Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jaką zmywarkę możecie polecić?
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jaką zmywarkę możecie polecić?
Autor Wiadomosc
MaSo74
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 03 Wrz 2004
Skad: Poznań

Post Jaką zmywarkę możecie polecić? Odpowiedz z cytatem
Kochane stanęłam przed wyborem zmywarki. Jakie Wy posiadacie, co możecie powiedzieć o poszczególnych modelach czekam na pozytywne i na negatywne opinie.

Czw Wrz 25, 2008 16:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Bosh i Siemens. ja mam 60cm

Czw Wrz 25, 2008 17:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Ananthe
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 25 Maj 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Jedyny ważny dla mnie parametr to jej rozmiar. Tylko i wyłącznie 60 cm - my w 3 osoby zapełniamy ją baardzo szybko.

Dodatkowe funkcje są zbędne, bo i tak myje się za zwyczaj na jednym, góra dwóch programach.

Mam najprostszego Whirpoola od 5 lat, sprawuje się świetnie, myję cały czas na jednym programie Wink

Czw Wrz 25, 2008 17:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
MaSo74
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 03 Wrz 2004
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Kasiek masz 2 zmywarki??? A bosh to słyszałam, że serwis jest bardzo drogi -jakby co.
No i jak jest z suchością naczyń - doszują Wam się wszystkie nie stoi nigdzie woda?

Czw Wrz 25, 2008 17:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
jak na razie 6 lat i nic sie nie dzieje z nia. mam Bosha. Siemensa maja moi rodzice.
woda nie stoi jesli sie dobrze naczynia ulozy. w instrukcji jest pokazane jak

Czw Wrz 25, 2008 19:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Aneszka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 09 Cze 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Ananthe napisala:
Jedyny ważny dla mnie parametr to jej rozmiar. Tylko i wyłącznie 60 cm - my w 3 osoby zapełniamy ją baardzo szybko.

Dodatkowe funkcje są zbędne, bo i tak myje się za zwyczaj na jednym, góra dwóch programach.

Mam najprostszego Whirpoola od 5 lat, sprawuje się świetnie, myję cały czas na jednym programie Wink

W kwestii rozmiaru zgadzam się jak najbardziej. No chyba że ktoś nie gotuje w domu, to może wystarczy mu 45, jak moim znajomym.

Natomiast programów mam 4: szybki 35 st., ekologiczny 50 st., 65 st. i 70 st.
Szybki jest świetny do umycia szklanek i talerzyków po imprezie - pół godziny i po sprawie.
najczęściej używam ekologicznego, ale jak mam bardzo brudne gary - 65 st., bo na 50 lubi nie domywać, jak resztki mocno przywierają do dna garnka. 70 st. przydał się może 2 razy jak do tej pory. Ale nadal uważam, że wszystkie programy są mi potrzebne.
Wybierając zmywarkę, brałam pod uwagę Siemensa, Boscha i AEG. Mam Siemensa.
Czw Wrz 25, 2008 20:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Xenia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Sie 2004
Skad: 51°N 17°E

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również polecam Boscha.

Mamy 45-tkę i całkiem nieźle sobie radzimy w 3 osoby Wink

Czw Wrz 25, 2008 21:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
dymka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 29 Cze 2004
Skad: za lasem

Post Odpowiedz z cytatem
Bosch (u mnie) i Siemens (u mojej mamy) sa bez zarzutu
wczesniej mialam Electroluxa (slabszy) i Amica (kompletna porazka)

Pia Wrz 26, 2008 08:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Ania
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: PT

Post Odpowiedz z cytatem
AEG mam od 3 lat i bardzo sobie chwale. Uzywam wszystkich programow.
Wybieralam pod katem glosnosci, zurzycia wody i energii. I taka, ktora mozna pod blat wstawic.

Pia Wrz 26, 2008 08:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agnieszka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Mam Boscha 45-tkę. W cztery osoby zapełniamy ją codziennie, wieczorem nastawiam tak, żeby na rano wszystko było wyprane Smile nie widzę potrzeby posiadania większej zmywarki.
Pon Wrz 29, 2008 13:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
weridiana
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 03 Lip 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Agnieszka - ja mam 60 i 4 osobowa rodzinę +niania. Zazwyczaj wstawiam zmywanie więcej niż raz dziennie. scratch pewnie niania więcej brudzi hahaha

Mam Whirlpool 6th sense - od 4 lat - jest OK. Nie psuje się, dobrze zmywa. Ma kilka programów, chyba z 5 ale używam głównie 1, czasem cieplejszego jak gary albo foremki po pieczeniu myję. Wczesniej jak nas było 2 mieliśmy 45 Elektroluxa i tez była OK.

Pon Wrz 29, 2008 14:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Klysa
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 27 Maj 2003
Skad: Zielona Góra

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam Boscha 60-tkę - wszystko ok, ale
teraz jakbym kupowałam to zwróciła bym uwagę, na rozstawienie koszyków - tzn. górny kosz jest dość wysoko i jest dość płytki, więc nie mogę tam wsadzić kufli, wysokich kieliszków.

Ale jak oglądałam to wszystkie bosch tak mają.

reszta bez zarzutu. Fajna sprawa - to wyświetlacz - ile jeszcze zostało do końca mycia.

Marcel 04.04.2007
Wto Wrz 30, 2008 07:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Agnieszka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
weridiana napisala:
Agnieszka - ja mam 60 i 4 osobowa rodzinę +niania. Zazwyczaj wstawiam zmywanie więcej niż raz dziennie. scratch pewnie niania więcej brudzi hahaha

weri Very Happy akurat ja łatwo to mogę wytłumaczyć - moja mama, która opiekuje się Wojem jest niereformowalna i po sobie zmywa, bo uważa że zmywarka nie domywa lol2

aha - mój mąż opanował do perfekcji układanie tylu naczyń w 45-tce, co nasi sąsiedzi w 60-tce - nie wiem jak on to robi cool.gif
Wto Wrz 30, 2008 09:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Agnieszka napisala:
weridiana napisala:

weri Very Happy akurat ja łatwo to mogę wytłumaczyć - moja mama, która opiekuje się Wojem jest niereformowalna i po sobie zmywa, bo uważa że zmywarka nie domywa lol2

aha - mój mąż opanował do perfekcji układanie tylu naczyń w 45-tce, co nasi sąsiedzi w 60-tce - nie wiem jak on to robi cool.gif

Rany, a my we dwójkę mamy 60 i chodzi codziennie... Embarassed Czy coś jest z nami nie tak droga Redakcjo...? Embarassed hahaha
Wto Wrz 30, 2008 11:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
weridiana
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
ja bym powiedziała, że to normalne jeśli gotujecie w domu kasik Smile

Agnieszka - no to wyjaśnia wiele ;)ja dodatkowo prawie nic nie myje ręcznie - w zasadzie chyba tylko deski drewniane do krojenia i noże, bo mi się plamki robią co jakiś czas.

U mnie dolne przegródki na talerze się składa na płasko z czego korzystam jak gry myję. U przyjaciół w Boschu albo Siemensie nie.

ja bym zwróciła uwagę na możliwość innej aranżacji wnętrza, że tak powiem.

Sro Paz 01, 2008 15:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Gru 2002
Skad: 3miasto

Post Odpowiedz z cytatem
a jak z problemem głośnosci w waszych modelach - używałam ostatnio amici i zdziwiło mnie,ze szumi bardziej niz pralka ?

Czw Paz 02, 2008 10:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
weridiana
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
ja swojej nie słyszę - tzn szumi trochę ale mało.

Czw Paz 02, 2008 12:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
enka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
Agnieszka napisala:
weridiana napisala:

Rany, a my we dwójkę mamy 60 i chodzi codziennie... Embarassed Czy coś jest z nami nie tak droga Redakcjo...? Embarassed hahaha

noo.. brudasy jestescie i tyle..

my mamy 45tke (zadne inne gabaryty nie wchodzily w grę ze względu na brak miejsca) i daje radę. wink.gif a gotujemy codziennie.

www.majusia.piczo.com
Czw Paz 02, 2008 12:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
weridiana
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
dać daje, tylko 4 razy dziennie pierze hahaha

Czw Paz 02, 2008 12:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
asiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Lip 2002
Skad: Katowice

Post Odpowiedz z cytatem
mamy 60-tkę na 3 osoby i włączam do 2 dni.
ale nie gotuję codziennie, a śniadania jemy w pracy. Więc w sumie zostaje zmywanie po obiedzie (nie zawsze) i kolacji (nie zawsze). Plus kubki/ szklanki.

KOTY.KOTY SĄ MIŁE.
Czw Paz 02, 2008 13:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach