Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
nasz dom
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
nasz dom
Autor Wiadomosc
Roxana
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 18 Lut 2007
Skad: Wyspy

Post Odpowiedz z cytatem
Fajowy ,wszystko na swoim miejscu grin.gif

Czw Lut 07, 2008 12:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agula
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Wrz 2007
Skad: Małopolska

Post Odpowiedz z cytatem
kryszka napisala:
Irulcia napisala:

zmiany jakich dokonalismy to:

1. przerobilismy taras, jest bardziej kwadratowy wystajacy za filarki i po calej dlugosci sa schody

2. rezygnujemy z wc , bedzie tam spizarko-graciarnia glownie polki na sloiki i miejsce na mopa, odkurzacz itp

schody mamy krecone

pietro jest tzn poddasze a na nim 2 pokoiki i lazienka

wkrotce wiecej zdjec nowych bo mamy juz polozona blachodachowke Smile a w niedlugim czasie wstawimy okna i dzwi

Były błędnie wpisane tagi.

Irulcia - bardzo sensowne wnętrze. Smile Ja bym tylko nie rezygnowała z osobnego WC, nawet przy dwójce osób nie wyobrażam sobie go nie mieć.

w moim domu też było osobne WC w projekcie
połączyliśmy go z łazienką w jedno pomieszczenie i wyszła piękna przestronna łazienka, oprócz niej jest jeszcze jedna
w projekcie były 2 łazienki + WC, a w każdej łazience toaleta, dom na 4 osobową rodzinę - wg mnie zbędna ilość

Czw Lut 07, 2008 17:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Irulcia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 22 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
dzieki za pomoc nie wiem dlaczego post zrobil sie pusty :O

samo wc przydaloby sie ale spizarka tez jest niezbedna wiec jesli mam z czegos rezygnowac wole z wc, zlaszcza ze na poddaszu jest druga lazienka

nie rezygnujac z tego wc nie mialabym gdzie przechowywac swoich slojow z przetworami Smile

Pia Lut 08, 2008 10:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
agula
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Wrz 2007
Skad: Małopolska

Post Odpowiedz z cytatem
Irulcia napisala:
dzieki za pomoc nie wiem dlaczego post zrobil sie pusty :O

samo wc przydaloby sie ale spizarka tez jest niezbedna wiec jesli mam z czegos rezygnowac wole z wc, zlaszcza ze na poddaszu jest druga lazienka

nie rezygnujac z tego wc nie mialabym gdzie przechowywac swoich slojow z przetworami Smile

spiżarnia jest bardzo potrzebna, my wygospodarowaliśmy ją z wolnej przestrzeni pod schodami
zrezygnowealiśmy ze schodów wiszących na rzecz murowanych, pogłębiliśmy pomieszczenie( dom niepodpiwniczony) i mamy spiżarnio-składzik,
jest blisko kuchni, więc pod ręką
w większości wybieranych projektów domów nie było takiego pomieszczenia, czyżby projektanci uważali go za zbędny? a może są nieżyciowi?

Pia Lut 08, 2008 15:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kryszka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Cze 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Irulcia - możesz napisać jaka jest nazwa tego projektu? Naprawdę mi się podoba, chciałabym go sobie bliżej obejrzeć.

W "mojej" wersji parter byłby wystarczający, więc schody out i w ich miejsce WC albo spiżarka-składzik.
Pia Lut 08, 2008 19:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Irulcia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
kryszka napisala:
Irulcia - możesz napisać jaka jest nazwa tego projektu? Naprawdę mi się podoba, chciałabym go sobie bliżej obejrzeć.

W "mojej" wersji parter byłby wystarczający, więc schody out i w ich miejsce WC albo spiżarka-składzik.

jasne jest to projekt MAGNOLIA z pracowni HORYZONT www.domnahoryzoncie.pl

wlasnie dzis widzialam nasz projekt w realu !!! moge podac namiary, jakis taki dziwny ten domek bo zupelnie niespotykana elewacja i wykonczenie w kolorze rozu ciemnego. Mysle ze nasz bedzie calkiem ladniejszy, widac kazdy ma inna wizje i ten sam dom mozna wykonczyc na tysiace sposobow

Nie Lut 10, 2008 17:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kryszka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Cze 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki. Smile Już dodaję do ulubionych.
Nie Lut 10, 2008 21:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Irulcia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem

Sob Kwi 19, 2008 08:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
joa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 18 Mar 2004

Post Odpowiedz z cytatem
bardzo ładny dom, a z tyłu jak wygląda??? kiedy wstępnie chcecie się przeprowadzić ???

My jesteśmy na etapie rigipsów, i kładzenia kafli w łazience i paneli . Zamówiliśmy już kuchnię i kupujemy na dniach sprzęt Smile
Sob Kwi 19, 2008 10:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
laaamia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 30 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
a mi nie podobaja sie filary. a niestety kazdy nowo powstaly dom je posiada.
Sob Kwi 19, 2008 10:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Anek
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 14 Lis 2005
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
kenarabek napisala:
a mi nie podobaja sie filary. a niestety kazdy nowo powstaly dom je posiada.

ja też za takimi filarami nie przepadam Smile Ale to rzecz gustu jak sądzę. Tak czy inaczej domek jest mimo filrów ładniutki.
A najważniejsze, że całość podoba się właścicielom wink.gif grin.gif

Sob Kwi 19, 2008 21:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
DorotaC
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 25 Paz 2005
Skad: Śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
Irulcia bardzo ładny dom spoko

Zapraszam po smaczne przepisy Very Happy
Sob Kwi 19, 2008 22:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
woman
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 29 Wrz 2003
Skad: Śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo zgrabniutki domek!

http://mati2007.blogspot.com
Wto Maj 20, 2008 09:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kamyk
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 11 Kwi 2007

Post Odpowiedz z cytatem
extra grin.gif

Wto Maj 27, 2008 19:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio zastanawiałam się nad tym jakby tutaj udekorować nieco swój ogród Wink
Generalnie jest ładny ale przydałaby mi się fajna leżanka na tarasie - tak sobie pomyśłałam, że mogłaby stanowić fajne źródło relaksu.
Spodobały mi się takie leżanki: http://www.icasa.pl/lezanki.html z technorattanu - myślę, że są wysokiej jakości ponieważ to włoska firma - specjalnie importowane do Polski Wink
Czy ktoś z Was posiada może takie meble z technorattanu? Jak się u Was spisują? Warto je zakupić

Pia Sty 31, 2014 16:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaktus
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Wrz 2013

Post Odpowiedz z cytatem
A ja znalazłam takie ciekawe Kominki elektryczne. Zawsze chciałam mieć taki u siebie w salonie:) mieszkam w bloku i mogę też mieć swój własny prywatny kominek na romantyczne wieczory we dwoje:) a wam jak się podoba takie rozwiązanie? Mi się bardzo podoba taka funkcjonalna oraz elegancka szafka:)
Pia Mar 28, 2014 13:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach jeśli budować dom to tylko coś takiego http://domy.procyon.com.pl/projektowanie-domu-w-standardzie-pasywnym jest nawet na to kasa z Unii, chyba ok 50 tysiecy mozna dostac dotacji na budowe Wink
Sro Cze 04, 2014 08:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
merina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Dziewczynki, ja postanowiłam w najbliższym czasie nieco urozmaicić swój salon i chciałabym wprowadzić do niego pewne dodatki retro...
Zastanawiałam się nad takim fotelem jak na zdjęciu poniżej, który ustawiłabym obok kanapy (trochę różnią się wprawdzie kolorami ale tonacja jest jednak taka sama...).
Widziałam go w sklepie Black Red White: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/fotele/ w ich dziale w fotelami.
Podoba się Wam?

Wto Cze 17, 2014 08:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Nadia12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wykończenie w środku to może fajnym rozwiązaniem jest kominek elektryczny do salonu https://www.artbud.pl/pl/c/Kominki-elektryczne-z-obudowa/5433 Trafna inwestycja na lata. Łatwy w użytkowany.
Sob Lis 18, 2017 12:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM MSN Messenger
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja sie ostatnio rozgladalam za jakims ciekawymi ale jednoczesnie niedrogimi meblami do salonu. Znalazlam fajna oferte w sklepie Furnival https://www.furnival.pl/wyprzedaz,40,kategoria. Ciekawe białe komody czy szafki rtv. Ceny bardzo atrakcyjne i najlepsze jest to, ze wszystkie widoczne meble sa dostepne od reki Smile
Pia Mar 23, 2018 17:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna
Strona 2 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach