Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Inne kolory mebli - salon polaczony z kuchnia

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Inne kolory mebli - salon polaczony z kuchnia
Autor Wiadomosc
Ptysia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2002
Skad: Wrocław

Post Inne kolory mebli - salon polaczony z kuchnia Odpowiedz z cytatem
jak by wygladalo jakby w salonie byly meble w kolorze jasnego drewna a meble kuchenne z ciemnego??

jakie panele wtedy?? jasne czy ciemne?

Nie Sty 29, 2006 12:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Adres AIM Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od rodzaju drewna i przyjętego stylu. Będę miała kuchnię częściowo otwartą (drzwi przesuwne) z ciemnymi meblami i bardzo jasne meble w salonie. Obydwa gatunki drewna są jednak niemal bezsłojowe, aby poza różnicą w kolorze nie wprowadzać dodatkowego chaosu wzorem. Pod meblami kuchennymi są jasne płytki gresowe (na ścianie również - prawie identyczne), a w pozostałej części mieszkania - jasny parkiet.

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Nie Sty 29, 2006 17:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Miska
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam połączoną kuchnię z salonem. W salonie mam ciemne brązowe meble, a w kuchni w kolorze jasnego brązu. W salonie mam parkiet dębowy, a w kuchni płytki Rolling Eyes

Nie Sty 29, 2006 18:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Nejmanka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 13 Lip 2004
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Mam salon połączony z kuchnią. W kuchni mamy baaardzo ciemne meble i jaśniutkie płytki w pokoju mamy ciemne panele, a mebli w sumie nie mamy... Mamy kanapę, ale ona ma kolor taki papryczkowy i ławę, która jasna może nie jest, ale jaśniejsza niż meble kuchenne.

Nie Sty 29, 2006 18:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Ptysia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2002
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Miśka napisala:
Ja mam połączoną kuchnię z salonem. W salonie mam ciemne brązowe meble, a w kuchni w kolorze jasnego brązu. W salonie mam parkiet dębowy, a w kuchni płytki Rolling Eyes

a zdjatko masz? cool.gif

Nie Sty 29, 2006 19:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Adres AIM Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Będzie tak: w salonie i w otwartej na salon części kuchni (część jadalna) jasna drewniana podłoga (jesion). W "roboczej" części kuchni terakota. Meble najprawdopodobniej ciemne i w kuchni, i w salonie.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Nie Sty 29, 2006 20:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
madzia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Lis 2002
Skad: Wawa

Post Odpowiedz z cytatem
ja bede miec meble w kuchni (otwartej - aneks) ciemne (gorzka czekolada) i takie beda drzwi do lazienki i sypialni
jako, ze mieszkanie jest dosc ciemne wybralam jasny parkiet - jesion rustikal, ktory charakteryzuje sie tym, ze ma sloje wlasnie w kolorze gorzkiej czekolady
i to sie trzyma kupy na moje oko

Nie Sty 29, 2006 22:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Kacha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 15 Lip 2002
Skad: okolice Wrocka

Post Odpowiedz z cytatem
meble w kuchni mamy srednio ciemne
w salonie poki co mamy sosnowe i powiem ci ze to sie nie gryzie
parkiet mamy dębowy i jest ok
docelowo maja byc w salonie jasne meble

Olka lat 14. Łatek lat 8. Mąż lat 41.
Wto Sty 31, 2006 09:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
szarość z bielą, czerń i biel, biel i złoto to moje ukochane połączenia kolorystyczne
http://www.lizurej.pl/drzwi-zewnetrzne/drewno/
Sro Maj 30, 2018 14:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Oooo ze złotem nie zestawiałam tych klasycznie skandynawskich kolorkow. Zaintrygowałaś mnie ;p U mnie poki co tak jak piszesz kroluje połączenie kolorystyczne na styl tej z kolekcji canne z salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-canne-1-do-sypialni Jest z jednej strony i elegancko, a z drugiej po prostu domowo glownie pewnie przez dodatki jak chociazby dywan shaggy czy stylowe lampy podlogowe
Czw Cze 14, 2018 21:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem zbyt duża gra kolorów, może przynieść dużo gorszy efekt niż ten oczekiwany. Powinnaś zdecydować się na jeden spójny styl i zastosować go zarówno w kuchni jak i w salonie. Ja np. bardzo lubię surowe, a wręcz industrialne wnętrza, dlatego zdecydowałam się, że to właśnie taki styl będzie dominował w moich czterech kątach. Gdyby zaciekawiło cię jak wygląda taki styl i jak go uzyskać, to odsyłam cię do bardzo interesującego artykułu, który znajdziesz tutaj - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/kuchnia-w-stylu-industrialnym
Czw Lip 26, 2018 15:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
barolinabed12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2018

Post Odpowiedz z cytatem
No kuchnia z pewnością by się odznaczała. Salon byłby wyraźnie wyodrębniony. Kto co lubi. Jak dla mnie, chyba byłoby ok.

Czw Sie 09, 2018 11:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach