jedyna jego wada to podobno, że jest żółty i plami.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Sro Paz 10, 2007 20:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Iwa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 12 Cze 2003
Skad: Kanada

Post Odpowiedz z cytatem
a moze Neutrogena Visibly Young?

to akurat wersja na noc, jest tez krem na dzien. Aktualnie uzywam, ladnie napina i ujedrnia skore, smile.gif

Sro Paz 10, 2007 21:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:
kenarabek napisala:

Bzdura. Zmarszczek nie da się zlikwidowac, jak się pojawią, ale można im zapobiegać.
To co piszesz, to datujący się na głeboki PRL przesąd o rozleniwianiu się skóry.

mamy po prostu inne zdanie na ten temat. moje jest sprawdzone i potwierdzone.
ja rowniez swojej cery nigdy nie meczylam ciezkimi kremami i pomimo trojki z przodu w dalszym ciagu przy zakupie alkoholu jestem pytana o dowod osobisty grin.gif
Czw Paz 11, 2007 09:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek w gre wchodzi jeszcze kwestia genów Wink
o myokine mam podobne zdanie co Kasial

ja podobno tez wygladam w miare młodo- ale widze,że moja skóra przstaje sobie sama radzic i niewystarcza jej tylko pielegnacja typu nawilżanie - nie chce przegapic pewnego momentu gdy skuteczne beda tylko specjalistyczne zabiegi kosmetyczne

Czw Paz 11, 2007 09:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
agula
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Wrz 2007
Skad: Małopolska

Post Odpowiedz z cytatem
ja nie uzywam zadnych kremow przeciwzmarszczkowych czy ujedrniajacych i mimo ze zblizam sie nieuchronnie do wieku sredniego to nadal jest tylko krem nawilzajacy
natomiast podpatrzylam u mojej cioci( ktora ma lat 74 i gladka cere) jej sposob
poprostu rano jak wstaje myje twarz zimna woda ktora ja ujedrnia
przez pierwsze dni bylo mi ciezko z powodu lodowatej wody- brr, a teraz sie przyzwyczailam i mowie wam ze warto
przeciesz dokladnie to samo kosmetyczki zalecaja na biust smile.gif

Czw Paz 11, 2007 12:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
mka, calkowicie sie z Toba zgadzam. jesli skora domaga sie jakiegos dozywienia to nie wolno tego ignorowac.
ale z kolei jesli skora jest zadowolona z tego co dostaje to po co meczyc ja kremami przeciwzmarszczkowymi "bo pani kosmetyczka kazala"?

sama jakis czas temu zaczelam zastanawiam sie nad jakims kremem dla 30stek, bo moja skora byla wiecznie nie taka jak byc powinna. w domu mam tysiace kremow. kupowalam wszystko co znajome i kosmetyczki polecaly bo wciaz szukalam czego odpowiedniego dla siebie... bez powodzenia. odkladalam jednak nieustannie zakup kremu przeciwzmarszczkowego... i dobrze! bo w koncu trafilam na MOJ krem - vichy oligo 25. jestem z niego SUUUUUPER zadowolona!
kwestia doboru odpowiedniego kremu...

agula, ze wzgledu na zimno nie cierpie nawet porannych kapieli (chyba, ze godzinne przesiadywanie w wannie z naprawde goraca woda). ale moze poswiece sie... smile.gif

Ostatnio zmieniony przez laaamia dnia Sob Paz 13, 2007 09:02, w calosci zmieniany 1 raz
Czw Paz 11, 2007 19:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Magnolia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
agula napisala:
ja nie uzywam zadnych kremow przeciwzmarszczkowych czy ujedrniajacych i mimo ze zblizam sie nieuchronnie do wieku sredniego to nadal jest tylko krem nawilzajacy
natomiast podpatrzylam u mojej cioci( ktora ma lat 74 i gladka cere) jej sposob
poprostu rano jak wstaje myje twarz zimna woda ktora ja ujedrnia
przez pierwsze dni bylo mi ciezko z powodu lodowatej wody- brr, a teraz sie przyzwyczailam i mowie wam ze warto
przeciesz dokladnie to samo kosmetyczki zalecaja na biust smile.gif

ta...przy mojej bardzo suchej i wrażliwej sórze dostałabym świra...
mi brakuej co najmnije kilka cm skóry jak keidykowiek z przymusu zdary mis ie ja umyć wodą.... Normalnie nie orobie tego od jakis 20 lat...

IWA NEUTROGENA VISIBLY YOUNG była absolutnie boskim kremem, do którego bardzo chciałbym wrócic. niestety w Polsce tego kremu zwyczajnei juz nie ma. I koniec Evil or Very Mad

Pia Paz 12, 2007 12:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Magnolia napisala:

ta...przy mojej bardzo suchej i wrażliwej sórze dostałabym świra...
mi brakuej co najmnije kilka cm skóry jak keidykowiek z przymusu zdary mis ie ja umyć wodą.... :

no ja tez mam problemyz domknieciem powiek wtedy- zwłaszcza że u nas woda kranowa dramatycznie sie pogarsza w sezonie grzewczym ( nie wiem od czego to zalezy, bo na logike nie powinno miec znaczenia bo ot 2 rózne obiegi ale jakoś wybitnie b. chemicznie pachnie)

Pia Paz 12, 2007 12:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Iwa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 12 Cze 2003
Skad: Kanada

Post Odpowiedz z cytatem
Magnolia serio? Confused wlasnie wrocilam z Pl i tam ja dostalam wlasnie od mojej siostry... A i u nas widzialam te kremy tez... W kazdym razie na pewno kupie nastepny sloik visibly young smile.gif

Pia Paz 12, 2007 21:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idz do strony 1, 2, 3  Nastepna
Strona 1 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach