Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
różne ciążowo-porodowe
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
różne ciążowo-porodowe
Autor Wiadomosc
AgaP
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 09 Sie 2002
Skad: Warszawa

Post różne ciążowo-porodowe Odpowiedz z cytatem
Sterylizator parowy Avent elektryczny i monitor oddechu Angelcare - NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez AgaP dnia Wto Kwi 21, 2009 19:33, w calosci zmieniany 2 razy
Czw Sty 29, 2009 23:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Maya
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 26 Sie 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Aga, wstępnie zarezerwuje monitor, jutro dam ostateczna odpoowiedz

Pia Sty 30, 2009 23:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Maya
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Aga a dlaczego go sprzedajesz jak Ty za chwilę rodzisz? Cuś z nim nie tak?

Pia Sty 30, 2009 23:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
AgaP
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
wszystko z nim ok Smile w każdym razie działa i piszczy Wink
po prostu przy Gajce nam się nie przydał, bo ciągle spała z nami i przypuszczam, że tak samo bęzie z Jagodą
robię porządki i wyzbywam się rzeczy, dla których nie mam miejsca

Pia Sty 30, 2009 23:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
joa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 18 Mar 2004

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam ten monitor oddechu- Mayka ma 2.5 roku, ale w naszej sytuacji przydaje się super- mała śpi na dole i słyszę ją dzięki temu Smile
Sob Sty 31, 2009 02:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Maya
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
ja miałam taki tylko Ence sprzedałam z 1,5 roku temu Very Happy

dobra, biorę, chętnie odbiore osobiscie

Sob Sty 31, 2009 11:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
AgaP
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Re: sterylizator i monitor oddechu sprzedam Odpowiedz z cytatem
ksiażki o tematyce dziecięco-porodowej:

"Smieszny brzuszek" Jenny McCarthy - 10 zł

Autorka, gwiazda amerykańskiego show businssu, nie udaje, że ciąża jest sielanką i doskonałym spełnieniem naturalnych predyspozycji kobiety. Co nas zatem czeka?

"Techniki Alexandra w czasie ciaży i porodu" - 15 zł

Techniki Alexandra uczą jak wyeliminować nawyki niewłaściwego używania własnego ciała, które najczęściej objawiają się fizycznymi dolegliwościami, takimi jak bóle kręgosłupa, poirytowanie i bóle głowy. Autorki tej książki piszą, jak korzystać z tych technik w czasie ciąży, podczas porodu i w pierwszych latach macierzyństwa, czyli w okresie wielkich zmian w życiu każdej kobiety. Piszą na temat tego, co się dzieje z ciałem matki oraz udzielają praktycznych rad dotyczących utrzymywania prawidłowej postawy i radzenia sobie z ciężarem rosnącego dziecka, mówią o ruchu i pozycjach, które pomagają odzyskać prawidłową postawę oraz ułatwiają poród, o tym, jak uniknąć w czasie ciąży bólu pleców, kłopotów z oddychaniem, zmęczenia, a także o sprawach ważnych po porodzie - jak opiekować się noworodkiem i dbać o siebie.

Ostatnio zmieniony przez AgaP dnia Wto Kwi 21, 2009 19:33, w calosci zmieniany 1 raz
Czw Lut 05, 2009 11:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
AgaP
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
adapter do pasów samochodowych - ściąga pas w dół brzucha, przy ostrym hamowaniu pas nie naciska na dziecko - 50 zł (nowy kosztuje ok 150)

tu link do aukcji takiego samego adaptera:
http://www.allegro.pl/item553665228_adapter_do_pasow_dla_kobiet_w_ciazy_besafe.html

Ostatnio zmieniony przez AgaP dnia Wto Kwi 21, 2009 19:34, w calosci zmieniany 1 raz
Pia Lut 20, 2009 10:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kasia23
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 01 Gru 2005

Post Odpowiedz z cytatem
jakie wymiary ma kółko do siedzenia po porodzie?ile przesyłka
rezerwuje
Pia Lut 20, 2009 10:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Rozważam pas samochodowy, przyszłościowo. Za pierwszym razem mi się marzył, no ale ta cena za nowy... smile.gif Zarezerwuj mi, Aga.

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Pia Lut 20, 2009 11:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
AgaP
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
kółko ma ok 38-40 cm średnicy. ciężko zmierzyć, bo jest nieregularne Wink
a, zapomniałam napisac, ze jest nowe, nierozpakowane
nie wiem, ile moze kosztowac przesyłka, rzadko cos wysyłam - moze umówimy sie na zapłate po wysłaniu? pewnie jakies 6-max 8 zł

Arwena, rezerwuję Smile

Pia Lut 20, 2009 11:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Klaudynka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Mar 2005
Skad: Częstochowa

Post Odpowiedz z cytatem
Arwena napisala:
Rozważam pas samochodowy, Zarezerwuj mi, Aga.

To jeśli Arwena się nie zdecyduje to ja jestem chętna Wink Bo jakoś mało komfortowo czuje się jeżdżąc z brzucholem autem bez pasów cry.gif

"Boże,pozwól mi zaakceptować swoje cechy bez względu na to,jak bardzo są dobre"
Pia Lut 20, 2009 12:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
Klaudynka napisala:
Arwena napisala:

To jeśli Arwena się nie zdecyduje to ja jestem chętna Wink Bo jakoś mało komfortowo czuje się jeżdżąc z brzucholem autem bez pasów cry.gif

A dlaczego nie zapinasz pasów??? Shocked

Pia Lut 20, 2009 12:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kasia23
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 01 Gru 2005

Post Odpowiedz z cytatem
AgaP napisala:
kółko ma ok 38-40 cm średnicy. ciężko zmierzyć, bo jest nieregularne Wink
a, zapomniałam napisac, ze jest nowe, nierozpakowane
nie wiem, ile moze kosztowac przesyłka, rzadko cos wysyłam - moze umówimy sie na zapłate po wysłaniu? pewnie jakies 6-max 8 zł

Arwena, rezerwuję Smile

ok to biore!
prosze o dane do wysyłki!!
a bedziesz mzoe jeszcze cos wystawiała??
Pia Lut 20, 2009 12:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Klaudynka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Arwena napisala:
Klaudynka napisala:
Arwena napisala:

Wiesz co, boję się... nasłuchałam sie w TV i naczytałam jak wygladaja wypadki i co sie moze stac jak kobieta w ciazy jedzie z zapietymi pasami i jezdze teraz wolniej ale zwyklych pasow nie zapinam....Choc wczesniej jadac nawet do sklepu to pierwsze co jak wsiadalam do auta to zapinalam pasy Shocked

Nawet wczoraj jadac z moim M mowilam mu ze musze sie za czyms takim rozejrzec...

Czekam na Twoja decyzje wink.gif

Pia Lut 20, 2009 12:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Arwena
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
Klaudynka napisala:
Wiesz co, boję się... nasłuchałam sie w TV i naczytałam jak wygladaja wypadki i co sie moze stac jak kobieta w ciazy jedzie z zapietymi pasami

Shocked Ręce mi opadły. A o tym, co się dzieje, jak kobieta w ciąży niezapięta w pasy wylatuje przez przednią szybę też czytałaś???!!!! Zastanów się dziewczyno, czy zależy Ci na zdrowiu i życiu swoim i dziecka.

Nie, no naprawdę, oniemiałam. Brak mi słów.

Pia Lut 20, 2009 12:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Klaudynka napisala:
Arwena napisala:
Klaudynka napisala:
Arwena napisala:

Wiesz co, boję się... nasłuchałam sie w TV i naczytałam jak wygladaja wypadki i co sie moze stac jak kobieta w ciazy jedzie z zapietymi pasami i jezdze teraz wolniej ale zwyklych pasow nie zapinam....Choc wczesniej jadac nawet do sklepu to pierwsze co jak wsiadalam do auta to zapinalam pasy Shocked

Nawet wczoraj jadac z moim M mowilam mu ze musze sie za czyms takim rozejrzec...

Czekam na Twoja decyzje wink.gif

AgoP, sorry za zaśmiecanie wątku, ale...
Klau, a widziałaś jak wyglądają wypadki z ludźmi, ktorzy pasów nie zapinają...? Prędkość nie musi być bardzo duża a i tak wylatujesz przez okno bo ten, który w Ciebie walnie będzie jechał z prędkością światła... Moja ginka bezwzględnie kazała mi zapinać pasy, ten dolny pod brzuchem, górny nad, a ja z kolei wyczytałam, że takie zapięcie wręcz nie tylko nie zagraża, ale chroni dziecko. Zapinaj pasy, serio...
Pia Lut 20, 2009 12:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Arwena napisala:
Klaudynka napisala:
Wiesz co, boję się... nasłuchałam sie w TV i naczytałam jak wygladaja wypadki i co sie moze stac jak kobieta w ciazy jedzie z zapietymi pasami

Shocked Ręce mi opadły. A o tym, co się dzieje, jak kobieta w ciąży niezapięta w pasy wylatuje przez przednią szybę też czytałaś???!!!! Zastanów się dziewczyno, czy zależy Ci na zdrowiu i życiu swoim i dziecka.

Nie, no naprawdę, oniemiałam. Brak mi słów.

Pisałyśmy jednocześnie wink.gif
Pia Lut 20, 2009 12:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Klaudynka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny ja jestem tego wszystkiego swiadoma i wiem jak wygladaja wypadki jadac z zapietymi pasami czy odpietymi, dlatego nie rozumiem dlaczego tak na mnie naskoczylyscie sad.gif
Moja kolezanka jechala z zapietymi pasami, miala wypadek i zgienela na miejscu [*] - jednemu te pasy zycie uratują drugiemu nie!! !!

Chyba kazda z nas ma swiadomosc tego ze nie chroni zycia tylko swojego, ale jeszcze maluszka!!

PS. bez pasow jezdze dopiero od 2-3 tygodni i straaaasznie mi to przeszkada, dlatego zamierzam cos z tym zrobic...

Pia Lut 20, 2009 13:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
lagusiaczek
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 11 Lut 2009
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Popieram!!! Popieram!!!

Pasy zawsze! i bezwzględnie!

A co do wypadków nieszczęśliwie zakończonych w zapiętych pasach, to jest to liczba mierzona w promilach w porównaniu z nieszczęśliwie zakończonymi bez zapiętych pasów.

Pia Lut 20, 2009 13:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach