Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
ekspres do kawy
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
ekspres do kawy
Autor Wiadomosc
kriw
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Mar 2008

Post ekspres do kawy Odpowiedz z cytatem
Bardzo proszę o polecenie mi pożadnego ekspresu do kawy, takiego do uzytku domowego. Nie znam się na tym kompletnie, ale kawe z ekspresu uwielbiam. Prosze podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Z góry dziekuje za pomoc
Kriw
Pia Mar 21, 2008 10:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Elizab
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 08 Kwi 2006

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam ciśnieniowy DeLonghi i polecam.

Pia Mar 21, 2008 13:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kriw
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Mar 2008

Post ekspres do kawy Odpowiedz z cytatem
A mozna w nim robic capucino?
Może ktos jeszcze podzieli sie swoim doswidczeniem zekpresem. Please, bardzo mi zalezy zeby kupic cos porzadnego. Rodzice maja SAECO i strasznie narzekaja, w przeciagu roku byl juz 3 razy w naprawie, a maja ten z wyzszej polki. Prosze odezwijcei sie jeszcze w tym temacie
Sob Mar 22, 2008 12:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
dymka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 29 Cze 2004
Skad: za lasem

Post Odpowiedz z cytatem
poczytaj tutaj http://www.caffeprego.pl/phpBB2/index.php

Sob Mar 22, 2008 20:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
helenka28
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Mar 2008

Post Odpowiedz z cytatem
Ja miałam ekspres do kawy firmy Siemens i nie polecam. Pewnego dnia wybuchł mi przy robieniu kawy i wszystkie delikatniejsze elementy zamieniły się w drobne kawałki. Sad sad.gif Sad sad.gif

Nie Mar 23, 2008 19:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lisiczka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2006
Skad: z puszczy

Post Odpowiedz z cytatem
helenka28 napisala:
Ja miałam ekspres do kawy firmy Siemens i nie polecam. Pewnego dnia wybuchł mi przy robieniu kawy i wszystkie delikatniejsze elementy zamieniły się w drobne kawałki. Sad sad.gif Sad sad.gif

Jak to możliwe ? Co ty tam wsypałaś Wink ?

Nie Mar 23, 2008 20:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ajla
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Mar 2008
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
helenka28 napisala:

Ło matko! Nieźle musiała Twoja kuchnia wyglądać Shocked, coś strasznego, współczuję Confused
Nie Mar 23, 2008 20:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agula
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Wrz 2007
Skad: Małopolska

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam ekspres do kawy firmy Philips
z mężem uwielbiamy kawę i pijemy ją w sumie przez cały dzień, dlatego wybrałam ekspres przelewowy a nie ciśnieniowy, nie nadążałabym z ciągłym jego czyszczeniem
dodatkowo nasz ekspres ma dzbanek termiczny, więc gdy zaparzę kawę o 6:00 rano Smile to jest jeszcze ciepła o 14:00, możemy sobie ją dolewać bez ograniczeń

Sro Mar 26, 2008 10:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
majulek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 14 Paz 2002
Skad: Zawady

Post Odpowiedz z cytatem
mam ekspres JURA impressa Z5

co prawda jest to juz trzeci egzemplarz, bo dwa pierwsze mialy jakas wade fabryczna
ale ten jest juz pol roku i dziala rewelacyjnie smile.gif [/img]

Pon Lip 07, 2008 09:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora MSN Messenger
J
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 05 Sie 2003
Skad: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
DeLonghi jest OK.
Np. DeLonghi Treviso BAR 14

...Dobre cappuccino robi Smile

Pon Lip 07, 2008 11:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Adres AIM Numer ICQ
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: Środek Polski

Post Odpowiedz z cytatem
A ja się brzydko podepnę do wątki i zapytam o ekspres, który robiłby też gorącą czekoladę.
Szefowi się marzy taki do biura, najlepiej na gotowe wkłady.

Pon Lip 07, 2008 17:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
bruni
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 27 Lis 2004
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
polecam saeco, ja mam model incanto de luxe - koszt ok 2300 wzwyż.
są tez tańsze, mniej skomplikowane.

Sob Sie 09, 2008 23:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Winogronko
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Maj 2015

Post Re: ekspres do kawy Odpowiedz z cytatem
kriw napisala:
Bardzo proszę o polecenie mi pożadnego ekspresu do kawy, takiego do uzytku domowego. Nie znam się na tym kompletnie, ale kawe z ekspresu uwielbiam. Prosze podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Z góry dziekuje za pomoc
Kriw

Wątek co prawda stary, ale temat być może aktualny:) Ja własnie niedawno borykałam się z tym problemem. Im więcej przeglądałam stron i forów w tym temacie, tym bardziej "głupiałam", bo co ktoś, to inna opinia. Wreszcie zadzwoniłam do https://www.przyjacielekawy.pl/ekspresy-do-kawy i tam po jakichś 20 min. rozmowy wreszcie wyklarowała mi się sytuacja. Kupiłam, a jak tylko mam jakieś pytanie, to od razu do nich dzwonię. Naprawdę profasjonalna obsługa i się nie złoszczą głupimi pytaniami:) Co kupiłam, nie powiem, żeby nie sugerować, bo to naprawdę indywidualna sprawa. Szczerze polecam porozmawiać ze specjalistą. Uniknie się starty czasu i frustracji.

Ostatnio zmieniony przez Winogronko dnia Czw Cze 11, 2015 08:21, w calosci zmieniany 2 razy
Czw Maj 21, 2015 13:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
hiacynt
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lut 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o ekspres to ja się szarpnęłam i kupiłam taki na kapsułki: http://www.conrad.pl/Ekspres-do-kawy-na-kapsu%C5%82ki-DeLonghi-EN-80.B,-Czarny.htm?websale8=conrad&pi=1093255&ci=SHOP_AREA_40364_0601189 Ale warto było! Kawa pyszna! A Wy jakich używacie? Właśnie wybieram się na ślub i myślę o zakupie jakiegoś tylko nie mogę się zdecydować.
Wto Cze 02, 2015 21:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ogrodolandia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2014
Skad: Chojnice

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam whirlpool'a i jest beznadziejny.... Robi na raz góra dwie kawy, używam go przez to bardzo żadko, ale znajoma kupiła sobie taki na kapsułki i jest bardzo bardzo zadowolona, może przygotować każdy rodzaj kawy lub czekolady.
Sro Cze 24, 2015 12:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Tamara34
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lip 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja dopiero odkładam na wymarzony ekspres, na http://www.sklepkawa.pl/ znalazłam ciekawe modele i nie wiem na co ostatecznie się zdecyduje. Zależy mi na jego wytrzymałości no i oczywiście samym smaku kawy Smile
Sro Lip 01, 2015 09:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
aprilka01
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lip 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam najprostszy ekspres i na razie wystarcza. Planuję zakup lepszego, ale jeszcze nie teraz Smile

Sro Lip 22, 2015 09:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
natka222
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Kwi 2016
Skad: okolice Warszawy

Post Ekspres do kawy Odpowiedz z cytatem
Ja niedawno pozbyłam się swojego bo był już tak stary, że miałam tylko same problemy z nim, stwierdziłam, że lepiej kupić nowy niż wykładać na ciągłe naprawy. Koleżanka poleciła mi Royal Home i kupiłam w niezłej cenie Rassell Hobbs, nareszcie mogę napić się dobrze zaparzonej kawki.

Sro Kwi 20, 2016 13:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
AleksandraSana
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Kwi 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Dolce Gusto Smile
Pon Kwi 25, 2016 13:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
AgnieszkaGrzelaz
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Kwi 2016

Post karawka Odpowiedz z cytatem
Dostałam jakiś rok temu na urodziny karawkę od siostry i teraz innej kawy nie piję, jest przepyszna, http://smak-kuchni.pl/kategoria/parzenie-kawy tutaj można zobaczyć różne.
Wto Maj 10, 2016 18:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach