Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
dobry krem 30, 35+
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
dobry krem 30, 35+
Autor Wiadomosc
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Magnolia you are wrong http://www.allegro.pl/item256539983_krem_na_noc_neutrogena_visibly_young_50ml.html

Czw Paz 18, 2007 16:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
A co dla przesuszonej cery po trzydziestce... z wypryskami (czasami mam wrażenie, że to trądzik Sad ) ?
Może się to wydać dziwne, ale mam suchą cerę, która po umyciu się ściąga i łuszczy.
Mimo to bez przerwy mam nowe pryszcze.
A pod koniec dnia świecę się jak latarnia.
Nie mam pojęcia jaki rodzaj cery mam ostatnimi czasy.

Używam lekkich kremów nawilżających, ostatnio dotleniającej serii Soraya.

Czw Paz 18, 2007 21:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Kamosia, bardzo wysuszona skóra ma skłonność do łojotoku (tak słyszałam od kosmetyczki, która jest moim guru Wink. W ten sposób broni się jakby przed tym wysuszeniem.

I kremy lekko nawilżające to zdecydowanie za mało w takim przypadku. Ja bym na twoim miejscu kupiła coś ekstremalnie nawilżającego, ale nie natłuszczającego.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Pia Paz 19, 2007 09:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Magnolia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
kasiek napisala:
Magnolia you are wrong http://www.allegro.pl/item256539983_krem_na_noc_neutrogena_visibly_young_50ml.html

A zauwazyłaś to malutkie Allegor.pl????
Ja pisałam o sklepach

Pon Paz 22, 2007 13:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Gru 2002
Skad: 3miasto

Post Odpowiedz z cytatem
kupiłam ostatnio krem DErmika Lipidea

i dostałam mega uczulenia- rownie dobrze mogłabym wziac 50 zł i napalić nimi w kominku Sad
producent napiasął "Krem ma nadzwyczajne własności sensoryczne, działa na skórę jak łagodny, kojący balsam."
Rolling Eyes

Wto Paz 30, 2007 10:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
enka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
mka napisala:
kupiłam ostatnio krem DErmika Lipidea

i dostałam mega uczulenia- rownie dobrze mogłabym wziac 50 zł i napalić nimi w kominku Sad
producent napiasął "Krem ma nadzwyczajne własności sensoryczne, działa na skórę jak łagodny, kojący balsam."
Rolling Eyes

mka, ale nie masz co miec pretensji do producenta.. to ze Ciebie uczulil nie znacyz ze uczuli tez setki innych kobiet... uczulic moze woda czy tytan z oprawek okularowych... takze to indywidualne niestety.. a pieciu dych szkoda mimo wszystko.. jedyną radą są próbki darmowe.. wypróbować, i kupić albo nie...

www.majusia.piczo.com
Wto Paz 30, 2007 12:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
nie ja nie mam pretensji moze do siebie,ze dąłam sie omamic pani z drogerii i marketingowi - z próbkami tak robie,ze np. kupuje jednorazowe maseczki z danej serii- niestety darmowe próbki zazwyczaj gina w torebkach pań ekspedientek- no poza markowymi sieciowymi drogeriami

Wto Paz 30, 2007 13:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Lip 2003
Skad: znad głupiej baby

Post Odpowiedz z cytatem
woman napisala:
Uzywam teraz tej nowej serii Dr Eris: SIN SKIN. Bardzo przyjemne kremy, polecam!

ktory masz woman?

zastanawialam sie nad tym na dzien ale lekko odstrasza mnie cena
w sephorze ponad 100 Shocked

swoja droga niektore polskie serie kremow maja ceny jak lancome czy biotherm Rolling Eyes

MOJE ALLEGRO
Wto Paz 30, 2007 15:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
zobacz w aptekach albo w iinych drogeriach ja widziałm za 75 zł

Sro Paz 31, 2007 11:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się czaję na ROC z retinolem teraz. WIzja wyglądania na 25 latkę brzmi kusząco, choć pewnie jest z gruntu nieprawdziwa lol.gif

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Sro Paz 31, 2007 13:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
ja bym sie też czaiła- ale musiaalbym wziac m-c urlopu- po retinolu wygldam jak po dogłebnym peelingu- zmarchy mi złaża razem z mięchem

Sro Paz 31, 2007 13:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
woman
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 29 Wrz 2003
Skad: Śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
nalle napisala:
woman napisala:
Uzywam teraz tej nowej serii Dr Eris: SIN SKIN. Bardzo przyjemne kremy, polecam!

ktory masz woman?

zastanawialam sie nad tym na dzien ale lekko odstrasza mnie cena
w sephorze ponad 100 Shocked

swoja droga niektore polskie serie kremow maja ceny jak lancome czy biotherm Rolling Eyes

mam pod oczy, na dzień i na noc

http://mati2007.blogspot.com
Sro Paz 31, 2007 13:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Kaloryna
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 05 Lis 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny, ostatnio odkryłam VICHY AQUALIA THERMAL.
Bardzo fajny kremik - zapewnia 24-godzinne nawilżanie, super działa na skórę, uelastycznia, odświeża, wygładza.

Dodatkowo jest teram w promocji Very Happy

Polecam - aha i jeszcze ważne, może być stosowany dla skóry wrażliwej

Szczęśliwa żona Michaua i mama Qbusia
Nie Lis 04, 2007 08:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
woman
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 29 Wrz 2003
Skad: Śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
ale to chyba nie jest najlepszy wybór na okres zimowy...

http://mati2007.blogspot.com
Nie Lis 04, 2007 12:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
woman napisala:
ale to chyba nie jest najlepszy wybór na okres zimowy...

To nieprawda, nowoczesnych kremów nawilżających spokojnie można, a nawet należy używać w zimie.

Nie Lis 04, 2007 12:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
laaamia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 30 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:

To nieprawda, nowoczesnych kremów nawilżających spokojnie można, a nawet należy używać w zimie.

dlaczego?
Nie Lis 04, 2007 15:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek napisala:
KasiaL napisala:

dlaczego?
\

Dlatego, że mróz i klimatyzacja wysuszają. A to, że woda z kremu może zamarznąć w twarzy, to mit. Zawsze używam kremów nawilżających w zimie, ochronnych i tłustych wyłącznie na nartach.

Poniżej wklejam początek jednego z artykułów na ten temat, a reszta w linku.

Zanim zajmę się w kolejnym tekście konkretnymi poradami dotyczącymi pielęgnacji cery w okresie zimowym oraz podam kilka przykładów preparatów odpowiednich na tę porę roku, chciałabym najpierw obalić krążącą od dawna plotkę na temat zakazu stosowania kremów nawilżających w okresie mrozu, gdyż grozi to zamarzaniem zawartej w nich wody.

Jest to informacja, która całkowicie mija się z prawdą, ale niestety bardzo zakorzeniła się w naszych poglądach, zresztą nic dziwnego, gdyż jest ona przekazywana nawet przez wielu lekarzy dermatologów.

http://www.wizaz.pl/basia_kremy_nawilz_zima2002.php

Nie Lis 04, 2007 16:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
podpisuje sie pod Kasia. Od dawna juz slysze ze to byl mit...

Pon Lis 05, 2007 12:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
agula
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Wrz 2007
Skad: Małopolska

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:

pierwszy raz o tym słyszę Shocked , ale i tak muszę uzywac w zimie tłuste kremy gdyz mam cerę skłonną do pękania naczynek sad.gif

Pon Lis 05, 2007 16:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
agula napisala:
KasiaL napisala:

pierwszy raz o tym słyszę Shocked , ale i tak muszę uzywac w zimie tłuste kremy gdyz mam cerę skłonną do pękania naczynek sad.gif

Ja też mam, ale i tak nie uzywam tłustych kremów - nie umiem się na nich umalować. Podobno dobry fluid działa jak kołderka dla twarzy, więc poprzestaję na tym.

Fragment jeszcze jednego artykułu:

Tym, czego nasza skóra zimą potrzebuje najbardziej, jest solidna ochrona przed niskimi temperaturami i wysuszaniem. Nie zapewnią tego lekkie preparaty w formie żelu lub emulsji, które doskonale się sprawdzają podczas ciepłych miesięcy. Na mróz cera potrzebuje kremu, który, tworząc warstwę izolacyjną (tzw. film), otuli ją jak ciepła kołderka. Na co dzień, w mieście, funkcję taką spełni kosmetyk nawilżający, tyle że o nieco cięższej, kremowej konsystencji. Twarz pokryta kremem, podkładem oraz pudrem jest wystarczająco zabezpieczona przed chłodem i wiatrem.
Przed dłuższym spacerem, a także podczas naprawdę silnych mrozów, posmarujmy twarz (niezależnie od typu cery) dodatkową warstwą półtłustego lub tłustego kremu ochronnego, który nakłada się na nawilżający. Uszczelnia on warstwę rogową naskórka i zapobiega ucieczce wody ze skóry. W takim kosmetyku znajdują się zwykle nienasycone kwasy tłuszczowe, oleje roślinne, rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A i E oraz niezbyt wysokie filtry UV. Przed wyjściem na mróz posmarujmy kremem także płatki uszu. Czapka lubi się zsuwać, a wtedy łatwo o odmrożenie.

Pon Lis 05, 2007 19:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna
Strona 2 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach