Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ktora suknia lepsza

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Panny Młode Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ktora suknia lepsza
Autor Wiadomosc
KsiezniczkaPatulka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lip 2007
Skad: Wawka

Post Ktora suknia lepsza Odpowiedz z cytatem
Ktora wybrac?

1. Mori Lee 4108

2. Manuel Mota Vaivien

I czy lepiej szyc czy salon? (milo by bylo jakbyscie powiedzialy co to za materialy sa)

Czw Cze 26, 2008 21:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
maaggda
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 02 Lut 2006

Post Odpowiedz z cytatem
Pierwsza mi sie podoba ...niestety nie znam sie na materiałach . smile.gif

bo zyc bez Ciebie nie moge.
Czw Cze 26, 2008 21:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tekla
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 05 Lip 2004
Skad: Zakopane

Post Odpowiedz z cytatem
Obie piękne i bardzo podobne, druga mniej symetryczna i zwiewniejsza Smile Ładne. Szycie chyba wychodzi taniej, ale 1. trzeba mieć dobrą, naprawdę dobrą sprawdzoną krawcową 2. Nie wiesz przed finałem jak wyjdzie suknia

Pia Cze 27, 2008 07:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego w której TY dobrze się czujesz. Wiem z doświadczenia, że oglądanie sukien w internecie czy katalogach nijak się ma do decyzji końcowej. Ja na przykład zawsze myślałam o sukni z rękawkami albo przynajmniej grubymi ramiączkami, wylądowałam z odkrytymi ramionami. Myślałam, że moja suknia będzie biała - okazało się, że w bieli wyglądam jak śmierć na chorągwi i suknia była ecru.
Przepraszam, ale skąd MY mamy wiedzieć co to za materiały? Shocked lol.gif Dotykasz zdjęcie i wiesz? lol.gif
Pia Cze 27, 2008 11:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KsiezniczkaPatulka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lip 2007
Skad: Wawka

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
Przepraszam, ale skąd MY mamy wiedzieć co to za materiały? Shocked lol.gif Dotykasz zdjęcie i wiesz? lol.gif

pierwsza mierzylam wygladam w niej dobrze druga to z zapowiedzi kolekcji na 2009r.

A pytam co za materialy (szczegolnie tej drugiej), bo wyglada zwiewnie i lekko a taki efekt chce osiagnac.

Pia Cze 27, 2008 12:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Gru 2002
Skad: 3miasto

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
Wszystko zależy od tego w której TY dobrze się czujesz. Wiem z doświadczenia, że oglądanie sukien w internecie czy katalogach nijak się ma do decyzji końcowej.

yes
w wypatrzonych modelach wyglądałam tak sobie- radze iśc i mierzyc mierzyc- bo moze tez byc tak,ze danej sukni nie ma w kraju a sprowadzenie trwa i trwa albo w naturze wyglada całkiem inaczej - w konuc te zdjecia tez są podrasowywane modelki maja 180 cm i 34 rozmiar itp itd.
są salony, gdzie mozna szyć na miare wybrany model- jesli krawcowa to tylko sprawdzona

a co do pytania- dla mnie ta 1 ale nie znam ciebie twojej figury itp-

Pia Cze 27, 2008 13:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Sójka za morze
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Mar 2013

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem gorącą zwolenniczką krótkich sukni ślubnych, choć chyba trudniej dobrać do nich resztę stroju niż do tych długich...

Trzeba dobrze przemyśleć rajstopy i buty. Właściwie nie mam pojęcia jakie buty pasują do krótkiej sukni ślubnej!

Welon też nie zawsze pasuje.

Moja przyjaciółka miała ślub w gorsecie i spódniczce (ołówkowej) - całość dawała wrażenie krótkiej wąskiej sukienki - oczywiście gorset i spódniczka to był komplet; do tego welon do kostek i mega wysokie szpilki. Wyglądała cudownie i oryginalnie Smile

Mi też się marzy krótka suknia do ślubu, ale ja bym stawiała na taką bardziej rozkloszowaną. Tylko z kolei nie chciałabym wyglądać infantylnie, ech, szaleństwo Smile

Pia Mar 15, 2013 16:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie bardziej podoba się pierwszy model, chociaż muszę przyznać, że drugi również jest bardzo ładny.
Sro Lut 12, 2014 10:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Halinka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Gru 2014

Post Odpowiedz z cytatem
czemu strony nie znalexiono?
Pia Lis 06, 2015 11:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nataliaJ
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Sie 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Mi bardziej podoba się pierwsze suknia, choć druga też jest ładna. Ale o gustach się nie dyskutuje.
Czw Sie 11, 2016 13:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
karii
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Chcecie sliczne suknie ślubne leszno to polecam wam salon z którego sama skorzystałam, byłam zachwycona profesjonalizmem obsługi. trochę też dzięki nim ten dzień był taki piękny. adres strony jest w opisie Very Happy
Pia Sie 19, 2016 10:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mileniaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Obie ładne, ale postawiłabym na pierwszą Smile
Pia Lut 24, 2017 20:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sartep
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
szkoda że zdjęcia są nieaktywne już, ktrórą wybrałaś?
Czw Cze 22, 2017 13:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
zależy też w której Ty się dobrze czujesz

moja odpowiedĹş
Pia Wrz 29, 2017 12:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
burges
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ta 1 wymiata

Pia Paz 06, 2017 21:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
sisina87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
kazda jest ładna ale ogolnie to szłu nie ma !

Czw Paz 26, 2017 19:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Panny Młode Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach