Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
W czym robicie pranie?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
W czym robicie pranie?
Autor Wiadomosc
WerkkaM
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Lip 2017

Post W czym robicie pranie? Odpowiedz z cytatem
Macie jakies sprawdzone proszki do prania? Ja co prawda nie narzekam nigdy na niedopieranie plam z moim obecnym proszkiem, jednak zalezy mi równiez na przyjemnym zapachu po wyjeciu z pralki. Nawet kupowałalm specjalne proszki do czyszczenia bebna, jednak tu bardziej chodzi chyba o proszek do prania. Znajoma polecała mi proszki od Surf, maja sporo aromatycznych zapachow kwiatowych. Na pewno go wyprobuje, ale moze też cos macie godnego polecenia?
Czw Maj 17, 2018 09:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
robert637
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Maj 2018
Skad: Tychy

Post Odpowiedz z cytatem
Akurat ostatnio kupuje proszki tej firmy (pomimo tego, ze jestem facetem to ja robie w domu zakupy). Sprawdza sie niezle, duze opakowania i niezla cena. Fajne sa tez proszki z Rossmanna - ta ich wlasna marka, ale nie pamietam nazwy bo dawno nie kupowalem.
Czw Maj 17, 2018 10:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach