Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
dobry krem 30, 35+
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
dobry krem 30, 35+
Autor Wiadomosc
agula
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Wrz 2007
Skad: Małopolska

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:
agula napisala:
KasiaL napisala:
To nieprawda, nowoczesnych kremów nawilżaj±cych spokojnie można, a nawet należy używać w zimie.

pierwszy raz o tym słyszę Shocked , ale i tak muszę uzywac w zimie tłuste kremy gdyz mam cerę skłonn± do pękania naczynek sad.gif

Ja też mam, ale i tak nie uzywam tłustych kremów - nie umiem się na nich umalować. Podobno dobry fluid działa jak kołderka dla twarzy, więc poprzestaję na tym.

Fragment jeszcze jednego artykułu:
Przed dłuższym spacerem, a także podczas naprawdę silnych mrozów, posmarujmy twarz (niezależnie od typu cery) dodatkow± warstw± półtłustego lub tłustego kremu ochronnego, który nakłada się na nawilżaj±cy. Uszczelnia on warstwę rogow± naskórka i zapobiega ucieczce wody ze skóry. W takim kosmetyku znajduj± się zwykle nienasycone kwasy tłuszczowe, oleje ro¶linne, rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A i E oraz niezbyt wysokie filtry UV. Przed wyj¶ciem na mróz posmarujmy kremem także płatki uszu. Czapka lubi się zsuwać, a wtedy łatwo o odmrożenie.

ja robie dokladnie tak jak w artykule, najpierw krem nawil a za 10 min tlusty i wtedy moge wyjsc

Pon Lis 05, 2007 21:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
agula napisala:
KasiaL napisala:
agula napisala:
KasiaL napisala:
To nieprawda, nowoczesnych kremów nawilżaj±cych spokojnie można, a nawet należy używać w zimie.

pierwszy raz o tym słyszę Shocked , ale i tak muszę uzywac w zimie tłuste kremy gdyz mam cerę skłonn± do pękania naczynek sad.gif

Ja też mam, ale i tak nie uzywam tłustych kremów - nie umiem się na nich umalować. Podobno dobry fluid działa jak kołderka dla twarzy, więc poprzestaję na tym.

Przed dłuższym spacerem, a także podczas naprawdę silnych mrozów, posmarujmy twarz (niezależnie od typu cery) dodatkow± warstw± półtłustego lub tłustego kremu ochronnego, który nakłada się na nawilżaj±cy. Uszczelnia on warstwę rogow± naskórka i zapobiega ucieczce wody ze skóry. W takim kosmetyku znajduj± się zwykle nienasycone kwasy tłuszczowe, oleje ro¶linne, rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A i E oraz niezbyt wysokie filtry UV. Przed wyj¶ciem na mróz posmarujmy kremem także płatki uszu. Czapka lubi się zsuwać, a wtedy łatwo o odmrożenie.

ja robie dokladnie tak jak w artykule, najpierw krem nawil a za 10 min tlusty i wtedy moge wyjsc

No to ja tak tylko na nartach, w mie¶cie moim zdaniem to zbytek łaski.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Pon Lis 05, 2007 21:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
agula
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Wrz 2007
Skad: Małopolska

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:
agula napisala:
KasiaL napisala:
agula napisala:
KasiaL napisala:

No to ja tak tylko na nartach, w mie¶cie moim zdaniem to zbytek łaski.

no tak tylko ze ja mieszkam na wsi gdzie gorki sa wieksze niz male lol.gif

Wto Lis 06, 2007 08:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Irulcia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 22 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
ja bardzo lubie nivea Q10 na noc

jak dla mnie super napreza, nailza, wygladza, jest lekki, nie klei sie , nie jest tlusty

Czw Lis 22, 2007 16:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro masz problemy ze zmarszczkami wieku 30,35+ w takim razie użyj www.apteka-oliwna.pl/cera-sucha/eucerin-hyaluron-filler-krem-wypelniajacy-zmarszczki-na-dzien-do-skory-suchej-50-ml Mam 32 lata i cenie sobie go. Wygładza, wypełnia zmarszczki, jest na dzień więc fajnie się wsi±ka. Dodatkowo mam lekko such± skórę twarzy więc akurat fajnie nawilża Smile
Pon Paz 07, 2013 12:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Bio-serum relaksuj±ce HB, to już ten moment kiedy warto zacz±ć dbać o skórę.
Dzięki temu Twoja skóra dłużej będzie się opierała zmarszczkom i po prostu będzie ładnie wygl±dała. Czy nie o to, tutaj chodzi>?

Pon Lut 03, 2014 12:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
anulaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Mar 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam zarówno na noc, jak i na dzień Dr Ireny Eris i sobię chwalę. Oczywi¶cie zmarszczki się nie zlikwiduj±, ale sa widocznie wygładzone. Wsytarczyło wyjechać na weekend bez kremu i już widziałam różnicę Sad Chyba już nie mogę żyć bez tego kremu... W każdym razie to jest mój ulubieniec: http://www.e-zikodermo.pl/dr-irena-eris-clinic-way-odmladzajacy-3-krem-na-noc-50ml-gratis-kapsulki-5sztuk,21984.html. Pozdrawiam Smile
Czw Sie 20, 2015 11:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Kochane moje, a jakie jest Wasze zdanie o kosmetykach ekologicznych? Znajoma mi ci±gle o nich opowiada i jest nimi zachwycona. Poleciła mi nawet ten sklep http://www.cvsklep.pl/Kosmetyki_ekologiczne__bez_SLS , ale ja się ci±gle zastanawiam, co mam konkretnie zrobić. Nigdy nie stosowałem takich kosmetyków. Warto?
Wto Paz 06, 2015 13:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Od jakiego¶ czasu zastanawiam się nad zmian± kremu, bo ten, który używam niezbyt dobrze nawilża moj± skórę. Chciałabym zacz±ć stosować krem przeciwzmarszczkowy, bo do tej pory stosowałam zwykły dermokosmetyk. Rozważam zakup kremu firmy Neostrata , bo słyszałam, że ich kremy s± bardzo dobre. Szukałam ich w Internecie i znalazłam duż± ofertę w tym sklepie www.topestetic.pl/neostrata . Ich oferta jest bardzo kusz±ca, bo maj± niższe ceny. Co o nich s±dzicie?
Wto Sty 05, 2016 11:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kluska26
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Paz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Kremy wiesiołkowe Gal - świetne dla skór suchych, normalnych i wrażliwych. Na noc z kolei polecam coś silnie nawilżającego z kwasem hialuronowym - może być z profesjonalnej firmy Norela lub Clareny.
Pia Paz 21, 2016 14:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Moja mama do swojej dojrzałej skóry używa serum Vichy http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oznakom-starzenia/neovadiol-kompleks-uzupe%C5%82niajacy-aktywne-serum-odbudowujace-dla-kobiet-w-okresie-menopauzy-neovadiol/p17131.aspx . Ma w składzie kwas hialuronowy, który znacząco poprawia sprężystość skóry
Czw Sty 26, 2017 01:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem kremy kosztujące do 100 zł nie różnia się wiele poza ładnym opakowaniem firmą czy zapachem, jeśli chcesz mieć skuteczny krem musisz wydać więcej niestety

this contact form
Pia Maj 05, 2017 08:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam 10w1 czyli kremu cc bielendy, krem skutecznie udoskonala wygląd skóry, maskuje niedoskonałości, ujędrnia, intensywnie nawilża. Rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku.
Sob Wrz 16, 2017 08:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
nie mam przekonania czy krem 10 w 1 działa pielęgnacyjnie

maseczka kosmetyczna wysokiej jakości
Pon Wrz 18, 2017 08:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Zazwyczaj jak coś działa na wszystko to tak naprawdę nie działa na nic.
Czw Wrz 28, 2017 10:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
papaja
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A mi bardzo odpowiada kremowe serum bielendy do ciała to z oliwką i jogurtem bo zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry, poprawia jej kondycję, sprężystość i elastyczność, zmiękcza i wygładza naskórek.
Czw Paz 12, 2017 08:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
nie lubię tej marki kosmetyków, jakoś nie spasował mi nigdy żaden krem

kliknij tu
Pia Paz 13, 2017 14:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach